What's new

Nasze niepokoje...

cheapwine

Well-known member
Veteran
giet od dila po kolezensku. raczej nie ma szkla etc. pachnie delikatnie... hmmm ziolowo tak troche majerankowo lecz to nie majeranek cos takiego.
EDIT: smokereport:
moc 7/10 - faza wchodzi do 20 minut 70/30 dla sativki dym lekki aczkolwiek lekko drapie w gardlo. bez zadnych szkiel fajerwerek etc. ziolko takie jakie ma byc i jakie lubie.
 

Attachments

  • DSC00042.jpg
    DSC00042.jpg
    37.7 KB · Views: 9
  • DSC00043.jpg
    DSC00043.jpg
    15.7 KB · Views: 10

lob19

Member
Veteran
Ja ostatnio od kolegi wziąłem, wyglądało super - całe oszronione, ładnie się błyszczy itd. Po zgrindowaniu zostało dużo "kifu", który jednak nie przypominał kryształków żywicy...

picture.php


picture.php


na zdjęciu makro znalazłem takie grudki, nie wiem co to jest, może być prawie wszystko, raczej nie cukier tym razem (bo już za drogi hehehe, to tez jest niepokój, że PO ma projekt "wszystko po 5zł": cukier, paliwo, chleb...).

pozdro
 

thc007

Active member
Kurde paląc takie zioło można zdrowie stracić ...
Paliłem kiedyś zioło które się iskrzyło i słone było pewnie jakaś saletra którą do mięsa się dodaje ..
Najgorsze jest to ze to gówno idzie prosto z holandii ...
z kilograma robią dwa ...
A u mnie kończy się miejsce w boxie ... szczyt prawie szyby w cool tubie dotyka ale szyba zimna wiec nie powinien się przypalić :D
picture.php

picture.php
 

Mundek

Member
też mnie to wkurwia, dostałem list z amerycy, koperta w kopercie, obie rozdarte, treść zaniumana.
Dziekuję Ci dobry człowieku , żeś mi to wysłał , a tobie złodziejski paznokciu niech ręce gościec powykręca, żeś mi to zajebau!
 

perfektus

Member
podpisuje się pod wami, również dostałem pustą koperte w kopercie. Dzieki HC za wysiłek, jak widać ludzie to złodzieje.

Pozdro
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
ja jutro pojde i ogarne... moze jest, ale dziwne ze kradna nawet nasionka :/ zedituje jak cos. kurwa takie geny HC zrobil, ludziom wysylal z USA (koszty...) a tu jakas kurwa kradnie i wyrzuca do kosza. Eh... no zobaczymy.

EDIT:
Ja dostalem pake, wszystko ok. 13 sionek ;) Jednak ta liczba dla mnie nie okazala sie pechowa. Pozdro HC :thank you:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Najpewniej pestki te zniknęły na etapie opuszczania USA, do PL musiały dotrzeć już puste koperty.
 

Mundek

Member
ja z rozżalenia wrzuciłem na watę ssh x chemdd, moondog i herihuanę ( po dwie ).
już mam lepszy humor:)
pozdr.
 

BlinD

Active member
Masakra!!
Dostałem list od Hota, ale niestety bardzo ładnie rozcięty z boku i 2 koperta w środku również i list finalnie jest pusty ;/ ;/ ;/

Kurwa jak to złodzieje na poczcie? i z tupetem jeszcze list pusty wysyłają ? czy może na granicy coś im nie przypasowało ?

E:
tzn. jeszcze dokładnie nie widziałem tego listu ale z relacji osoby która odebrała na to wygląda.

E2: haha wlasnie przeczytałem wcześniejsza strone... co za banda Huja - Zaraza z zachodu pewnie przeszpere zrobili na poczcie u Hota albo gdzieś blisko jak jeszcze wszystkie paczki były w 1 miejscu.
 

BlinD

Active member
kurwa same problemy z tym pustym listem. Na banie ciężkie jazdy wchodzą, znajomy przeszukuje całe mieszkanie i czyści bo sie obawia jakiegoś nalotu, cale szczęście, ze nie ma growa zadnego w trakcie, ale sam nie wiem co o tym myslec, niby pestki 100% legal (to po co je zajebali ? pojawia się pytanie itd... itd...) ;p
 

rondel

Member
to trzeba rowiklac czy to byla akcja za stanową granicą czy już coś w ue przeswietlali, wyszedl gruby pasztet, wiec moze HC powiedz co o tym myslisz, czy dawałeś wszsytko na jeden rzut, czy partiami, do mnie nie szly, ale szczerze to się martwię jak to szło na ojczystą ziemie. Jest to niewątpliwie mega zagadka...
 
ludzie weście nie róbcie mi paranoi bo zwariuje
ja też dostałem te kulki [ WIELKIE DZIĘKI HC ]
i tez miałem poszarpaną koperte i praktycznie było widać co kryje w sobie zawartośc...
nie kumam. ale zawartość była ...
>? ocb
 

swietygandziarz

New member
Puki PO jest przy władzy o legalizacji możemy sobie pomarzyć. Cytuje wypowiedź Tuska w TVN24 "do puki ja i moja partia jest przy władzy nie ma mowy o żadnej legalizacji nawet miękkich narkotyków" a to ch....j!;/
 

Apage

Member
Nie będę rzecznikiem legalizacji miękkich narkotyków, koniec i kropka. Jeśli chcecie legalizacji marihuany – wybierzcie innego premiera - powiedział premier Donald Tusk w programie TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów".
Donald masz jak w banku że nigdy na ciebie i tą twoją PO nie zagłosuję!
 

Latest posts

Latest posts

Top