What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

My new growroom - Soil

prx

Member
Update 7.5 :)

7. Dan cvetenja

PH 6.4
EC 1.1

EC/ppm počasi dvigujem pri vsakem gnojenju. Od cvetenja več ne spodvijam vejic...

picture.php


picture.php


picture.php


Več sledi prihodnjič....
 

prx

Member
Ja, itak uporabljam vse od GHE. Samo ko dodaš Mineral Magic ( edini problem ga je raztopiti) + Bio boost se kar hitro na rastlinah pozna. Drugače pa uporabljam Osmoza Filtre. Seveda mešam 3-1 (Pitna voda/RO voda) to je okrog 70ppm. Do zdaj sem prišel do 1.45-1.5EC max.
 

prx

Member
28. Dan cvetenja

PH 6.2
EC 1.5-1.6 ( upam da bojo rože sprejele 1.8 EC tako ko piše na GHS strani)

Drugače sem pa malo presenečen da tako hitro dela vrhe..


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

prx

Member
Pod mrežo so še samo veje in nič listja. Če gledam da je to moj edini grow v 2013, bo glih dost do 2014 :)
 

prx

Member
35. Dan cvetenja

Sem probal dvignati EC na 1.8 in rastline so hiter pokazale da je to preveč. Tako da sem spustil nazaj na 1.6 EC, zgleda da je to max. Tale soil grow je ni zame, hydro je 10x bol zakon. Sem imel vedno 1g/w razmerje, pri soil če bo 0,5g/w bo velik....

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Passion99

Active member
35. Dan cvetenja

Sem probal dvignati EC na 1.8 in rastline so hiter pokazale da je to preveč. Tako da sem spustil nazaj na 1.6 EC, zgleda da je to max. Tale soil grow je ni zame, hydro je 10x bol zakon. Sem imel vedno 1g/w razmerje, pri soil če bo 0,5g/w bo velik....

delaj kak tebi paše, ampak če growaš zase, se mi zdi brezveze hidro, ker kar daš zdaj v rože, boš kasneje ti konzumiral, če ti je pa point g/w, potem pa kr veselo :laughing:

drugač pa zlo lepe, morš pa priznat, da ti je z mrežo malce spodletelo, ker se mi zdi, da je malo prenizko in razporeditev po prostoru ni najbol posrečena :)
 

prx

Member
Hydro ni brezveze, imaš večji nadzor nad hranilim ( če pride do problema se lahko hitro popravi). Pri zemlji zgubiš hitro 1-2 tedna da popraviš rastlino. Zato sem včasih gojil hydro... Ni mi glavno g/w, ampak da probaš izstisnati max z bio gnojilim. Tukaj se je pokazalo da mineralna gnojila zmagajo proti organskim gnojili, ampak pri mineralnih kadiš sam kemijo. Če bi se mi šlo za yield bi šel na Advanced Nutrients gnojila :) Nebi se toliko zajebal z menjavo gnojil..itd. :) Trenutna so zame najbolša bio gnojila Cana Bio, FloraNova bo še rabila malo dodelati stvar.

Drugače imaš prav, malo mi je spodletelo glede Scrog metode :/ Žal mi službena dolžnost ne dopušča da bi imel 24/7 nadzor :/
 

ranta

Member
Hidro je ok , brez posebnega truda lahko prideš na 1-1.3 grama na wat če se malo potrudiš pride na gram in pol , flush pa na zemlji težko narediš kot pri hidro zato je tud večina medicinske konoplje hidro , če že organik potem je to outdor .
 

prx

Member
Pri hydro je samo to da rabiš veliko časa, pri zemlji zaliješ na 2-3 dni in to je to. Hydro rabi malo več oskrbe, spremljanje EC oz ppm in PH...itd. Edino če imaš auto-krmilnike za ph uravnanje....ph zna biti pri hydro problem ker rad skače gor in dol. Glede flusha ti dam pa prav, pri zemlji je kar težko :/
 

Latest posts

Latest posts

Top