What's new

Nasze niepokoje...

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
LUDZIE !!!

pomyslcie zanim cokolwiek napiszecie !

nie ma lamania T.O.U. ! a jak juz z nami jestes to przeczytales regulamin zanim go podpisales ! nie wolno TEGO forum traktowac jako rynku narkotykow , tutaj nie kupisz cocainy na PW od ludzi znajomych ! tak samo nie namawiamy do sporzycia jakich kolwiek uzywek , osoby ktore to robia beda banowane !

 

1337grower

Active member
o czym konkretnie mówisz ??



Ukradli mi rośline :( ta PODWIĄZANĄ i to w takim stadium kwitnięcia debile .... :( no nic została jeszcze jedna ! życze jak najmiej skradzionych krzaków a wszystkim złodzieją obitej porządnie mordy i paru złamiań ,
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Mowie o niepokojacej wiadomosci jaka dostalem od wladz IC Mag. ze na Polskiej stronie jest osobnik ktory piszac PW staral sie ( bo juz nas opuscl ) zakupic / sprzedac dos pokazna ilosc prochow.
Jako Polska strona IC Mag. mamy nienaganna opinie doskonalych growerow i pragne by tak pozostalo .

peace ZZ

picture.php
 

w33dman

Member
Rzeczywiście niepokojące informacje. Dołączyłem do ICmag forum ze względu na klimat który tu panuję ale przede wszystkim jestem przekonany że mamy tu do czynienia z ludźmi poważnymi. Dobre podejście mają władze i tak powinno byc. Zawsze na 100 normalnych trafi się jeden idiota który myśli że jest najmądrzejszy. Przykre.

Pozdrawiam normalnych ludzi. Ignorujcie PW o podobnej treści, nie wdawajcie się w rozmowy z debilami. Peace.
 
P

piterr

PLEŚN NO KURWA pryskalem co tydzien planty miedzianem ale jest chyba DO PIZDY teraz kupie magnusa i Topsin M 500 SC bo sie wkurwic idzie dokladnie, na wiekszosci tylko male zalazki ktore jak co tydzien wyjebalem no ale jedna gloria praktycznie 1/3 do kosza i to najmniej napuchnieta, nie nadaje sie do ciecia........masakra
 

Holan

Member
Hehe Kolego mamy ten sam problem. Śmigłowiec ze szperaczem to fatalna sprawa.

W poblizu miejsca mojego stacjonowania jest jednostka ratownicza posiadają śmigłowiec ze szperaczem.
W celu poznania wroga udałem się w tym roku na dni otwarte jednostki ratowniczej by obejrzec śmigłowiec. Ku memu niezadowoleniu dowiedziałem się że oprócz szperacza posiada kamerę termowizyjną tak więc co co najmniej przypałowe było moje maskowanie się po krzakach. Jeśli już nadlecą w TYM momencie Lepiej po prostu udawać zagubionego podróżnika lub zdjąć spodnie i pokazać im miejsce gdzie plecy zmieniają swą szlachetną nazwę - też odlecą(sprawdzone) hehe. Pozdrawiam
 

Drzewo

Member
Martwi mnie ostatnia prosta na oucie. Wchodzi schiza, że się nie uda. Martwi mnie to, że tyle osób sadzi i tyle osób okazuje się złodziejami. Pamiętam jeszcze 5 lat temu jak połowa nie wiedziała, że da radę pod polskim słońcem zrobić dobry sort. Dzisiaj co drugi sadzi na przypale i wszystko gania. Dlatego im obojętna praca normalnych growerów co sadzą dla siebie.
 

w33dman

Member
Dam Ci dobrą radę, pierdolnij cztery konkretne bongosy i się ogarnij. Każdy się martwi o swoje rośliny, to jest Polska, tu na jednego krzaka przypada 100 ludzi którzy chcą go zajebac.

Peace.
 
P

piterr

tu na jednego krzaka przypada 100 ludzi którzy chcą go zajebac.

Peace.

co racja to racja, co z kims gadam to chwali sie ze ma krzaki na out... masakra nie spodziewalem sie ze az tyle osob. zreszta jak wiadomo, żadna filozofia.... też za kazdym razem gdy zmierzam na spota, mam ostatni zakret do przejścia to milion mysli w głowie hehe, ale zaraz na wejsciu widze 4 duże pały pl out mix i wtedy sie uspokajam :) - oby tak bylo do końca...
pozdro bracia
 

frether

Member
Veteran
No to czas się zbrojić na zimno wojne.... w tym kraju nie da rady się pobawić trzeba Zzapierdalać bo nas zjedzo pamiętajcie każdy może być szmato oni tylko ładnie się uśmiechają i czekają aż się podtknę ale nie wiedzą że na leżąco też gryzę...
Pozdro dla tych prawdziwych :)
 

lovik

Member
Na głównym spocie zauważyłem intruza . Uciekł widząc mnie . Ściełem w szybkim tempie 5 roślin. 2 były gotowe do ścięcia reszcie troche brakowało . :(
 

Wyrolowany

Active member
5 metrów od spota ktoś sie zesrał i podtarł różowym papierem (wyklucza więc raczej jakiegoś pana żula). Mimo wszystko mam nadzieję że nie skusił sie na przedzieranie przez haszcze i nie zauwazył plantów. Z resztą na dobrą sprawę, to raczej nie intruz, intruz by chyba tak blisko nie zostawił po sobie tak wyrazistego śladu, tymbardziej że planty prawie gotowe do kosy.

2 niepokój to moje zatoki, mam taki katar, że nie czuje w pokoju weeda, którego siostra wyczuwa na przedpokoju :p
 

ziben

Active member
Veteran
Chory, brak outa, rośliny w boxie z niewiadomych przyczyn umierają (przestały rosnąć)..

W dodatku kompletnie nie mam czego palić :(

Lipa w huj..
 
S

Simon Templar

Kurwa... pogoda się już zjebała. Pleśń się wjebała (jak co roku)... Czasem myślę sobie, że już nie mam siły na te przeciwności...eh :/

...i też nie mam już co palić (oby out wyszedł)!

ST
 

Awareness

Member
Dzisiaj mialem przeje*** akcje. Wpadlem na spota szybko, zostawilem rower w krzakach nieopodal jednak tak, ze nikt by nie pomyslal ze ten kto zostawil rower poszedl w strone spota. Mialem pewnie problemy i przyjechalem tam poprawic krzaki bo sie poprzewracaly pod ciezarem topow, cos tam dzik probowal tez przewrocic. Caly spot w wycietych brzozkach.

W tym lesie gdzie miesci sie spot, od wielu lat od cholery ludzi sie powiesilo, masa cial z II WŚ pogrzebana, nawet w tym roku jeden typ juz sie powiesil.

Siedze na spocie ktory miesci sie nieopdal drogi w tym lesie, takiej przy polance tu cos zaorane no i zawsze patrze na slady na drodze, co jechalo ostatnio, i ostatni ojechal traktor.

Jestem na spocie, spalilem papierosa, probuje podwiazac krzaka i slysze syreny brzmiace jak policyjne i szczekanie psow z tej drogi, ktora jest 50m od spota. Pierwsza mysl, ze na kamerze mnie mieli i spierdalam przez ten lasek w strone takiego budynku przemyslowego, przebieglem 40m od spota i nie slychac syren usiadlem zlamalem karte od telefonu i pobieglem dalej 300m przez haszcze az do ogrodzenia. Skitralem sie tak ze obserwuje sytuacje z daleka i nic nie slychac nic nie widac, co te policjanty robia?! Pomyslalem, ze moze maja mnie w dupie bo na kamerach bylem i tak do mnie dojda. No ale to dlaczego syreny przestaly wyc jak tylko wylecialem z tego lasku???

Powiedzialem sobie wracam tam, nie wiem co to bylo to jest podejrzane jakies. Poszedlem droga polna, troche innym laskiem takim malo gestym. I ide ta droga co zwykle z niej zbaczam i wchodze w chaszcze. NA DRODZE NIE BYLO ZADNYCH ZNAKOW PO SAMOCHODZIE, TYLKO TE SAME ODCISKI OPON TRAKTORA.... obczailem wszystko na okolo czy nikogo nie ma ale na spota z tej drogi juz nie wrocilem. Pojechalem dalej ta droga i patrzylem czy zadnego samochodu nie bylo - ZADNEGO.

Myslalem nad wszystkim, ze to moze alarm od samochodu, ze karetka, ze straz pozarna, ze z domu. Ale nic nie pasuje, nie ma sladow a domy sa za daleko, jedyny dom to kolo tego zakladu przemyslowego do ktorego przybieglem.

Wczesniej nie wierzylem, ze w tym lesie straszy. Ale zwazywszy na to co dzisiaj sie stalo, i ze facet ktory sie powiesil w tym roku zrobil to ok. 300m wlasnie od mojego spota.... Nie ide tam wiecej sam. Uwazajcie na siebie, dodam tylko ze bylem trzezwy i nie bawie sie w zadne dragi, a pale nawet rzadko bo raz na tydzien srednio.

Pozdrawiam.
 
Top