What's new

Nadsene zacatky indoor amatera

Nadsene zacatky indoor amatera

  • temer denne / almost daily

    Votes: 12 57.1%
  • prilezitostne / once in a while

    Votes: 5 23.8%
  • vubec / never

    Votes: 4 19.0%

  • Total voters
    21

Dslzf

Active member
Je mi to trapne ale zda se ze muj "dvonri" matkar nejak na me zanevrel - pokud by nekdo mel tip kde sehnat rezy GTH prosim do zpravy. Dekuju.
 

Dslzf

Active member
Tak sem me pres mensi komplikace nakonec postestilo a jeden pritel mi sehnal rezivo Trainwreck ... asi to nebude upe jako GTH ale snad budu spokojen :) urcite se o nove koleso podelim
 

Dslzf

Active member
Tak obrano z vetvicek a zvazeno ... 470G hezcich palicek a cca 50g ridsich spodku ... pri zrani ve skle a jeste nasledne dosuseni mirnem to neco malo ztrati ale z me zkusenosti uz nic dramatickeho ... spkojenost :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
čus, víš od jaký seedbanky ten trainwreck co máš je? já mam nějakej backcross tak jsem zvědavej jak pokvete, ještě jsem se k němu nedostal, ale má hodně thai znaků mi přijde, křoví s malejma uplně uzoučkejma lístkama
 

Dslzf

Active member
Cus. Mel by to byt Humboltd Seeds. Byl sem "varovan" ze co do rustoveho vzorce to bude horsi nez GTH :) postup zvolim jako vzdy tzn zastrih asi jeden a bude velak ohybacka dratama co to pujde tak uvidime jak tutu holku umravnim
 

Dslzf

Active member
Zdravim po kratsi dobe :) tak Trainwreck krasne prokorenil v kelimkach a zitra pujde do finalnich texpotu - nahodim pak nejaky foto. Planuji o weekendu zprovoznit matkarnicku a pomalicku zacnu pracovat na projektu kde mi zdejsi Elanius poskytne semena Tom Hill Haze x Blue Berry tak uvidime jak se s tim popasuju :)
 

Dslzf

Active member
Ahoj vespolek :) tak rezy uz mi prokoreniliy krasne v kelimkach a presadil sem Trainwreck do texpotu ... zatim vaham zda budu krmit Biocannou kazdou zalivku prozatim to stridam - 1x slaba koncetrace hnojiv a 1x voda s upravenym PH pomoci vinneho o cta tak uvidime :)
 

Dslzf

Active member
videl sem ze tu par lidi jede tu biocannu - cokoli ( postreh, rada atd ) co sem napisete budu Vam vdecen :)
 

Dslzf

Active member
A zde uz temer hotova matkarnicka :) pouze usporadam kabelaz od vetracku a asi zatim pouze premaluju na bilo uvnitr Orca este chvilicku pocka :)


 

Dslzf

Active member
Zdravim vsechny. tak bohuzel trainwreck sel do kopru. zasadil sem, 3x zalil vodou z upravenym ph pomoci vinneho octa a na kytkach se projevila fluktace ph z nasledne cernani listu. vstup vodu mam ph 8.7 a ec 0.65.... zatim vzdavam pr9jekt canna bio kery budu testovat dal pouze v matkarne v hline sem zatim rozjel Ice od Hodinare v royal mixu a hnojky canna terra
 

Dslzf

Active member
Zdravim!Po delsi dobe chci sdilet aktualni pocin. Je to Blackberry by Guerilla. Trosku me BIO CANNA substrat potrapil - snizoval sem asi zbytecne PH zalivky citronkou na 6,5 ale nejak se mi dostalo v pulce kola az na 5,5 a to sem hnojil pouze 2x za cele kolo ... vetsi pruplach to jakz takz srovnal snad ... holkam zbvya do konce cca 14 dni
 

Latest posts

Latest posts

Top