What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze niepokoje...

Tonny

Member
homoseksualizm to jest orientacja tak jak heteroseksualizm.
i nikt nie ma prawa tego negowac, człowiek nie wybiera swojej orientacji,
i musi zyc tak jak kieruje nim to zycie...
Stereotypy nie pozwalaja ludziom myslec po swojemu i widac to w tym temacie...
Wiecej, wiekszosc ludzi boi sie nawet wyrazic swoje zdanie na ten temat.
Wszystkim negatywnie nastawionym radził bym sprobowac stanac na miejscu homoseksualistów. Mnie np. czasem gorszy zachowanie par (hetero) które nie mało dochodza do orgazmow na przystankach autobusowych przy dzieciach i starszych ludziach ktorym nalezy sie szacunek. Kosciol tez nie pomaga zrozumiec ludziom ludzi...
nie bede sie tu rozpisywal bo i tak waszych zdan na ten temat nie zmienie..
 

RuShak

New member
Tony, zaiste mądrze prawisz brachu... aczkolwiek, a propos kościoła, to że nie "pomaga on zrozumieć ludziom ludzi", mam bardziej wyostrzoną opinię... on na to nie pozwala, poprzez swój dziki, niezrozumiały dla mnie fanatyzm i konserwatyzm (mowa o kościele katolickim) :/
 

capta

Member
Niedziela, 17 lutego 2008

Parlament Kosowa ogłosił niepodległość.

brak mi słów...
współczuje wam, sobie i braciom Serbom
Sobieskiego juz nie ma kto nas obroni przed islamskim syfem?
 
G

Guest

a co za roznica??islam czy judaizm czy chrzescianstwo?? toz to ten sam Bog? te same korzenie? Capta ja tam sie bardziej obawiam rydzyka i jego legionow...

a z kosowem.... i tak za 2-3lata bedzie kolejne piekielko, tam ta woja trwa od 300 albo i lepiej lat..i nigdy sie nie skonczy.
 

Escobar

Active member
Jak to kto nas obroni? Oczywiście wspaniali serbowie mordując i gwałcąc bośniaków i albańczyków z pomocą naszych przyjaciół rosjan.
 
V

vod

Co ma niepodległość Kosowa do islamskiego syfu?

I co to w ogóle jest islamski syf? Pierwsze słyszę.

Żaden Islam nam nie zagraża i nikt nas nie musi przed nim bronić. Raczej przydałoby się, żeby nas ktoś bronił przed tymi co się do tej obrony rwą.
 

capta

Member
Widzę, że nie wszyscy zdaja sobie sprawe co tam sie wydarzyło!
niegdyś, jak w Albanii był smród, brud i ubustwo (dalej jest), dobrotliwi Serbowie przyjęli na terytorium swojego kraju uchodźców albańskich. Dali im wikt i opierunek, a także ziemię, a że Albańczycy to w większości muzułmanie, nigdy niezintegrowali się ze społeczeństwem Serbskim zakładając enklawę na rdzennych ziemiach należących do Serbii, (Pomijam już to, że jest to naród nierobów, bandytów i złodzieji).
Jeszcze 200 lat temu wiekszosc w Kosowie stanowili Serbowie. Albanczycy (muzulmanie) zaczeli sie tam osiedlac w polowie 19-go wieku. Wypedzajac Serbow dzisiaj stanowia wiekszosc (muzeumanie nie maja 1-3 dzieci tylko kilkanaścioro) i tak ze stosunku serbów/albanczyków 9/1 zrobiło sie 1/9.
zreszta tu problem jest duzo gorszy. usa jak i ue we własnym swiecie robia co chcą, serbia nie nalezy do Unii, dotego jest suwerennym krajem,(gdyby Serbia zgodziłaby się być wasalem Brukseli i zmienić swoj stopsunek do Rosji to nie byłoby problemu Kosowa - typowego państewka gangów i przemytników) pytam wiec jakim kurwa prawem stany dziela kraj serbów? kurwa dla mnie jest to niepojete, wyobraźcie sobie, robicie impreze we własnym domu, wszystko pieknie fajnie ale czas konczyc impreze, namolni goscie nie chca wyjsc, dodatkowo niszcza Ci dom, gwałca zone itd. pojawia sie dajmy na to jakis typ spod ciemniej gwiazdy, nie majacy za huj wspolnego z toba jak i nimi, brak mu uprawnien i przyznaja racje gosciom, tracisz własny dom, dotego wszyscy sasiedzi przyklaskuja temu procederowi, co byście czuli?

ale tu chodzi o pieniadze, Kosowem rządzi kartel narkotykowy, a jak Serbowie zabili kilku bandytów z UCKA (zbrojne bojówki albanskie w Kosowie), zachód oskarżył ich o ludobujstwo. Pzrekręt i tyle. Jak zwykle chodzi o pieniądze którym mafia opłaca lobbystów w ameryce i ue działających na rzecz separacji.

żenujace jest to, ze ten "premier" kosowa pare lat temu został przez prawdziwy sad uznany za zbrodniarza wojennego, skazywany byl za szmuglowanie i handel narkotykami, bronia, a dzis kurwa stroi sie na zachodniego przepiórka, eleganicika w białych rekawiczkach, i mało tego niemal że cały swiat nie widzi w tym nic złego i go akceptuje !!

ja widze tu winne skurwysynow zza oceanu, chca osłabic Rosje i sami rozgrywac gre na własnej planszy, Rosja zreszta popiera Serbie, chinczycy popra ruskich (żeby walczyć z hegemonią ameryki oraz jej poparciem dla Tybetu), no i trzecia wojna światowa znowu może zacząć się od Serbii. Będzie można wypróbować nową broń, a ze przy okazji zginą miliony ludzi? Milionerzy i miliarderzy mają schrony przeciw promieniowaniu.

a albanczycy to kurwy jakich mało, co pokazali całemu światu, jeśli pragną niepodległości powinni wrucić do swojej ojczyzny, która jest niepodległa i tam budować raj w pełni szczęśliwości. Europa popelnia wielki blad angażując się po stronie Albańczyków (powinna być neutralna). Albańczycy mają już swój kraj i jak się im niepodoba zycie w Serbii to powinni wrócić do Albanii. Niestety w Europie lobby islamskie jest już tak wpływowe, że rządy w obawie przed własnymi islamistami popierają gwałt w majestacie prawa. Niemożna pozwolić na precedens. Proponuję w takim razie Polakom, założenie swojego państwa w Irlandii, niedługo będzie nas tam więcej niż Irlandzyków.
 
V

vod

Whoa!
Zostawmy na chwilę kwestię polityki, geopolitycznych zagrywek i w ogóle Bałkanów i spójżmy na język twojej wypowiedzi. Jeszcze chwila i będziesz postulował sterylizację albańczyków albo wręcz posłanie wszystkich muzułmanów do gazu. Opanuj się człowieku!
 
Last edited:
V

vod

a można spytać o źródło tej nienawiści? jakieś osobiste krzywdy i doświadczenia? czy też nienawiść na odległość? z książek, mediów i opowieści innych wynikająca?

byłeś w kosowie kiedyś? a w albanii?
 

capta

Member
mimo że tam nie byłem ten naród już skreślam,
wystarczy mi wspólczesna historia aby ich tak oceniac
 
V

vod

To doprawdy smutne.
Ferowanie tego typu sądów i życzenie kompletnie obcym ludziom, na dodatek en masse na podstawie kryterium narodowości, śmierci, na podstawie współczesnej historii tylko i wyłącznie, na prawdę nie uchodzi ludziom, którzy mają choć trochę wyobraźni i serca.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Ja to nawet wrogowi nie zycze smierci - taki jestem
a co do rozkopywania Albanii to ,my nie jestesmy wstanie zrozumiec Swojej Historii a juz na Balkany lecimy.Tamtejszy problem napewno nas przerasta i nie jestesmy wstanie pojac i opisac wszystkich wadkow i aspektow.

----Popieluszko Wielu innych Swiat szuka ofiar , Swiat szuka winnych-----
 

orangin

Member
Capta, zgadzam sie z Toba co do tego, ze Kosowo jako samodzielne panstwo jest tworem sztucznym. Dobrze napisales. Jednak Twoja nastepna wypowiedz zawierajaca pomysl na 'ostateczne rozwiazanie kwestii albanskiej' to juz w ogole jakies wynaturzenie. Doprawdy, nie wiem co kierowalo Toba, gdy to pisales, ale na pewno nie byl to rozsadek. Strzez sie takich mysli, przyjacielu, nie mowiac juz o glosnym ich wypowiadaniu. Zabijac kogos wlasciwie tylko za to, ze sie urodzil... przeciez to juz bylo. I zadnej nauki nie wyniosles?

Dizel, wlasnie bardzo dobrze,
ze nie mozna spokojnie mowic o wlasnych przekonaniach, jakie by one nie byly
Bo skoro mozna mowic o wlasnych przekonaniach, jakie by one nie byly, to pewnie tez nie widzisz przeciwskazan do wdrazania tych przekonan w zycie. Wiec moze pozolilbys np. panom, ktorzy LUBIA DZIECI sie z nimi bawic... Twoje opaczne zrozumienie pojecia WOLNOSCI wlasnie do takiego konca zmierza.
Nie mam nic przeciwko wolnosci, tylko niech Wasza wolnosc nie zagraza wolnosci mojej ani moich bliznich!
 

dizel

Member
wolnosc wypowiedzi nie moze byc niczym ograniczana, wtedy to juz nie jest prawdziwa wolnosc, lepiej zeby ktos mowil to co mysli czy powtarzal to co oczekuja uslyszec od niego inni? to jest czyste zaklamanie, a zeczywistosc i tak zweryfikuje te poglady, to ze ktos cos powie nie znaczy ze uda mu sie to zrealizowac, mozliwe ze dzieki temu uda sie komus przekonac ludzi do robienia czegos 'zlego' w naszym przekonaniu, ale bez niej nie ma tez szansy na zmiany na 'lepsze'

od dziecka wmawia sie nam ze kazdy jest inny i inaczej mysli, dlaczego jednak mozemy myslec inaczej ale tylko we 'wlasciwy' sposob?

wydaje mi sie ze nie ma czegos takigo jak 'prawie wolnosc', albo jest albo nie, na forum nie mozna pisac "OBRAZANIE/NAKRECANIE: sa to takie posty, ktore celowo zniewazaja, obrazaja lub prowokuja.", to tez jest pewne ograniczenie wolnosci i sposobu wypowiedzi, ale na to sie wszyscy wczesniej zgodzilismy, kazdy moze jednak mowic co i jak chce, wszystko zweryfikuje zeczywistosc :D
 
Last edited:

capta

Member
kwestia pogladów jest trudnym tematem ale swoje poglady TRZEBA wyrażać smiało, jakieby nie były, chociaż
vod said:
Ferowanie tego typu sądów i życzenie kompletnie obcym ludziom, na dodatek en masse na podstawie kryterium narodowości, śmierci, na podstawie współczesnej historii tylko i wyłącznie, na prawdę nie uchodzi ludziom, którzy mają choć trochę wyobraźni i serca.
masz racje,
wyglaszajac taki osad staje sie takim samym bydlakiem, jak ci których neguje,


niestety jest to paradoks, od zawsze ludzie rózna sie pogladami stad swiat jest jaki jest, jest to natura ktorej nie da sie zmienic, jednak prawdziwy Człowiek powinien być wierny swoim zasadom, śmialo wygłaszac swoje poglady, przy tym reagowac gniewem na czyjas krzywde, ale mam tylko prawo gardzić kims/czyms nic poza tym, agresja cechuje prymitywów
 

lechu

Member
Mnie martwi sprawa trochę innego rodzaju. Chodzi mi o wzajemny stosunek ludzi do siebie. Na każdym kroku nienawiść, zazdrość, zupełny brak tolerancji, chamstwo itp. Można to zaobserwować wszędzie, w szkole, u znajomych, w mediach, u polityków.Próbuję się odciąć od tego, pracować nad sobą i swoimi chorymi myślami.
 

Latest posts

Latest posts

Top