What's new

Nasze niepokoje...

G

Guest

a moim niepokojem jest to ze nie wiem co robie zle z moim grow. mialem 2 nasiona white widow z c.fr.pl jedna panna i juz od 2 miesiecy!! kwitnie i nie ma zamiaru konczyc:(gruby sugerowal ze to przez zagladanie w nocy. przestalem zagladac ale dziwka dalej sie wyciaga:( scinam w czwartek i juz nigdy nic z nirvany nie zamowie:( chociaz w zeszlym roku ttez tak mowilem po porazce nl...
 

Escobar

Active member
Bida pokaz fotki jak wyglada ta wdowa. Ze kwitnie 2 miechy to ja bym sie nie przejmowal bo ww kwitnie 8/10 tyg.
 
Mnie martwi ze mam 2 Top44 obok siebie o jeden wyglada tak


a drugi tak



a sa w tym samym wieku... nie mam pojecia czemu ten drugi taki maly... POMOCY!!!! :badday:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
chuj mnie strzeli !!!!!! korwa mac !!!!!!!
wszystko wyjebane do rzeki !!! czemu tak jest !!? swiat jest okrutny !!!!
wasciciel zadzwonil ze robi inspekce dzisiaj !!!! zonka na szczesie wyjebala rosliny i posprzatala boxy , caly oprzet mamy , bo nie mamy zamiaru sie rozstawac z uprawa , ale skorwiel .......mialem c99x V , GRxV , euforie , to byly tygodniore sadzonki , do tego 2 euforie ktorym zostalo ponad miesiac = wszystko wyczyszczone zero ryzyka !!! no jedna roslina zostala , korwa mac stala caly dzien w szopce ciemno , i jutro terz tam musi stac , co robic zostalo jej z 2 tygodnie , a jeszcze w czoraj sie chwalilem na czacie ze mam zajebisa rosline korwa zawsze tak jest jak chlapne jezorem !!! ( wystrzegaj sie 13 bracie hehe) w piatek bede ja mogl podlaczyc pod swietlowki na te 2 tygodnie czy juz pierdolic i zcinac ? ide chlac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :badday: :badday: :badday:


plakac mi sie chce !! bol w klatce !! korwa zygac !! nic juz mnie nie cieszy !! a juz postanowile wczeniej se przerwe zrobic , to wyszlo na to ze chociasz 2-3 roslinki - to i tak mialbym mniej roboty , wyspalbym sie odpoczal , a poza tym ten wyjazd do polski ..... kiedys sie prubowalem wieszac , nad rzeka , ale galaz byla sucha i wpadlem do wody ! i korwa o malo przez glupie powieszenie sie nie utopilem !!! metalowa kulke tez potrafie zepsuc !!!

to tylko wlasciciel ! to nie policja ! ale kutas zamknal mi pokuj ktory nie byl ujety w umowie , czyli moja plantacje ...korwa mac
pozdro
 
Last edited:
V

Varg

ziel-zielona, wspołczuje ogromnie :/ pamiętaj, zeby na wszelki wypadek uprzątnać również komputer. wywal wszystko zwiazane z MJ i koniecznie wyczysc przegladarki z cookies zeby nie wiedzili jaki masz nick na forum w razie czego. a na gg najlepiej rozmow nie archiwizowac jesli rozmawiasz na ganjowe tematy. pozdro!
 

57fun

Member
przykro mi Z-Z ale tak bywa na obczyźnie, że chuje sprawdzają stan mieszkań/domów...
Green miej tylko nadzieje ze to nie przędziorki....sprawdz pod liśćmi czy nie ma białych, czarnych ruchliwych kropek.
 

Tonny

Member
Z-z przykro czytac takie zeczy, zycie jest jakie jest, i powinienes brnąc do przodu bo tylko to zostało, pamietaj samozaparcie i przejdziesz wszystko,
 

MaGic

Member
Nie tylko tobie sie to zdazylo mi w tamtym sezonie tez wyjebali 12 krzaczkow, tylko ze nawet niewiem kto to zrobil :(
 
G

Guest

:wave:

Bardzo mi przykro slyszec taka zla nowine panie M! To naprawde do dupy sprawa stracic swoje malenstwa, tak pieszczone i dogladane codziennie...Dobrze wiem! jak boli ta strata!:smile: Ale jak ty to mowisz koko dzambo i do przodu...glowa do gory!:D bedzie dobrze! :yes:


a tu dla Ciebie na poprawe humoru, polskie niebo:smile:
16863zach.jpg


:wave:
 
Last edited:
G

Guest

Z-z przykro mi to slyszec ale tak juz jest jak cos jest nielegalne :p
Ja tez mialem pare sporych wkurwien z ta roznica ze przez domownikow
Bedzie dobrze.. emigruj do Holandii bo ja tak chyba kiedys zrobie :laughing:
 
D

dEv-9

nie ma nic bardziej wkurwiajacego niz stracenie roslin ;/
wspolczucia

sam stracilem 8 roslin juz wysadzonych, zostaly mi 4 sztuki i to 30-40cm ;/ czuje ze ten out niebedzie taki jaki sobie wymarzylem

ale moze jeszcze cos wysieje, wiec jest nadzieja :jump:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Dziekuje za szczere slowo ! to jest mie kiedy wspieraja cie najblissi !
Wodze tutaj bardzo zyciowe wypowiedzi , i niech to pozostanie kolejna ( ale czemu ! ) lekcja dla wszystkich , po krutce juz wiem co i jak , ale znowu nie moge duzo powiedziec bo FATUM czuwa !
awiec , jak mowilem wczesniej bleble bleble wynajmuje dom przez agencje od wlasciciela z ktorym sie znam ! ( wynajmowalismy kiedys dom bezposrednio od wlasciciela placilem 200f taniej ale to zez jest dyskonfort ... kiedys napisze ...) uklad jest lub byl taki ze jak sie cos zpierdoli to dzwonie do wlasciciela ( issmael ) i on bez porozumienia z agencja usuwa usterke , i wogule jak cos potrzebuje to do niego mam dzwonic bo to swiatowy budowlaniec i tak tez bylo do pewnego momentu ...
Dom ktory wynajmujemy to jest dom RODZINNY tutaj mieszkali wszyscy przez 23 lata , to tutaj sie urodzilo 5 nowych pokolen !( mamy tutaj pamiatki , dokumenty , itd... oczywiscie issmael zamknal to w jenym pokoju na parterze i zaznaczyl to w umowie ze pokoj zostaje zamkniety , ale... hehe )
PAPRYKARZ W PUSZCE ! czyni cuda ! hehe tak panowie i panie , ciapusa na kolacje sie zaprosilo , byl typowy Polski grill ( nie jakies jebane BBQ) karczek , salatki , pstrag , ale paprykarza w puszce to nie odmowi zaden opcokrajowiec - poprostu zakochal sie w naszej rodzinie - nic nasile ...
Jak juz wspominalem wczesniej zonka swoimi kobiecymi zmyslami wymyslila jak otworzyc pokoj , zagadala milo issmaela ze MUSI sorzatac ten pokoj bo smierdzi z tamtad i trzeba go wietrzyc ( powtarzam sie , chyba ?)i w taki to sposob otwarla mi dzwi do pokoju rozkoszy hehehe belble ble
ale mieszkajac w domu zawsze cos sie zpierdoli , sadzac rosline musisz to wiedziec , i tak kran musialem sam na swoj koszt wymieniac bo w tym okresie kwitly mi 4 rosliny i nie bylo bata na zapach , duzo spraw co sie dalo zalatwic musialem sam robic , ale np. przewrucony plot i cieknaca rynna to juz sa sprawy ja pawlak z kargolem , sasiad twierdzi ze to nie jego plot a ja wiem ze jego plot i musi go naprawic bo mi przeszkadza , a rynna jest wspolna ? wszystko sprowadzalo sie do wyprowadzki , terminy nie byly fajne bo duzo ludzi w tym terminie przyjezdrza do u.k. domow fajnych nie bylo , a i wydatkow sie nazbieralo , zostalismy u issmaela , umowa sie skonczyla a on strasznie byl zainteresowany nami ! ( cokolwiek to znaczy ) przedlurzanie kontaraktu kosztuje grosze 60f , ale nie musimy teraz tego robic poprostu mieszkamy i wlasciciel zonda tylko 1 miesiaca wypowiedzenia.
troszke to jest skomplikowane ale jak sie dowiezdielismy ze on tutaj z ekipa biudowlana naparza po kontrakcie to tez moglem se myslec ze zostal nam 1 miech zycia na chacie , pomimo tego ze to nacja tragarzy-handlarzy czulem ze tak by nas nie potraktowal ...
Sprawa naszego bytu jest dogadana , to tylko syn wraca po dokumenty ( dopytalem temat do konca , powiedzial ze takich ludzi jak MY to nie spotyka sie czesto ostatnimi czasy , pokoj musi zamknac bo to byla klauzula syna na ten dom , syn jest wlascicielem teraz tego domu , nie moge tego napisac bo Fatum czuwa ale jesli wiecie oco mamy szanse zawalczyc to zrozumiecie ze .... mam nawet stol ping-pongowy ... ) korwa mac nie moge tego powiedziec tym bardziej napisac ... dom jest nasz a z plotem to nawet postanowil sie dolorzyc do kosztow , za puzno !!! ( struga se maske przed synem ... - chyba wiem o co chodzi - ), maska przed synem , jutro o 11;00 syn wpadnie zobaczyc dom( ja pracuje 10 dniw tgodniu hehe) ale zonka moja bendzie inarzekac bendzie jak chuj!!!, myszy , rynna , plot itd jeast szansa dla nas ) teraz mam smutno w domu wracam z pracy i .... nic nie smierdzi nic nie moge se nagiac , nic ! juz pierdoly rosliny ktoe musialem wyjebac dla bezpieczenstwa !!! bEz Ry(D)zyka !!! wole se przezalowac kilka plantow niz sie tlumaczyc ze hobbysta sie jest z zamilowania ,.....

pozdrawiam wszystkich ....


p.s. :confused: :smoke:
 
G

Guest

:wave:

Powodzenia ZZ, wszystko na dobrej drodze!!!:D
A tu dla Ciebie jak i dla kazdego z 'niepokojem', swiatelko nadzieji...:smile: :wave:
16863swiatelk.jpg


pozdrawiam!
 
Last edited:
G

Guest

ziel-zielona coś wiem o tym :| ja musiałem swój grow zakończyć przed czasem, bo pomieszczenie gdzie miałem krzaczki, nie mogłem już użytkować ;( ;( ;(
i moim największym niepokojem jest to, że nieznajde teraz sobie nowego lokum na boxa :( mam cichą nadzieje, że chociaż krzaczki z outa dadzą, jakieś z 100-200 gram :)
chociaż moim następnym niepokojem jest to, że na jednym spocie nie byłem miesiąc czasu :( ciekawe jak sie mają,

Edit: a mój największy niepokój to psy---> tajniacy, pełno ich sie kręci ! :/ wkurzają mnie dupki jedne :( wpychają nosy w nie swoje sprawy, a tacy z nich tajniacy.... znamy z paroma zaufanymi osobami, wszystkie tajniackie auta jakimi jeżdża :p chociaż tyle dobrze
 
Last edited:

Somelier

Active member
A mój aut tak dostał w dupe że już chyba nic z niego nie będzie. Gdy ostatnio poszedłem zobaczyć co sie tam dzieje już po drodze zobaczyłem przerytą ziemie pewnie przez dziki.... A na spocie armagedon roślinki leża połamane i ziemia przeryta :badday: to pewnie dzik albo inna świnia. Już 3 rok sadze tam rośliny i zawsze było dobrze zero przypału.
tak to wyglądało mniej więcej









To jest dla mnie bardzo przykry widok nie zycze nikomu czegos takiego.

Pozdrawiam i zycze powodzenia bedzie wam potrzebne !
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
KLAUN

KLAUN

Postac klauna w moim zyciu odegrala bardzo duza role , w brew ogulnej opini ja wogule sie nie ciesze kiedy go widze ! Zawsze widzialem w tej postaci cos innego niz pokazuje opakowanie , prawda jest ze klaun nie jest postacia dokonca pozytywna , a wrecz jest wizerunkiem klamstwa i obludy , dramatu oraz tragikomizmu .... kiedys ten wizerunek widnial w takiej jednej faszystowskiej restauracji jak MCdonald - i nikt przez ten czas nic z tym nie robil - MC juz sie nie podpisuje tym wizerunkiem ? czemu ? kiedys lecialem z takim maniakiem muzycznym i jego tatuaze mnie ruszyly bo mial kilka klaunow i tylko jeden byl smutny ? zagadalem go na ten temat i zdanie mial podobne , lubial i podziwial klaunow ale jednoczesnie mowil ze to nie jest dobra postac , tak jak ja zanaczal ze to postac tragiczna ,
Co widzisz jak patrzysz na klauna ? buty , nos , fryzure , wszystko jest zabawne , nawet usmiech ma namalowany ... z kand sie wziela dokladnie ta postac ? i jakie ma przeslanie bo nie jest do konca szczera postacia - falszywy jest klaun , kalun jest falszywy ! tak panowie lustro tutaj wchodzi w gre , ja juz zwierciadla nie rozumie , i klaunem kobieta nie zostaje , a klauna sie odgrywa na scenie , jakie to ma przeslanie do zycia ?

pozdro

p.s. napisze cos z sensem zeby offtopa nie robic - ten uratowany GRxVictory dzisiaj wstawiony w nowym miejscu pod 250w ! i daje jej 12 dni ....dzieki vod-zu...a przepraszam za opuznienie , koperty znalazlem w plecaku , wysle koncem tygodnia...
 
Top