What's new

Nasze niepokoje...

GReen dreAM

Active member
Veteran
Martwi a raczej troche rozczarowuje to ze 3 z moich 5 panien jeszczce nie zaczely kwitnac, wiec juz teraz moge sie spodziewac...ze raczej nic z tego nie bedzie, mysle wlasnie o przeniesieniu jednej sztuki do srodka, ale ryzyko z tym zwiazane przekracza moje zdolnosci, druga opcja to wziecie klonikow i jazda w namiocie...i raczej to zrobie...szkoda troche bo wolalbym spod sloneczka..

Ps: to jest takie niespirawiedliwe ze jedni juz ciachaja a drudzy dopiero widza preflowery...takie polskie myslenie...

Ps2: w przyszlym roku planuje poswiecic troche czasu i pieniedzy na pewne wczesne odmianki#
Pzdr
 

luzione

Member
jest dziwnie...
początek sierpnia - pre flowery
połowa sierpnia - zero oznak flow. planty dalej rosną
koniec sierpnia - zaczyna się flow....
 

luzione

Member
Normalnie jezeli masz pozna odmiane, preflowery nie oznaczaja o poczatku realnego kwitnienia, ja mam to samo...

zgadzam się jednak to właśnie odmiany typu, maroc, grepefruit itd... czyli same semi auto/wczesne outdoory. Swoją drogą najlepiej i najszybciej kwitnie Afghan :)
 

TataSqn

Member
zgadzam się jednak to właśnie odmiany typu, maroc, grepefruit itd... czyli same semi auto/wczesne outdoory. Swoją drogą najlepiej i najszybciej kwitnie Afghan :)
no grapefruit akurat u nas nie dochodzi w 100%, a afghan u nas zaden nie dojdzie
 

luzione

Member
Ja widziałem, że grape out ludziom dochodzi dlatego go wziąłem. Z tego co ludzie mówili zależy czy trafi się pheno grejpka czy es tak przynajmniej słyszałem... nie wiem ile w tym prawdy (odnośnie es) na pewno jest wcześniejsze i późniejsze pheno.
Afghan radzi sobie o wiele lepiej więc zobaczymy :)
 

BlinD

Active member
miałem pod osłonami frapefruita (outdoor) w tamtym roku i przed tunelem też 2 sztuki rosły, to wcale nie jest taki outdoor z tego gościa, tylko szklarnia dała dłuższy okres i topki (nie za duże ale kulturalne) sie porobiły, a na dworze ledwo co ;/ ale za to jakość palonka bardzo dobra :),

moim mniejszym niepokojem jest to, że w tym roku mialem 10 sztuk blueberry af od masakratora i ponad połowa w ogóle topów nie porobiła - cienkie gałązki z kilkunastoma pojedynczymi kwiatkami, roślina potencjał miała bo nawet na grubszych gałęziach żywica jest całkiem ładna ale palić prawie same gałęzie to tez słabo ;p z 10 roślin plon niecałe 50g na jakość nie narzekam bo przyjemne dość, ale niestabilna odmiana - na jednym poletku każda roślina inna ;p
 

TataSqn

Member
Ja widziałem, że grape out ludziom dochodzi dlatego go wziąłem. Z tego co ludzie mówili zależy czy trafi się pheno grejpka czy es tak przynajmniej słyszałem... nie wiem ile w tym prawdy (odnośnie es) na pewno jest wcześniejsze i późniejsze pheno.
Afghan radzi sobie o wiele lepiej więc zobaczymy :)
no tak ale to wtedy outdoor grapefruit czyli jak wspomniałes cross z easy sativą, a jak ten afghan sobie lepiej radzi to zapewne tez jakiś cross, pozdro
w tym roku uległem i spróbowałem white dominy z kannabi Pato mówił że super wczesny afghan gotowy pol wrzesnia, poleca do zimniejszych krajów, pare dni temu zaczęła flo:/
Dodam jeszcze swoją nieprzyjemną sytuacje: jak co roku pare kleszczów się załapie przez wędrówki na spota, w tym po jednym niestety się zrobił rumień:/ miesiąc na antybiotyku w wakacje:/ niedługo ide na badanie tych przeciwciał mam nadzieje że wszystko bedzie ok.
 

luzione

Member
tak klasycznemu grapkowi brakuje 1-2 tyg. to słyszałem
afghan czysty z wosu tyle, że z klona może w tym rzecz? Aczkolwiek obok siedzi mazar również z klona i gorzej sobie radzi

życzę powodzenia i zdrowia
pozdro
 
Last edited by a moderator:

Gandzialf

New member
Ogólnie Kannabia poza nasionami z af nie nadaje się pod polskie niebo, ziomek miał w tamtym roku Kannabie Special i Mataro, krzuny porosły po 2M+ ale co z tego jak flo rozpoczęły we wrześniu i nie doszły. O White Dominie też słyszałem że nie dochodzi, za to paliłem ją z indoora to powiem szczerze że jeden z lepszych sprzętów, porównywalny do WW. Mataro też kozak z indoora ale jak dla mnie to za mocne, po jednem buchu nie można było się odnaleźć :)
Kannabia jeszcze się musi sporo nauczyć o realiach pogodowych środkowej i wschodniej europy.
 

TataSqn

Member
No dokładnie z normalnych nasion nic z tej firmy pod nasze słoneczko nie będzie, dobrze słyszeć że mataro blue niezle kosi bo mam ją na oucie z tym że auto, tylko u nich to jest cos typu semi auto bo krzun prawie 2m posadzony w maju a flo zaczęła ok 10 sierpnia, ale do poł października się raczej wyrobi, wieczorem dam foty;)
 

g1enek

Member
boje sie ze czesc kszakow pojdzie sie jebac, sesja poprawkowa przede mna , nie mam mozliwosci dobejrzenia kszakow, a juz napewno ze 2 sa gotowe, oby nie bylo plesni eh :(
i oby bylo kilo
 
Top