What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze niepokoje...

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
ten pokoj nazywa sie Nasze Niepokoje i jesli mamy jakies niepokoje to tutaj je piszemy .
to nie jest tak , ze niewolno mowic o swich przekonaniach. NAWET TRZEBA MOWIC O TYM CO SIE CZUJE!!! - , nienarzucajmy zdania , a starajmy sie konczyc mysl tak by inny czytajacy mial ochote temat rozwinac ,
jesli myslisz ze ktos jest temu winnien poprostu powiec ze , to tylko ty tak myslisz a jestes ciekaw co mysla inni...i zobaczymy sami ile jeszcze niewiemy. :wave:
 
Last edited:

orangin

Member
Pieknie to Amerykance rozegrali. To juz dzisiaj w przychodni wszystkie babcie nawijaly o tym, jak to Amerykanie uratowali nas przed Armageddonem, lol.
Piekny scenariusz utkali, nie powiem. Najpierw stworzenie sztucznego zagrozenia i zrobienie z tego medialnego show, a nastepnie skuteczna rakietowa interwencja. Dla mnie cala ta sytuacja ma charakter smieszno-straszny, i to z jednej przyczyny: sposobem mozna wytworzyc atmosfere, w ktorej tluszcza lyka wszystko jak stado mlodych pelikanow. Smieszne jest to, ze ludziska nie maja za grosz krytycyzmu do tego, co im sie podaje przez szklane okienko. Straszne, ze masa uzytecznych idiotow moze byc jedna wielka marionetka, ktora ktos steruje z ukrycia.

ps. podobno zlomiarze chca odszkodowanie, ze satelita nie spadl na nasze terytorium.
 

bogusik2

Member
Mnie niepokoi moje wlasne zachowanie.. kilka postow wyglada jakby byly zacheta do twardych dragow - jezeli ktos tak to odebral to najmocniej przepraszam.
Niewazne do czego nam sluza.. ZAWSZE szkodza, a w nadmiarze NISZCZA. pzdr
 

Yarcio

Member
Boje sie, ze ze sprawy kosowskiej moze wyniknac cos duzo wiekszego... Boje sie pomysle co...
Po kiego chuja polscy politycy mieszaja sie zawsze tam, gdzie nie potrzeba? Zawsze pare srok za ogon i zadnej nie zlapiemy.
 

PioK

Member
taka mala teoria spiskowa:
czy aby na pewno koncza sie zloza ropy??
ponoc za kilka lat ma jej zabraknac

wiadomo ze od dziesiecioleci przemysl naftowy skutecznie niszczyl/przerywal prace naukowcow nad alternatywnymi zrodlami energii... myslicie ze mogliby byc na tyle bezczelini zeby oszukiwac swiat i podnosic ceny ropy gdy tak naprawde ilosc wydobywanej ropy jest nieograniczona ??
 

PioK

Member
obczajcie ta strone http://www.eioba.pl/a76782/nikola_tesla_chorwacki_konstruktor_i_wynalazca

'Samochód osiągający prędkość 60 mil na godzinę, napędzany silnikiem elektrycznym bez jakiegokolwiek zasilania.'

myslicie ze tak pieknie rozwijajacy sie przemysl naftowy dazacy do swiatowego monopolu pozwolilby aby pojazdy napadzane sila antygrawitacji stanely im na drodze do takiej fortuny ??



teoria z innej beczki zwiazana z 'promieniem śmierci' NikolaTesli ktory w latach 1910 chwalil sie ze ma zasieg 600km....

jak daleko od rosji maja powstac tarcze antyrakietowe ??
 

capta

Member
my w ciągu ~50 lat zajebaliśmy atmosfere
za około 80 lat w Polsce nie będzie wody pitnej

"naprawde ilosc wydobywanej ropy jest nieograniczona ?"
heh, to nie jest rana że sie zagoi, złoża tworzyły sie nie wyobrażalna ilość czasu
z pewnością kiedyś w baku bedzie pusto
 

Feel Fine

Member
capta said:
"naprawde ilosc wydobywanej ropy jest nieograniczona ?"
heh, to nie jest rana że sie zagoi, złoża tworzyły sie nie wyobrażalna ilość czasu
z pewnością kiedyś w baku bedzie pusto

Szacuje sie ze złożą ropy nafowej skończą się za 50 lat Oczywiscie wychodzą alternatywne rozwiązania pozyskiwania energii (gaz ziemny, biomasa czy węglowodory), czy więc nie ma obaw klęska nam nie grozi , choć przypuszczam ze brak ropy naftowej bedzie przyczyna nowych konfliktów . Gdyby Hitler dostałby się do Baku II wojna swiatowa z pewnością nie skończyłaby się w 1945 r , konfliktów o czarne złoto mozna wimieniac w nieskonczoność ...Bili się o nią nawet wtedy kiedy był jej dostatek , co się stanie gdy zacznie jej brakować ?
 
C

Ca2

Jak to co sie stanie :D Merce i Bawarki wypasionych bogaczy zostaną w garażach ;D Defakto nie ma co się cieszyć... pazerne wieprze będzie stać na nowoczesne UFOdromy i będą nadal śmigali przepełnieni pychą.

Największym moim niepokojem jest moje palenie. Po ostatnich 2ch outdoorach odczuwam potężne uzależnienie od naszej ulubionej substancji psychoaktywnej. Ostatnio średnio w szkole sie kula... wojsko jeszcze wisi nad głową.. nie mam opcji, żeby pogodzić pracę ze szkołą przez co obecnie jestem bez pracy;|

Kolejną kwestią jest polska mentalność i tradycyjny alkoholizm polaka. Mam głęboką nadzieję, że sam nigdy nie popadne w ten okrutnie zgubny nałóg. Z pozoru nie groźny ale w efekcie...tragedia. Nawet po znajomych mogę dostrzec przyszłych alkoholików. I nie koniecznie są to starsi znajomi.

W naszym zacofanym kraju...brak wolnej trawki dla wszystkich ;D
 
A

adrianmenyo

Ca2 z wojskiem to przerabialem dawno temu sprawe, po prostu nie odbieraj poleconych, dopiero jak sie wstawisz w WKU i podpiszesz bilet, to juz jestes nie do uratowania, mi srednio co 2-3 lata przychodzily wezwania az w koncu odpuscili, a kolega sie przestraszyl i poszedl do WKU (teraz siedzi w wojsku i zaluje ze posedl... ;) ) wojskiem sie nie ma co przejmowac, strasza i strasza a na koniec i tak odpuszczaja - czysta psyhologia :D

Mnie rowniez martwi moj nalog ;) ciezko mi przezyc dnia bez choc kilku szybszych i kilku spacerowych "wdechow" hehehee

A co do mojego nie pokoju, to jest to juz przebieralnia mojej mamy, od kad sie wyprowadzilem to juz nie jest moj pokoj... ;p ;p ;p Peace!
 
C

Ca2

adrianmenyo: a jak samopoczucie każdego d-tox dnia? Mi świruje ciśnienie... jak walne kawy to chodze i jakoś dziwnie oddycham... jestem impulsywny... łatwiej mnie wkurwić lub zdołować. Wobec partnerki bywam nieco oziębły. Są jakieś tabletki na to? Poza wszelakimi benzodiazepinami itp... Fajno by było zarzucić sobie jakiegoś cukierka na humor (nie XTC) i cieszyć się dniem bez gumowatości umysłu.
 

.:SM:.

New member
ja oprocz objawow o ktorych juz napisales Ca2 mam jeszcze wyjatkowo chore sny. jak pale to nie mam, ale jak przestane to nie moge sie od nich uwolnic, a trwa to juz ponad 3 tyg od ost palenia. fakt faktem jak cos mnie chociaz troche zdenerwuje to juz leca kurwy i wyzwalana jest agresja.
 
O

oddworldDormé

jedz dużo słodkości na poprawe humora .. liony ,czupaczupsy ,żelowe misie. Po mniej więcej 2-3 tygodniach ciśnienie mija ,a jak z organizmu zniknie thc będziesz czasem czuł smaki jak na browar albo cygaro ale nie będą ci robić sieki ze musisz i chuj tylko tak o noi odrazu jak nowo narodzony sie czujesz
 
C

Ca2

oddworldDormé: mam problemy z nikotyną więc nie widzi mi się wracać do nałogu.

Sny..to jest pogrom :D Mam podobnie.
 

Feel Fine

Member
Ca2 pociesze Cie z ponad 300 tyś poborowych w kamasze pójdzie co czwarty więc z Twoim cisnieniem nie zrobią z Ciebie mężczyzny więc pal do woli :D :joint:

btw. to ja mam kat "D" chodziłem do alergologa jakiś rok czyli z 5 wizyt sciemniałem takie tam ze szybko się męcze wysypki kaszel itd. itp. (wszytsko na kase chorych :muahaha: ) i w dzien komisji zrobiłem xero mojej krarty i powiedziałem że jak jem kartofle to z mi z nosa cieknie :muahaha:
 
Last edited:
A

adrianmenyo

" z Twoim cisnieniem nie zrobią z Ciebie mężczyzny więc pal do woli" o co chodzi?

Ca2 ja zarzucam guarane z rzeszeniem - polecam daje przyplyw chumoru, ja po kawie mam drganie rak, cisnienie chyba zbyt gwaltownie rosnie mi po kawie, zauwazylem szybkie i impulsywne nerwy wlasnie po kawie... Lepszym wyborem jest cos z kofeiny w tabletkach badz wlasnie gurana... Pozdrawiam!
 

capta

Member
kurwa panowie o czym tu w ogóle mowa?
do tego typu używek trzeba podchodzić z dystansem i szacunkiem,
jeśli nie dasz rady funkcjonować bez trawki jesteś cipą i tyle

dragi to tylko dodatek do życia a nie na odwrót !
 

Latest posts

Latest posts

Top