What's new

mala hodowla

Dutchgrown

----
Veteran
Czesc wszystkim! :jump: :wave:

Anubis Player: To jest niesamowite, jak Twoje roslinki urosly,
odkad widzialam je ostatnim razem. :canabis: :woohoo:

Jak sie miewaja wszyscy Polacy, czy spedzaja milo lato?
Jak mijaja wakacje?

U nas w Anglii jest cieplo, ale dzisiaj pada...
Mamy nadzieje, ze w Polsce jest slonecznie i pogodnie...
Czekamy na zdjecia Waszych zakwitlych roslinek...

Mam nadzieje, ze moj polski jest tym razem lepszy niz poprzednio.
Slyszalam, ze macie w Polsce nawet TESCO, a my mamy jeszcze Marks&Spencer...
Mam znajoma Polke, ktora obiecala mi najprawdziwsza polska kielbaske...

Teraz UWAGA!
Mamy specjalna serie nasionek i chcielibysmy, aby stestowali je nasi polscy klienci.
Wystarczy, ze posiadasz dobry aparat fotograficzny i na biezaco bedziesz fotografowal
i umieszczal na naszej stronce nowe wiesci z opisami o rosnacych testerach...

Jesli jestes zainteresowany przeslij mi PM i wowczas wyslemy Ci nasionka........
Te nasionka sa od Dave Van Pot: God Bud, Rhino, Purple Indica or BC Sweet Tooth

Na Zdrowie!
:friends:
DG
 
G

Guest

wypas anubis_player zajebiste kwiatki tak trzymac
Dutchgrown
twoj polski z kazdym postem jest coraz leprzy :) super sie czyta jak ktos taki jak Ty pisze u nas na polskim threadzie :)
na fotkach moje planty :)








 
G

Guest

Hello DG,

It's nice to meet you again here in Polish forum. Is there a chance to grow those seeds outdoors in 2006? I have plenty of room to test grow if you allow me to do so.

I love to cultivate so you wont be dissapointed.
BTW: Dutch Grown the best sausage is here in NorthWest Poland

I wish I could send you a piece of it. Awesome taste.
I PM you as soon as I can.

Sincerely Urs Pes3fan
 

Dutchgrown

----
Veteran
High pes3fan :wave:

Since you write so well to me in English, I'll reply in English...as it's easier for me and
doesn't take 2 hours me trying to use proper Polish language!
>>> DG :pointlaug <<<< fluent Polish speakers

Anyway, these are test seeds which we need to be tested before 2006, is a bit late
in the outdoor season in your area for this year so would need to be indoor grown.
So perhaps I should have stated that this offer would be for those who can grow
them indoor. My apologies....I should have been clearer :bat:

Thanks!
:friends:
dg
 
Hey Dutchgrown :wave: thank you very much :sasmokin:
I guess there some polish shops with kielbasa :)
At least they were in the US when I was spending vacations :) they have a lot polish stuff ( I was very surpised )
hehe I've heard that they want to biuld a Walmart in this part of Europe too. Hmm before taking any seeds I should learn the right germination method for my posibilities ( they aren't very good ) that's why I prefer outdoor. Thanks for stopping by :wave:
 
G

Guest

Peace Dutch Grown, <<< Pokoj Dutch Grown or Witaj Dutch Grown hehe DG a lil polish here for you. Your polish writing skills are awesome.

As I stated in my PM to you I can go indoors as well, but my setup is rather small.
SonT_PIA+ bulb 70W. Maybe that's not commercial but i can grow there nice decent buddage. BTW: there are many people wich also grow ScroG in tiny setups, so the test would be adressed to them as well. What do you think about it ?? Can I be the test grower. I wish I could hehe. That'll be nice. We grow stealth using tiny cabs due to the circumstances. The law is very harsh and you can go here to jail 4 a long time, so the less you have the safer you are. But I can grow at least [ im happy ] I feal a lil wierd if there is nothin growin nearby :D

Anyways I wish U good luck DG. Im sure you'll enjoy the polish sausage.

With regards Pes3fan.

Anubis: hehe your germination methods are very good. Those damn deers are the problem. Keep the good job goin m8.

Dobra koniec z tym angielskim. Pozdro Growers Pes3fan
 
hej mazur :wave: elegancka robota :sasmokin:
przeciez one maja conajmniej 1,7 m i calkiem niezle sie rozgalezily :yoinks:
jestem coraz bardziej ciekaw jak beda wygladaly we wrzesniu/pazdzierniku :joint:
 
no dobra ... wiec kolejna porcja fotek



kolejna roslinka :sasmokin:





hmm ... ciekawe jak dlugo jeszcze bedzie przygotowywac do kwitnienia bo wciaz
sie rozgalezia.
 

Warior

Member
ładne roslinki anubis :lurk: ! Kiedy bedziesz jes supercropingował?? W tym mniesiacu napewno zaczna kwitnac! :sasmokin:
 
hej
chyba nie beda podwiazywane ( to bylo brane pod uwage ale jakos tak wyszlo :chin: ) . Niestety na zdjeciach nie widac tego tak dokladnie ale maja naprawde duzo rozgalezien, ktore z czasem zrobia sie naprawde duze. hehe mam nadzieje :D
 
cos ostatnio malo sie tu dzieje :chin: wiec trzeba to przerwac :sasmokin:
zeby nie bylo ... bylismy niedawno na spocie ale niestety niezbyt wiele sie zmienilo procz tego ze lodyzki wygladaja bardzo ladnie ( sa fioletowe ).
Tak wiec nastepna porcja fot pewnie za tydzien. Trzymac sie tam ! I nie lamac :D !
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no cos mi account sie spierdolil, i niemoglem tu pisac. ale jusz jest wszystko ok.

kwitki rosno jak rosno male czy duze na koniec i tak wszystkie zakwitno. bendzie dobze aby tlko na jesien niebylo zaduzo deszczu to kwiatki mozna tszymac umnie asz do november ,niewiem jak w poslsce ,ale pod koniec one mogo w zimnie bez problemu rosnonc

peace

peace
 
tak hmm ja nie mialem zadnych problemow z kontem ale niektorzy nie mogli pisac np PM
W Polsce to raczej tez do pazdziernika. U nas z pogoda to jest roznie bo w pazdzierniku moze byc chlodniej albo innym razem calkiem nienajgorzej ( czyli dosc cieplo ). Trzeba sie przekonac jak bedzie tym razem :sasmokin: A do kwiatkow coraz blizej :chin:
 
G

Guest

Czekamy na kwiaty i na foty. Hot mnie pocieszyl. Mam pare malych jeszcze, ale jak mowisz ze w koncu i tak i tak puszcza paczki to zajebiscie. Czekaja nas najprzyjemniejsze dwa miesiace w roku. Okres kwitnienia konopi, zawsze mi sie lezka w oku kreci. Mam dylemat moralny niby juz tak blisko zniwa, a z drugiej strony koszac konczy sie te zabawe. Achhh... Ale piekne jest to, ze za rok znow jest wiosna znow jest lato znow jest zlota jesien i tak jeszcze 70 lat. I tylu sezonow zycze wszystkim. Niewazne ile teraz ma 30,40, 20, 15 a moze i 9 lat uprawiajcie do smierci ehehe.

Anubis czekam na fotki. Pewnie baaardzo podrosly i juz kwitna. Wypadaloby. Pozdor to all.

Pes :D:yes:
 
spoko pes3fan jest zajebiscie :joint:
Wiem o co ci chodzi ... milo sie o tym mysli ... :chin: :wave: zbiory to najfajniesza czesc ale bedzie ich jeszcze duzo :) miejmy nadzieje i trzymajmy zdala od niepowolanych i ludzi ktorych glowy sa pelne stereotypow :yoinks:
ho ho pes3fan nie ma zbyt wielkiej roznicy miedzy nimi teraz a tydzien temu ( naprawde ) teraz to wszez na maxa ida :wave: ( ukrywaja to ) haha na fotce nic nie byloby widac.
 
Last edited:
No dobra.. czas na uaktualnienie. Niestety nie jest pozytywnie ! :moon:
Jeszcze tydzien temu wszystko bylo w najlepszym porzadku , nic tego nie zapowiadalo. Dzis wybralem sie na spota. Niestety ujrzalem HERMA ! lub maxymsalnie ujawniajacego sie faceta... zlapalem dol. Wybralem sie do drugiej rosliny. Na szczescie z nia wszystko wporzadku, ma eleganckie kwiatki.
:fsu:






teraz druga






 
Last edited:
G

Guest

Bardzo ladna roslinka/roslinki. Moje rosliny sa w podobnym stadium kwitnienia. Tez mam takie biale paki :) Dlaczego roslinka na drugim foto jest tak skromnie obdazona w liscie? :) Same poodpadaly czy je poobcinales?
Zycze duzych plonow :)
Pozdrawiam
 
hehe dzieki :D to jest jedna i ta sama roslinka... druga - meska ? poszla na batona :D coopa wpakowal wszystkie liscie do jdnego jointa :yoinks: Liscie same odpadly. :wave: :joint: bajer z drugim zdjeciem polega na .. kolorze ( dlatego taka fotka powstala).
 
Last edited:
Top