What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Modalitati, tehnici, retete.... de fumat si consum al marioarei

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Pai:
1. Nu stiu, de aia testez. Doar cunosc discutia lui Grof cu Muktananda legat de subiect. Acu', Muktananda, de fel de pe malul Gangelui (or so), cam stia cu ce se mananca, asa ca m-am decis sa testez. Cine stie, poate nu vorbea vorbe... Eu am retineri, cred ca vorbea vorbe, da' o proba in plus sau in minus, poate nu strica. Ce nu facem pentru stiinta...!
2. Acu, vorba lu' hempfield: sativa plus curing serios = statie orbitala. Din celalalt punct de vedere insa, ma indoiesc. Am "testat" iarba cu "curing" de luni de zile, si... nada. Insa na, tu sa te simti bine...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Pai daca nu ne luminezi tu...
In tot cazul, AMR 7 zile pana e gata watercuring-ul. Daca nici asa nu imi place, trec pe LSD...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Ma intereseaza mai mult pentru microdosing, deci ca sa poata eventual sa fie utilizata oarecum des, deci... no trip... A, bine, bag si de-un trip, daca o sa ii fie cuiva util punctul de vedere, asta e altceva...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
O sa fac si eu niste microdosing.. 20 gr. de cannabutter. Adica vreo 10 gr de iarba extrase in 20 gr. de ghee. Daca simt ceva te anunt. :)
 

sabahnur

Member
Voi ce "măsuță de lucru folosiți dragii mei? :tiphat:

Recomandare strain bun pt minuni sexuale? Nu se mai scoala cum trebuie boyyyyy :cry: Ce recomandați sa fumez? :biggrin:
 

Attachments

  • FB_IMG_1491044562359.jpg
    FB_IMG_1491044562359.jpg
    132.3 KB · Views: 33

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Recomandare strain bun pt minuni sexuale? Nu se mai scoala cum trebuie boyyyyy :cry: Ce recomandați sa fumez? :biggrin:


1. Mai rarut si mai dragut.
2. Jogging, usurel, ritmat, relaxeaza plexul solar.
3. Yohimbe, Withania somnifera (Ashwagandha), Ginseng (Panax Ginseng), Rhodiola (Rhodiola Rosea), Coltii babei (Tribulus terrestris), Cate 0,25-0,5g din fiecare, de 4 ori pe zi, mestecate 5 minute si inghitite, In plus, tinctura de sculatoare (Dactylorhiza maculate), 1-3 lingurite pe zi, sau inainte de...
4. Leaga-ti mana la spate. Dreapta. :D
 

sabahnur

Member
1. Mai rarut si mai dragut.
2. Jogging, usurel, ritmat, relaxeaza plexul solar.
3. Yohimbe, Withania somnifera (Ashwagandha), Ginseng (Panax Ginseng), Rhodiola (Rhodiola Rosea), Coltii babei (Tribulus terrestris), Cate 0,25-0,5g din fiecare, de 4 ori pe zi, mestecate 5 minute si inghitite, In plus, tinctura de sculatoare (Dactylorhiza maculate), 1-3 lingurite pe zi, sau inainte de...
4. Leaga-ti mana la spate. Dreapta. :D


1 - Done
2 - Loading...
3 - Prefer sa nu..
4 - Done

Acum astept rezultatele :)
 
Top