What's new

mini BURNing room 400W

hele Sensi ma recht , tohle je fakt , poradne to sad do hliny , poradim ti trik :) nasad do litroveho kvetniku , z neho po cca tydnu nebo kolik bude treba pro prokoreneni , potom tesne pred presazenim vemes ostry nuz a uriznes postranach cca 1cm korenoveho balu , potom zasadis do 3,5l , nechas narust , potom pred presazenim zopakujes postup s tim ze uriznes 2,5 cm korenoveho balu , presadis do 6,5l odstrihas cca 50% spodnich vetvi (ja jedu dycky tak 0,75-1,2m kytky , podle prorosteni prostrihavam i klidne do poloviny vysky , stejne dole nic nekvete) s timhle postupem nemuzes slapnout vedle .. koreny rezat ne otrhavat , to muze kytky pak vyhodit , delam to tak pokazde a tri tydny od presazeni rezu mam stromy na prepnuti :)
doufam ze ti rada pomuze :)
 

BURN

Member
Veteran
Jo díky moc,budu si to pamatovat.Jen to momentálně pro mě není proveditelné,To bych potřeboval ještě jeden box kde bych svítil na růst
 

BURN

Member
Veteran
Koukám že koukáte,to mě moc těší

Tak nějaké další fota bez popisu, jen tak,tuším je to 56. den
Do té jedné jsem se fakt zamiloval

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Ještě jednu rundu a budu muset některé vyřadit,nejspíš to budou ty déle kvetoucí
 
prave ze tedka je pro tebe vice nez proveditelne ! venku ti sviti zadaco :) a roste to tam nepomerne lip , kdyz jsem nechal venku narust amnezky minuly rok , tak jsem mel 70g z kytky normalne je to tak 40-50g .. tak si to spocitej :)
 

BURN

Member
Veteran
SSH x NLA

SSH x NLA

Dalších pár fotek mojí oblíbené,myslím že brzo přijde kosa..Těším se na ni nejvíc

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
je to hezounký
hezky jsem si početl
co si teď myslíš o přepnutí za týden růstu? myslím tím výhody nevýhody atd..díky moc
 

BURN

Member
Veteran
No já měl vždycky rád takoví ten SOG systém,teď už pojedu úplně bez růstu,jen zakořenit klony a šup tam s tím.Uvidíme jestli se to osvědčí
Dle mého :
Výhody:nižší spotřeba energie,šetřím prostor,líp se s tím manipuluje,nepotřebuju další růstoví box na který není místo,úspora času,nemusím si moc hrát s ohýbáním tvarováním,a čím dýl v boxu jsou tím je víc času na to něco po*rat,žádné hnojky na růst,a minimum květové hnojky
Nevýhody:Asi nižší výnos(nevím jistě),větší spotřeba hlíny,hůř se to zalívá


Jde o to že mám rád rozmanitost a každý ten model kvete trochu jinak dlouho,takhle bych řekl je to variabilní,můžu kdykoliv doplnit,vyndat
A brzo přijde něco nového
 

BURN

Member
Veteran
Zase něco málo,bez popisů,až budu sklízet tak samozřejmě popíšu, měl by to být 63. den pokud správně počítám

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

BURN

Member
Veteran
V roomu to stále žije,pomalu ale jistě nabíhá druhá runda,zatímco dokvétá pár hodně opozdilých kytek zbytek o5 začíná krásně "šiškovatět"

picture.php

picture.php
 

BURN

Member
Veteran
mothers

mothers

:tiphat:Jsem si uvědomil že jsem asi ještě neukázal "matky".Tak tady jsou:

picture.php

picture.php

žádnou zvláštní péči jim nedopřávám,jsou v mé oblíbené hlíně,taktéž vůbec nehnojím,pro můj účel získání asi 40klonů co 2 měsíce jsou dostačující.
Bohužel mi 2 z nich nějak nevyhovujou,hlavně pro svůj hodně dlouhý a řídký ničím moc zajímaví květ,budou muset z kola ven,dělám to nerad ale asi proto se tomu říká selekce.
Zde jedna co jde na mast a druhou jsem nějak zapomněl vyfotit:biggrin:

picture.php
 

BURN

Member
Veteran
Po sklizni zapomínám na víc věcí:laughing: Rozjíždím nový takoví doplňkoví projekt,více info v novém threadu:thank you: ať vám to všem roste a kvete jak má další info fota sušiny+ jistě očekávané smoke reporty snad již brzy:dance013:
 

nans

Member
Smoke report SSH / NLA

Smoke report SSH / NLA

Zdravím Vás,

BURN moc nekouří, tak sem byl při malém obdarování požádán o "smoke report"

Oba rodiče jsem pěstoval i v čisté formě. SSH je původně sensiho matka, NLA selektoval ra2.

Pro mě z tohoto duelu vyšlo vítězně NLA, hlavně pro společenstější a čistší high.


SSH/NLA


Vzhled:
pěkné tvrdé šištičky, podle fotek spíš NLA

Vůně:
Jemná, pižmová

Chuť:
Nasládlý kouř, benzínové podtóny

Účinky:
Ideální na nedělní ráno :) Jsem schopný pracovat a přitom jsem zhulený jak paprika :biggrin:

Povedlo se :laughing:
 

BURN

Member
Veteran
:tiphat:Ták mám tu další fota ze tentokrát ze sklizně posledních "opozdilých" kousků,je to +- 80den pokud správně počítám:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

BURN

Member
Veteran
Je zde další paní na holení,tentokrát NLAf2 v 70.dnu

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

voní po kedlubnech:laughing:

Začínám v tom mít docela bordel,nepopsal jsem si klony,nestíhám měřit dobu květu kvůli neustálému doplňování kytek.Mám docela dost práce
 

BURN

Member
Veteran
Zase pár foteček z roomu:

Celkoví pohled:
picture.php

Poslední vzpomínka na vyřazené matky:
picture.php

Moje oblíbené:
picture.php

picture.php

picture.php


Mám fakt problémy s tím horkem,ale bohužel s tím asi nic neudělám
 

Latest posts

Latest posts

Top