What's new

Nasze niepokoje...

O

Ojciec

To już kurwa plaga u mnie dwulicowych ludzi naprawdę , nawet przejechac można się nawet wsród ludzi których sie zna od dziecka ptwwuu z taki towarzystwem a niby tacy wszyscy do przodu koledzy z jednej ulicy sąsiedzi. niby przyjaciele a jednak nóż w plecy pchają i za plecami opierdalają .Trudno żyć z świadomość że tyle się przeżyło z takimi ludźmi... :mad: a do tego jak zwykłe szmaty lecące na to co masz a kiedy się kończy już ich nie ma ... ciężko o pożdnych ludzi w tych czasach naprawde trzeba dobrze poznać osobę by powiedzieć że to przyjaciel ehhh co za dół ...

Bardzo swietny kawałek do tego

http://www.youtube.com/watch?v=mgTON3fwDNA

Pozdrawiam! i znikam do kolejnego sezonu.
 

Hera

Member
Witka ojciec nie przejmuj sie mam to samo uczucie od kilku dni hehe, trzeba miec wyjebane to normalane ludzie tacy sa i sie nigdy nie zmiania .
 

1337grower

Active member
Powinien pozostac do końca ,dzisiaj nie ma co komu ufać ani się w jakieś przyjaciół bawić jak z filmu jakiegoś .Dlugo się tego uczyłem zeby niesmak pozostawał bo zawsze zapominałem i wybaczałem i tak w kolko ,a ludzie korzystali z mojej dobroci cały czas musiałem troche zmienić swoją nature a to trudne ale sie udało i na dzień dzisiejszym moim najlepszym ziomkiem jest mój kot i kobieta - więcej przyjaciół nie potrzebuje . Najgorsze w życiu jest to ,ze od bandy skurwysyn*** jesteśmy uzależnieni , w pracy głownie go której co jak co ale trzeba chodzić :( tam ludzie mają najwieksze pole do popisu szczegolnie jak to jest jakiś zakład ,masakra . Pracowałem w duzo miejscach i zawsze sie znajdzie osoba ktora z rownowagi wyprowadza przez swoje durne ego ktorego sama nie widzi bo az tak zaślepiona jest przez to ,ze moze miec nad toba wladze . A moim zmartwieniem jest alkochol , alkocholizm ...... przynajmiej u mnie , tak jeszcze nei pili jak piją od 2 lat ,a temu mnei to martwi bo widze ,teraz juz jako osoba ktora bardzo malo pije a jak pije to sie nie upija publicznie ;) jak bardzo alkochol poniewiera ludzmi i jakich bezmyslnych zombi z nich robi i jak ciezko tym ludzią przestać pić ,niby cały czas to było koło mnie wszystko ale teraz to zauważyłem bardzo dokładnie . Wogole wiele rzeczy zaczołęm dostrzegać dokładnie bardzo takimi jakimi są bez zadnego "ale" . Słowo "melanż" melanżyk , jak kiedyś wywoływało u mnie usmiech i słowotok do kumpla co jak i gdzie i nastawianie sie na banie i myśl w jakim przejebanym stanie sie bedzie :D tak teraz wywołuje uczucie żalu poprostu ,jak bardzo ludzie się psują -no chuj z tym są akcje przejeb*** ,śmiechu wpizduuu,dupy i "przyjaciele" wokół ,,,ale kurwa po co to wszystko?ja mówie o melanzykach gdzie wszystko jest woda ,futerek, trawsko, tabsiki. chuj może sie starzeje za szybko i stad te wszystkie rzeczy ktore napisałem aha ja imprezowalem tak samo ale zadna ochota we mnie nie pozostala zeby sobie przyjebać kreseczke itp. albo rozpoczac jakieś picie . Teraz jest blant , łożko i ja i kurwa święty spokoj . Oczywiscie nie mowie ,ze siedzenie w towarzystwie jest zle , nie mowie ,ze alkochol to zlo i ani kropli nie wolno,mysle ,ze mnie rozumiecie , pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
to juz jakis czas temu jak moj serdeczny przyjaciel ktorego znam osobiscie opuscil nasze zielone szeregi , nie zrobil tego z powodu nadmiernej ilosci nabitych jeseni :D ani tez dla tego ze towarzystwo niedoborowe :D zdanie ma takie jak JA nigdzie na swiecie nie ma jednego miejsca w ktorym znajduje sie tak duzo dobrych ludzi tylko ICmag , ale do sensu .... ziomal zamowil sobie pestki w PL w znanym sklepie , zasady bezpieczenstwa mowily ze nie zamawiaj nic na chate , tez tak zrobil zamowil na adres znajopmego ktory nie ma nic z tym wspolnego , po kilku dniach do drzwi znajomego puka Policjia , z dokladnymi danymi ze zamawial nasionka !!! kolega wysiedzial dyzur 48h a pod jego nieobecnosc rewizjia, zarzucano mu uprawe na szeroka skale , a zdanie NASIONA W PL SA LEGALNE DLA KOLEKCJIONEROW splywalo po nich jak woda po kaczce .

powodzenia zycze i uwarzajta na siebie :D
 

outgrower

Member
Sam fakt że policja wyciągnęła dane o kliencie nie świadczy dobrze o sklepie, czy w ogóle istnieje jakiś przepis na podstawie którego sprzedawca musi podać dane klienta? Moim zdaniem każdy sklep tego typu powinien usuwać dane o zamawiającym natychmiast po wysłaniu paczki. I dla dobra publicznego ja bym podał nazwę tego sklepu, skoro nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo kupującego nie ma dla nich miejsca na rynku.

pozdro
 

daniels

Member
muszę zgodzić się z przedmówcą.
większość z nas z większą lub mniejszą częstotliwością dokonuje zakupów i osobiście nie chciałbym zostać kolejnym przykładem niekompetencji rzeczonego sklepu.

UJAWNIĆ!!
 

Hera

Member
mnie najbardziej wkurwia ze jak laska sobie pali to typy kazdy by chcial z nia chodzic co pali obled jak skurwysyn ;p a jakby jeszcze wiedzieli ze mam swoje wlasne zajebiste pyszne to amen i na droge tylko pyte wystawic dwa walce i narazie hehh za specjalnie brzydka sie nie uwazam zreszta skromnosc to moja wada chyba ale przeraza mnie to powaga...
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
w sumie sam chcialbym miec laske co pali. W moich kregach to naprawde rzadkosc

Laski dużo palące tracą! Tracą testosteron, który jest głównym sprzymierzeńcem i motorem do seksu. Nam facetom to nie szkodzi bo testosteronu mamy zdecydowanie więcej i zawsze nam się będzie chciało. Ale kobietom może go zabraknąć...

Ja tam się cieszę że żona moja rzuciła jaranie dobre parę miesięcy temu po wielu latach smażenia. Może to nie jedyna przyczyna poprawy w sypialni ;) ale różnicę znacząco da się odczuć :jump:
 

padkontrol

Member
Veteran
Laski dużo palące tracą! Tracą testosteron, który jest głównym sprzymierzeńcem i motorem do seksu. Nam facetom to nie szkodzi bo testosteronu mamy zdecydowanie więcej i zawsze nam się będzie chciało. Ale kobietom może go zabraknąć...

Ja tam się cieszę że żona moja rzuciła jaranie dobre parę miesięcy temu po wielu latach smażenia. Może to nie jedyna przyczyna poprawy w sypialni ;) ale różnicę znacząco da się odczuć :jump:

Hej zielony!

Dzięki za info, nie wiedziałem hehe :) Właśnie po zbiorach praktycznie codziennie palę sobie gibona z dziewczyną na sen. Lubie z nią palić, bardzo mi się to podoba. Jednak faktycznie jest tak jak mówisz :) Od dzisiaj dziewczyna będzie palić tylko w weekendy a ja cały tydzień ;)

Swoją drogą jak ja się BARDZO najaram to też mi się nie chce.
Pozdrowienia kochanie...wiem, że to czytasz hehe

Pad :wave:
 

lob19

Member
Veteran
szkoda że prop 19 nie przeszła :(myślę, że następna podobna okazja długo się nie powtórzy.

pozdro
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
hera moze chca z toba chodzic bo poprostu jestes zajebista!!! (a na pewno jestes:p)i przyciagasz do siebie facetow,pewnie gdybym blizej Cie poznal tez bym chcial:p

A co do seedshopu z postu Z-z pewnie wiekszosc z nas chcialaby wiedziec co to za sklep lacznie ze mna poniewaz niechcialbym narobic kumplowi(na ktorego zamawiam)klopotow.

P.S Zajebista to skrot myslowy
pozdro
 

Ergonomic

Member
lizusy xD

brown_nose_new1_thumb4.jpg
 

DIBO

Member
Sam fakt że policja wyciągnęła dane o kliencie nie świadczy dobrze o sklepie, czy w ogóle istnieje jakiś przepis na podstawie którego sprzedawca musi podać dane klienta? Moim zdaniem każdy sklep tego typu powinien usuwać dane o zamawiającym natychmiast po wysłaniu paczki. I dla dobra publicznego ja bym podał nazwę tego sklepu, skoro nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo kupującego nie ma dla nich miejsca na rynku.

pozdro

Istnieje, przedsiębiorca ma obowiązek podania danych swoich klientów na żądanie np. Policji lub U.S. Są dwie opcje, albo nie usuneli danych z listy zamówień, albo poprostu ma podsłuch na telefonie ( np. w Cfr można składać zamówienia tel.). Dziwne, że tak wcześnie wpadli.
 

Mundek

Member
dopiero zobaczyłem , że dostaję od Was komentarze i to do tego pozytywne hehehe (ale nie tylko :) ), a ja nikomu nigdy nic nie skomentowałem i pozytywnych wibracji też nie przesłałem(na forum tu , bo w życiu to taki kutafon nie jestem :) ) i dlatego piszę by podziękować i za buractwo przeprosić - poprawię się.
ps. HTC DC/EROC DP X ARNE to moja ulubiona pani z przed domu- ESBE król.
 
C

czaczo

jestem zalamany,dzisiaj ktos zucil czaczowi opakowanie z trutka na szczury,otyle dobrze ze zona znalazla opakowanie z rozsypanymi resztkami.jacy ludzie mogli takie cos zrobic,czy to wogule sa ludzie
 
O

Ojciec

Nieciekawie czaczo jacyś zawistni ludzie ja ostatnio pisałem o takich naprawde trzeba uważać bo nawet najlepszy przyjaciel pcha w plecy ostrze 'przyjaciel '? te słowo powinno być wykreślone ze wszystkich słowników jak dla mnie w tych czasach.

trzym się i uważaj na siebię

pozdrawiam.
 

flpflp

Member
Veteran
jestem zalamany,dzisiaj ktos zucil czaczowi opakowanie z trutka na szczury,otyle dobrze ze zona znalazla opakowanie z rozsypanymi resztkami.jacy ludzie mogli takie cos zrobic,czy to wogule sa ludzie

jak sie miewa psiak???? bo podejzewam ze o nim mowa? trzymam kciuki zeby bylo ok....
 

Latest posts

Latest posts

Top