What's new

mini BURNing room 400W

BURN

Member
Veteran
Zdravím všechny:tiphat:,
po dlouuhé době jsem se rozhodl vrátit ke svému koníčku,pár věcí se změnilo a mám trochu času a hlavně prostoru.Tak jsem si řekl že si tu založím thread kam můžu posílat své úspěchy a neúspěchy.Dělám to hlavně pro zábavu,takže nečekejte nějaké super podmínky,extra super kytky atd..:biggrin:Za každou radu,připomínku budu moc rád,je toho hodně co zlepšovat kdysi jsem se o to hodně zajímal proběhlo pár kol (fota jsem měl na Gforu pod jiným nickem,poté následoval BAN za úplné hloupou neshodu s jedním z "Adminů"(všichni ho dobře známe poté co se ztrapnil tady na foru):moon: forum mi dalo hlavně hoďně zkušeností a moc dobrých přátel,se kterýma se naštěstí potkávám i zde,moc vám všem děkuju(snad víte). Potom nebyli finance,čas prostor,chuť atd...

To jen tak na úvod:dance013:



teď k boxu:woohoo:

Jedná se o samostatnou místnost v níž je umístěna 400W výbojka
o ventilaci se stará ventilátor 420m3 se zabudovaným regulátorem a externím teplotním čidlem,přes den jede naplno a když mají kytky noc sám se stáhne na zhruba 1/3 výkonu(kvůli hluku)+ofuk,volil jsem raději "plechoví vent."
Hlína: Guanokalong(kvalita super,akorát se mi zdá že to o*ebávaj na množství v pytli)
Výživa: Guanokalong Bloom+ extrakt
Růstovou hnojku nepotřebuju

Minulé kolo jsem jel Edu rosentála 12 kusů,výnos slabší ale byli problémy s ventilací a vším možným,nakonec se mi podařilo dostat na 200G docela dobrých palic+50G na nic spodků

Momentálně tam mám 15x California Indica
5kusů Power skunku
+ Nějaké klony na rozpoznání pohlaví
Osazenstvo se bude trochu měnit,něco půjde pryč a něco přibude


minimatkárna:
Box:60x60
světlo: 125blue úsporka
odtah,ofuk
momentálně probíhá "miniselekce" ze semen od nám všem známého Growmastera a zdejšího admina...Děkuji ti moc,snad nebudeš litovat toho že jsi mi něco svěřil
 

BURN

Member
Veteran
Aktuální dění v roomu:





osazenstvo je zatím 5tý den na růstu za 2 dny mám v plánu přepnou na květ,vyházet samce,doplnit za nové klony



Děkuji všem kdo si našli chvilku a zvládli to dočíst až sem,pokud možno napište co si o tom myslíte+rady atd...:thank you:
 

BURN

Member
Veteran
Přepnutí na květ

Přepnutí na květ

Další fota,tentokrát za tmy :

7.den na 18/6
Dnes přepínám květ,jsem zvědaví kolik se objeví samců,zatím jedeme bez hnojů,začnu hnojit tak za týden




 

BURN

Member
Veteran
males

males

Tak se mi objevilo prvních pár samců,kteří musí z kola ven,dělám to fakt nerad,bohužel....:comfort:
Je tam zatím: 2x SSHxNLA
2xNLA f2
Časem určitě přibudou další...
Je docela sranda že si v tom sám sobě dělám zbytečné zmatky :dance013:







:tiphat:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Tak se mi objevilo prvních pár samců,kteří musí z kola ven,dělám to fakt nerad,bohužel....:comfort:
Je tam zatím: 2x SSHxNLA
2xNLA f2
Časem určitě přibudou další...
Je docela sranda že si v tom sám sobě dělám zbytečné zmatky :dance013:


[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=36341&pictureid=861586&thumb=1]View Image[/url]

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=36341&pictureid=861585&thumb=1]View Image[/url]


:tiphat:

Ahoj
Vypada to zatim v pohode...
Tipuji si ze vrchní jsou SSH x NLA a spodni NLA F2.
Hadam se tam uz vice samcu neobjevi, bo ja mel ted trocha smulu na to. Ale i tak verim ze tam budou samice co budou stat za to.
Drzim palce nech to dobre dopadne.

Ja budu brzy rozbihat NLA F2 a tesim se na to. NO a samozrejme na LBK, uz jen nech dozraji seminka....
 

BURN

Member
Veteran
Ahoj
Vypada to zatim v pohode...
Tipuji si ze vrchní jsou SSH x NLA a spodni NLA F2.
Hadam se tam uz vice samcu neobjevi, bo ja mel ted trocha smulu na to. Ale i tak verim ze tam budou samice co budou stat za to.
Drzim palce nech to dobre dopadne.

Ja budu brzy rozbihat NLA F2 a tesim se na to. NO a samozrejme na LBK, uz jen nech dozraji seminka....


:tiphat:No alespoň někdo se ozval,vím že toho zatím není moc k vidění,ale snad časem bude na co koukat
Děkuju za podporu:thank you:
Určitě si z toho něco vyberu,budu rád když pomůžete s výběrem.Chtěl bych si ponechat tak 2matky z každé odrůdy,snad se podaří:) jen jsem trochu omezen prostorem tak musím vše dělat tak nějak postupně
 

BURN

Member
Veteran
7.den 12/12

7.den 12/12

:tiphat:
Foto ve dne:



Foto v noci:






Začínají se objevovat první perflowers :yay:
Brzo přijde čas hnoje
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
:tiphat:

Začínají se objevovat první perflowers :yay:
Brzo přijde čas hnoje

Ahoj :wave:
Vypada to v pohode, dovolil bych si rict ze zatim perfekto...
Prostor je pekne zaplnen a verim ze tam najdes samice ktere budu mit vsechno co kytka ma mit. Jen to bude chtit pak po ususeni nechat trocha dele skolit, aby se vune i chut zvyraznili. O sile se presvedcis pak taky. Hlavne u SSH x NLA jsem mel fakt hodne trippy huleni, tak silni ze hodne casto se stavalo ze jsem jointa ani nedopalil a po pul hodke jsem byl ve vesmiru (hlavou)
Mas se na co tesit kolego a ja se tesim se tebou.
Mas tam i ten ChemKush nekde ? Ten by sel pak klidne i venku dopestovat, jsi trofam rict....

Nech to kvete kamarade :wave:
 

BURN

Member
Veteran
Čau...,no dělal jsem zatím jen první várku klonů a ten Chemkush nějak déle kořenil takže tam je,ale jsou to malé klony v popředí které na fotce nejdou vidět,jsou tam jen na na určení pohlaví,budu se jim více věnovat příští kolo(těším se na něj moc)

Dokonce mám stále ještě 2 klony v parníčku které neumírají,ale ani nekoření..Zkusím je asi ještě chvilku nechat a potom nařežu zase nové.

Něco z toho na OUT určitě půjde,ale tam jsem taky omezený prostorem takže toho moc nebude.A kvůli práci,času atd. si nemůžu dovolit 10polí které bych potom nestíhal a bylo by mi to líto


Už mě začíná srát ten xicht toho týpka co jsem si vybral za avatara :D
 

BURN

Member
Veteran
:tiphat:No spíš než štěstí na genetiku bych to nazval štěstí na přátele,a chce to taky trochu vědět kde hledat...Už jsem se nejednou spálil špatným výběrem(koupí) klonů
Ikdyž je to tady už mnohokrát omýlané
RA2 pro mě best,viz moje OUTy a taky pár věcí co jsem nefotil..Na jeho výtvorech je vidět že se tomu fakt věnuje a dělá to s radostí láskou i určitým respektem:thank you:

Děkuju že sledujete:comfort:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Taky mi nedela dobre pohled na toho avatara :D
Dobra genetika, ktera se nepovaluje za kazdym rohem je zakladom byt fajnspeker :joint:
Je ji tady vic jak dost jsi myslim..... a stale pribudaji nove a nove geny......
A kdyz jeste pripocitam fazole, tak moznosti jsou neomezene a pro zname jako darky...

Tak dobre geny i rezy se daji sehnat vsude, ale malo kdo ma neco jineho jako klasicke 100000 x provarene modely z holandu...... nerikam ze je to zly, jen by me jebo jit furt samej sterotyp....
Moc dekuji za ty slova chvali, ale tolik si nezasluzim ani hadam...
Proste me to bavi a je to muj konicek, miluji tu bylinu úz hodne dlouhooo....
 

BURN

Member
Veteran
Ták zase po týdnu jsem z5::tiphat:

Momentálně 14dní na 12/12
Už to pěkně "šišknatí":woohoo:
celek

celek
 

BURN

Member
Veteran
Ták a nastává chvíle pro dotazy na vás zkušenější:


Jak vkládáte fotky v plné velikosti_? A jakto že mi to u příspěvku se 4ma fotkama píše že můžu vložit maximálně 5 a že jich tam mám 6_? Takže to musím vždy rozdělit

:thank you:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ták a nastává chvíle pro dotazy na vás zkušenější:


Jak vkládáte fotky v plné velikosti_? A jakto že mi to u příspěvku se 4ma fotkama píše že můžu vložit maximálně 5 a že jich tam mám 6_? Takže to musím vždy rozdělit

:thank you:

Zdar kolego :wave:
Dotazy nemaám žádny, jen tolik že to vypadá moc dobře zatim a má to náběh na hodně pěkný palice. Jen doufam ze se nic neposere a das to do zdarneho konce.

Proste v jednoduchosti je krasa, netreba okolo toho robit vedu a ide to samo.

Fotky v plne velkosti vkladam, cez album, ktory si otvorim pri pisani prispevku a skopirujem BB Code a vlozim do prispevku.

V prispevku mozes mat maximalne 5 fotiek a smajlov do kopy.
To bude tim. :joint:
 

Latest posts

Latest posts

Top