What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

My new growroom - Soil

prx

Member
Ja to bomo vidli pa na koncu :D Cvetenje bo še dolgo :) Moram še spodnje vejice do konca porezati da gre vsa moč v vrhe :)
 

krompir

Member
Ja to bomo vidli pa na koncu :D Cvetenje bo še dolgo :) Moram še spodnje vejice do konca porezati da gre vsa moč v vrhe :)

To ti priporočam, da narediš tam nekje 14 dan cvetenja. Ker se bodo nekatere še precej stegnile in zapolnile mrežo.
 

prx

Member
Ja to vem, itak bom uporabil prvih 14dni cvetenja 2x MH in 2x HPS. Če uporabiš na cvetenju MH se rastline ne stegjeno toliko. Po 14dneh bo pa samo 4x HPS. Že pri vegetaciji je pametno porezati spodnje vejice...potem greš pa samo viši, da gre vsa moč v vrhe.
 

prx

Member
Še mal pa cveteje :D Vejice tak hiter rastejo da.... :D

picture.php
 

krompir

Member
A pa ti to kj "voziš" pod mrežo? K po teh slikah ni videt ,da. Če jih spustiš samo gor, nisi nič kaj dost naredil .
Pa ne me narobe razumet, da pametujem al pa kj, samo firbčen sem :).

lp
 

prx

Member
Nekak tak...problem je edino da glavnega stebla ne spravim več pod mrežo...edina varjata je lomljenje....
 

timoslav

Member
Rešitev je, da do dobra izsušiš rožco, torej da že ma skoraj vse liste dol spuščene.
No in takrat bi morala bit dovolj fleksibilna za take stvari :D
 

prx

Member
To vem da lahko, samo takih šokov nebom delal rastlinam :D itak gre na cvetenje konec meseca tako da bo...
 

belivitez

Member
Super coorping ti kar priporočam ;) nimaš praktično kaj za zgrešit ... Tam kjer Jo stisneš in zviješ nimaš več kaj za zlomt :D
 

krompir

Member
:) Zato sem pa vprašal, če kaj spodvijaš. Ne smeš spusti da gredo nad mrežo. Pri supercropingu stisni steblo med palcem in kazalcem, tok da začutiš, da se steblo " potlači" ( pa nežen bodi), potem boš lažje upognil. Pa tudi ko boš upogibal, jo upogni toliko da bo nekje 90 stopinjski kot na upogibu, ker drugače se rado pobere in dvigne nazaj v pozicijo v kateri je bila.

edit: Naj povdarim, da mi je tista bilka, ki sem jo supercropal hermala. Nemorem pa rečt, da je bilo to zaradi supercropinga. Ampak od takrat se pač tega več ne grem :), raje mreža pa je mir.

lp
 

prx

Member
Ja sem spodvijal....samo v 2 dneh ko ni bilo časa je glavna veja šla 6cm na mrežo. Sem jo probal zdaj stisnat in pod mrežo spravit in je steblo mal poknalo po dolgem :/ Bomo vidli juter če sem kaj škode naredil. Drugače bomo pa dal še kar 1 mrežo skos :D
 

prx

Member
Ena nočna 2. dan cvetenja.

picture.php


picture.php


Trenutno imam 600ppm ( uporabljam 3:1 razmerje pitne vode in RO vode, skupno okrog 70ppm). Trenutno mešam prepisano mešanico 6ml/10l in pridem komi do 600ppm. Eni pravijo da lahko grem do 1000ppm. Ampak to je potem 9ml/10l.....

Rabim še hitro en nasvet

Kero tableto treba uporabi za EC meter Adwa AD31 ? Hanna?

http://www.rollitup.org/attachments...ec-meter-how-do-i-ec-ppm-conversion-chart.jpg

Gremo enga zrolati :) Amnesia Haze ( Soma seeds)

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top