What's new

Nasze niepokoje...

Ergonomic

Member
życie, ludzie są skąpi, troszczą się o siebie. Ty też troszczysz się o siebie, ja też. Każdy z nas oczekuje bezinteresownej pomocy choć sam nie jest do niej skłonny kiedy chodzi o obcych ludzi. Podstawowa zasada brzmi- jeśli dają za darmo- bierz. Druga zasada to zasada karmy- bądź dobry dla innych, a los ci to wynagrodzi.

Żeby nie było, że offtop- zostały mi 2 rośliny, obie skarlałe i obie nie wiem dlaczego. Obie przy najgorszym spocie- tym koło ambony. Pomocy nie chcę- zmarnowałaby się bo wyjeżdżam za granicę. Chcę karmy- nie tej na forum- pomyślcie sobie o mnie przy piwku, paleniu, kiedykolwiek i życzcie mi wysokich zbiorów w przyszłym roku. Powodzenia outowcy! :D
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Moim niepokojem jest wszech obecna pleśń, nigdy tak jeszcze nie było żeby majowy rzut automatów w takim stopniu pleśniał. Powietrze w tunelu dosłownie można kroić.
Masakra :badday:
 

Qdi69

New member
Dziś bylem na zwiadach odwiedziłem swoje spoty i się załamałem :( kilka strat, coś tam rośnie a większość jakieś karły z objawami niedoborów. Tak więc tegoroczny out już nie będzie dobry :/
zostaje IN :D
 

korzon3

Member
Jakby tu zawitał i przeczytał to pewien Pan, który w okolice swojego spota przyjeżdza na motocyklu, i zostawia go niedaleko, a ostatnio musiał zawrócić z wycieczki na swoją miejscówkę, bo natknął się na dwóch panów palących blunta w krzakach (choć nie wiem czy akurat zauważył jakiej czynnosći byliśmy oddani ) to niech się nie martwi, bo nic temu spotowi nie grozi, przynajmniej nie z naszej strony. Peace i z fartem :)
 

WeedGrown

Member
Witam wszystkich serdecznie ;)
Dawno tutaj nie zagladalem, a to ze wzgledu na pobyt za granica.
Chcialem zalozyc nowy temat, ale stwierdzilem ze tutaj bedzie lepiej bo moze to zasmiecic forum. 8 dni temu odpalilem boxa z lampa ledową 45W;
http://www.growshopjamaica.pl/product/LAMPA-LED-PROSTOKATNA-CZERWNIEB-81-45W-KWITNIENIE/?id=961
Zastanawiam się czy ta lampa jest dobra na WEG, czy trzeba dokupic jakas mala hps na wzrost. Druga sprawa jest taka czy opuszczac lampe czy nie ? Wymiary boxa : 40x50x90
Pzdro
 

Ergonomic

Member
Moim niepokojem jest to, że niektórzy użytkownicy kiedy mają głupie pytanie o lampę zastanawiają się między założeniem NOWEGO TEMATU a napisaniem w "Nasze niepokoje" zamiast napisaniem w przyklejonym INDOOR-PYTANIA. Ja nie wiem, czasem widzę, że zagląda tu "nieobycie-w-internecie" z polskiego forum o trawce (kropka) org

Problem-trollface-fans.gif
 
O

Ojciec

Zostałem zwolniony z pracy ;/ powód , podobno krzywo się patrzyłem na szefa " z pod byka" smiech na stadionie większej głupoty w życiu nie słyszałem.
 

Ergonomic

Member
z przykrością muszę stwierdzić, że sezon outowy się dla mnie zakończył :(

ostatnia roślinka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach
 

weedsmoker

Active member
kleszc mnie ujebal, nie przejmowal bym sie bardzo tym bo mialem nieraz, ale tym razem mnie upierdolil na jajkach i do tego mi sie urwal, nie wiem czy wyjałem go w calosci bo trudno sie dostac...kurwa jak cos zostalo to czesc głowki, ktorej nie wydlubalem igla
 

tost

Active member
ale jaja cale to nie jest źle ;)

nie wiem jak z rumieniem w takich miejscach, ale zawsze warto zrobić test na boreliozę. koszt 50zł
 
P

piterr

PLEŚŃ!!!!!
bylem disiaj na jednym ze spotow po dluzszej nieobecnosci - ten z gloria x jacalyn i mix od voda. te rosna swietnie, jednak automat df x lr x ak47 plesnial i to ostro......szczegolnie te zapylone szczyty chmdd x ed/dg musialem sciac.....mam nadzieje ze jakies pestki chociaz pojedyncze dojrzaly......
prowadzcie obserwacje na biezaco, zdjec niestety nie ma czym zrobic....
pozdro
 

w33dman

Member
Dziś Piątek 13, a ja zaplanowałem sobie harvest. No i śniło mi się że robiłem hash i wyszedł taki zajebisty kremowy, obudziłem się i mi smutno bo nie mam ani hashu ani bubble bags :D
 

Drzewo

Member
Po 5 latach związku rzuciła mnie dziewczyna. Zakończyła ten toksyczny związek w piątek 13. Nieukładało nam się jakoś wybitnie, często się kłóciliśmy o nic. Chowałem się przed nią z paleniem. ehh Same wady nie? Było jak było ale tyle razem przeżyliśmy, że nie umiem znaleźć pocieszenia. I mimo częstych zgrzytów te bardziej radosne chwile dawały siły to przetrwać. 1/4 mojego życia była z nią. Nie wiem co teraz. Nie widze w żaden sposób swojej przyszłości bo wcześniej wiązałem przyszłość z nią. Odechciewa się wszystkiego..
 

Ergonomic

Member
uwierz mi, że rozstanie po 5 latach takiego związku jest o niebo lepsze, niż wspólne życie przez 50+ lat i uprzykrzanie życia sobie, swoim przyszłym dzieciom, wszystkim znajomym dookoła swoimi kłótniami, które coraz bardziej się nasilają.

Rada na przyszłość- nie chowaj się z paleniem przed dziewczynami, powiedz, że palisz i albo cię zaakceptuje albo niech spieprza na drzewo. Ja się nie kryłem od początku i moja zaczęła palić wraz ze mną, a teraz namawia mnie, żebym zaczął indoor od razu jak pójdziemy na swoje. Najważniejsze to być ze sobą szczerym.

Też jakieś pół roku temu zerwałem po też 5 latach z dziewczyną(myślałem nad tym po pół roku ciągłych kłótni o pierdoły).... okazało się, że na tydzień- bo na zbyt wiele sobie pozwalała, olewała mnie i ogólnie miała wyjebane w związek i wolała posiedzieć z koleżankami zamiast wpaść do mnie po kilku dniach bez spotkania. Wyjaśniliśmy sobie wszystko kilka dni później- wytknęliśmy błędy i oboje staramy się nad nimi pracować, ale i być dla siebie nawzajem wyrozumiałymi. I wiesz co?


(brzydkie słowo), nigdy nie było mi z nią lepiej. Ani jej ze mną, z tego co mówi. Ona czuje się kochana, ja czuję się kochany i jest CACY

Moja rada na teraz: Skontaktuj się z nią za kilka dni, tygodni. Poproś o spotkanie i wyjaśnijcie sobie wszystko, powiedzcie sobie co wam leży na wątrobach. Spotkajcie się w takim miejscu i o takiej porze, żeby móc na siebie powrzeszczeć bo to bardzo oczyszcza. Nie poddawaj się i nie okłamuj jej z paleniem. Bo małe kłamstwa nawarstwiają się potem tak, że musisz dostosowywać cały plan dnia do tego, by jedno kłamstwo sprzed lat nie wyszło na jaw. WIEM O CZYM MÓWIĘ...

TRZYMAJ SIĘ!
 

Septi

New member
To ja odczuwam chyba bardziej płytki niepokój. Gryzie mnie cały czas to, że złożenie panelu ledowego tyle kosztuje:< Bo już mnie długi czas męczy indoor ale licho kasę na tu uzbierać ;/ a pod hps nie zrobię tego tak jak bym chciał i trzeba czekać, aż będzie kasa na ledy :(
 
Top