What's new

mala hodowla

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
dobze jest cooopa.

umnie tesz jusz z 5 kwiatkow cos zjadlo. tak to jest na out. nawet jak wszystko rosnie super. nic niewiesz jak to sie wszystko skonczy. czasem ten najgorszy kwiatek stanie sie najlepszym,hehe.

wyglonda dosyc dobze coopa. jak niebendziesz mial jusz problemow powinienes cos napewno ztego miec,

powodzenia
 
Hey
Jak widac wybralem sie z cooopa na spota. troche sie zbulwersowalem utrata durbanow ale coz :sasmokin:
Zostaly wiec prawdopodbnie 2 papaye ( jedna jest nia na 100 % , ta wieksza ) natomiast cooopa wysadzil na 1 miejsce 3 krzaki wsrod ktorych byl 1 durban ( kto wie czy to wlasnie on przezyl ) reszta padla. Chcialbym sie upewnic w tym ze nie przycinac jej ( tej wiekszej ) wcale lub tylko raz i po prostu zastosowac suppercropping za jakies 2 tyg. ?? Jak to zrobic ? :D Zostaly 2 rosliny do eksperymentow :chin:

Spota szuklismy dosc dlugo ale sie oplacalo. Dzieki za opinie i zyczenia :joint:
 
G

Guest

Heja Anubis,
Tak to kurka jest na out. Trzeba sie liczyc ze stratą. Rozumiem Twoje rozczrowanie. Nasiona Durbana nie dają za darmo. Ja osobiscie tez stracilem w tym roku okolo 3 roslin na 10. W tej chwili moj spot jest dosc bezpiecznie porosniety innym zielskiem i wspaniale chroni 8 Hollands Hope'ów. Troszke to moze glupie hehe ale ja leje wokól moich krzakow i rozsypuje starte wczesniej mydlo. Te skubanstwa skutecznie odstraszą leśnych przyjaciół. :wave:

Jesli został Ci ten jeden durban to polecam Ci stopowac krzaka. Ja tak zrobilem i szkoda ze nie mam aparatu, bo niesamowite monstrum mi wyroslo. A propos to ta ktora pękla hehe Twardzielka. Ale to wg uznania. Kazdy grower mysli inaczej. Ja tam nie wierze w to ze one sie tak stresują tym cięciem. Tylko przez pare dni nie widac wzrostu ale jak obetniesz i podwiązesz to w lipcu czeka Cie miła niespodzianka. Prawdziwy busz. Jedyny minus to wszelkie sznurki etc patyki podwiązania są widoczne i niesamowicie grożne w przypadky gdy ktos zobaczy. Powodzenia zycze. Milo ze są w Polsce ludzie ktorych kupna trawka nie bawi heheh Powodzenia z Papayami :wave: :joint:
 
G

Guest

aa i jeszcze jedno dzieki cooopa za polecenia hemp.pl ten terra flores to bajeczka.
sluchajcie moze ten krzak [ wielki busz ] tak sie rozrosl . A propos anubis podlałem go dwa razy tym terra flores i po 2 tygodniach ja jej nie poznaje zaczyna mi krzaczydlo siegac do klaty, a dopiero połowa czerwca. HEh musze kupic aparat i pokazac moje kwiaty. Cholera a wasz spot panowie super : pytanko to jakies bagna chyba, trczinki widac itd nieżle niezle brawo kosztowalo was to duzo roboty i łazenia ale sie oplaci Spot50% + nasiona50% = SUPER KWIATY pozdro
 
No akurat pestki durbana byly za free jak zamawialem papaye :D Tak wiec przy nastepnej wizycie obetne czubek tej wiekszej , z ta mala poczekam. Co do strat to zostaly 2 na 11. I tak jest ciekawie bo kazdy sie czegos nauczy wkoncu to pierwsza uprawa :) kupilismy ( ja z cooopa ) ok 300 l ziemii wiec przynajmniej ph jest na 100 % ok . W miejscu gdzie jest ten maly poszedl caly worek 50 l ziemii. W kilki inych miejscach gdzie byly krzaki tez jest kupna ziemia. Miejscowki zostana wykorzystane za rok jak znam zycie wiec nie bedzie specjalnej potrzeby jazdy z gleba :) Z tego wszystkiego chyba zostal mi jeden lub 2 worki. Glownym zamierzeniem przy szukaniu miejsca bylo to zeby nie dawac wiece niz 2 krzakow i odleglosci mniejszej niz kilkaset metrow i sie udalo :p Rowniez priorytet to naslonecznienie. Co do mydla to tez o tym slyszalem. Z tym ze bedzie to bardziej widoczne to nie ma problemu bo to nie jest na plaskim terenie a na dodatek wsrod ogroma drzew , krzewow itp. Jesli chodzi o nawow to w uzyciu jest tylko biohumus ale sie sprawdza :D hemp to naprawde porzadny sklep. Fotki zawsze mile widziane :) nastepnym razem wezme moj aparat wiec jakosc i rozdzielczosc sie znacznie poprawi. trzymajcie sie. acha i jeszcze jedno na klony pes3fan to juz jest raczej za pozno ale ten kto nie sprawdza nic nie zyskuje.
 

cooopa

Member
nie no co do hemp to jest z nim wszystko ok i daja casami niezle promocje;] a tak pozatym szkoda ze zostaly nam tylko 2 ale wiece praktyka czyni mistrza:p

peace!! :wave:
 
G

Guest

spoko moze dadza rade te klony bede informowal o postepach pozdrowki anubis i cooopa napewno pokazecie niezle kwiaty we wrzesniu/pazdzierniku narka
 
G

Guest

a panowie na przyklad jak ja mam te hollands hope to po skrossowaniu męszczaka i damulki z tego samego rodu to jakie nasiona o3mam F1 czy F2 o co tu chodzi nie strace nic na wlasciwosciach . Sępie tak po prostu bo nasiona drogie i nie zamierzam na przyszly rok kupowac znowu plus to ryzyko. Wole zapylic. Moze ktos z was juz krzyzowal dobre genetyki jakies holenderskie odmiany i co mu wyszlo. ??? narka
 
Jak na moja glowe to dostaniesz nastepne pokolenie Hollands Hope. Bedzie to f3 bo Nirvana sprzedaje f2. Tak czy siak pewnie nie straca choc pewnie niektore moga roznic sie np moca :D hehe czyste spekulacje i moj punkt widzenia :)
Jak dobrze pojdzie to tez zrobie pestki ( jesli jedna bedzie meska a druga zenska ) chyba ze obie bede zenskie to wtedy starac sie bede o jakis pylek.
 
G

Guest

No dzieki anubis. Ja to myslalem zeby tu na ic mag forums u nas na polskim zrobic takie dzielenie sie pomiedzy growerami swoimi nasionami hand made. Wiem ze najwieksze ryzyko to podawanie danych i wysylanie no ale nigdy nie rozprzestrzenimy dobrego ziela jak nie spróbujemy. Niech ludzie sadzą to bedzie mniej dilerki i mniej złodziejstwa. Tylko to trzeba uzyskac poparcie i zainteresowanie kilku growerow polskich i ic. Najgorsze ze LEO obserwuje. U nas na forum na pewno jakas łajza szpieguje. Ja w kazdym razie będę w tym roku mial od cholery dobrych pestek. Nie mam zamiaru wydawac hehehhe na następny sezon na good genetics. A moc sie nie martwie duzo nie pale anubis hehe kocham hodowac palic mniej ale zawsze to fajnie dmuchnąc swoje narka i pozzdro
 
G

Guest

nareszcie obczilem ten avatar. teraz to jakos wygląda pozdro growerzy ;)
 

cooopa

Member
heheh i tak trzymac;] dzis bylem na spocie ale niebralem aparatu bo dotarlem tam calkiem przypadkiem ale roslinki id ostro w goore nastepnym razem ( moze jutro) zrobimy photografie i wkleimy kilka fotecek pozdro :joint:
 
G

Guest

Czekamy cooopa na wywiad photo z hodowli. Ostatnio robione zdjecia byly calkiem "krzaczaste". Mam rośliny w wieku Twoich i moja jedna juz 90 cm osiągnęla [ dzis rano bylem ] Takze i Twoje są pewnie takie. Idą pięknie w koncu astronomiczne lato prawda. A propos polecam program >>LUNABAR<<. Moze niektorzy znają, a moze nie. Na www.marihuana.prv.pl w dziale download pierwsza pozycja mozna sciagnac.
Pozdro growerzy :joint: :lurk: :yummy:
 
Tak calkiem rosliny nie sa jego :D po prostu bedzie podzial :p choc glowny cel to pestki na nastepny sezon. Bez niego pewnie nie mialbym tej miejscowki ale teraz to wszystko nie jest wazne. To co sie liczy to , to ze trzeba je odwiedzic i zrobic foty :woohoo:
O tym lunabarze to czytalem , nawet mialem go zainstalowanego ale nie chcialo mi sie go rozkminiac za mocno. :sasmokin:
Trzymales ta rosline odrazu na dworze czy pod swietlowkami ? Zadziwiajace ze juz taka duzo hmm 90 cm :) Ta wieksza Papaya miala na oko mniej wiecej 35 cm a ta mniejsza o wiele mniej gdzies z 15. trzymac sie :wave:
 
G

Guest

Spoko anubis: nie, powiem Ci szczerze ze nie 3malem ich pod swietlowkami. To jakaś wariacka satiwka, zapiernicza do góry jak strzała. Sluchaj pod sloneczkiem 3mana na parapecie i tyle. I co Ci wiecej powiem nie tam zadna holandia tylko moje nasiona z zeszlego roku. Jestem zadziwiony wynikami inbreed. Mam super krzaki [ oczywiscie wiekszosc padla albo marnoty z nich ale mam pare niezlych zielsk ] procz tego moge Cie pocieszyc ze Hollands Hope mają tak jak mowisz okolo 15-20 cm taki przedzial jedne takie drugie takie. Pozdro a do programu LUNA to trza miec jakies namiary stopniowe i minutowe swojego miejsca gdzie sie hoduje pod slonkiem polecam program Microsoft Auto Route i tam jest opcja Location Sensor, a jak SPOT w terenie to tylko GPS ale nie podejrzewam duzych wachan jak wpisze sie po prostu lokacje swego miasta czy wioski Pa growerzy Keep us updated with pics Anubis&Cooopa fajnie we dwoch kurwa ja wszystko robie sam ale dla siebie mam heheh :joint: :lurk: :wave: :woohoo:
 
Dobrze jest :D Foty byly zapowiedziane :) wiec sa :lurk:

To jest ta wieksza ( od tamtej juz nie wiele :D )

Ta sams lecz tutaj widac cholerne dziury ! Prosze powiedzcie co to ? To jest nie wiem czy wyzarte ale pod liscmi nie ma zadnych robali.

porwonanie do butelki :D

:D


Odtad juz ta mniejsza , rozrosla sie ostro.





 
G

Guest

Spoko rośliny, tak jak moje czyli wszystko idzie wspaniale. O te dziury sie nie martwcie chlopaki ja mam to samo, to jakies cholerne larwy żrą zieloną materię ale bez paniki to nie to ze lubią marihuane, po prostu tak sobie wsiadly Ci na rośline. Spoko ja to mam co roku na moim growspot. One sie dobierają tylko do lisci. Nie pryskaj ani nic z tym nie rob, bo potem bedziesz to palił to nie polecam. Moje są trochę większe od butelek, nawet 3 razy większe, chyba chlopaki troche pózniej wysadziliscie. Ja to wysadzam kwiecien/maj ale wole drugą połowę kwietnia. Tylko trzeab je wtedy dawac do domków ochronnych zrobionych z obcietych butelek 1,5 litra i jak znalazł. A krzaki tak wysadzone a wczesniej podchodowane pod swietlowką są naprawde duuze juz w czerwcu. Pozdro i powodzenia a ile wam jeszcze tych krzakow zostalo ? Jak cos to pytajcie na out problemach to ja sie znam Narka
 
Top