What's new

mala hodowla

G

Guest

Jeden bat z calej rosliny?? Hoho. Jakie masz bibulki? Przydaly by mi sie takie ;) Coopa sam to spalil czy razem z Toba? Heh. Ja niedlugo musze sobie zrobic z lisci makumbe. Ostatnio robilem to nic nie poczulem :( Ale na tym nie poprzestane :)
Pozdrawiam
 
:wave: WDB :wave:
z tej rosliny


wyszlo tyle lisci

Jesli chodzi o bibuly to sa ocb ( chyba 10 cm ) w czarnym opakowaniu i smokumy ( chyba jednometrowe ). Wszystko zostalo spalone ...
Budyniu swoja droga tez przydaloby sie sprobowac :yummy:
:sasmokin:
 
Drodzy forumowicze ! Milo sie z wami wspolpracowalo. Niestety
CHUJ STRZELIL TEGOROCZNY PLON !! Jakis pier... skur.. wyj... ja razem z korzeniami !!
 
G

Guest

Przykro slyszec anubis :/ Zycze szczescia za rok i jakiejs super miejscowki. A moze jakis maly indoorek na pocieszenie. Pozdr Pes
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
anubis_player said:
Drodzy forumowicze ! Milo sie z wami wspolpracowalo. Niestety
CHUJ STRZELIL TEGOROCZNY PLON !! Jakis pier... skur.. wyj... ja razem z korzeniami !!


hehe

tak to jusz jest , na podworku . nigdy niewiesz co cie czeka. za rok jeszcze ras,hehe
umnie tesz sharon clone zaczyna pokazywac gzyba i bende musial jo scionc niedojzalo ,bo inaczej nic nebendzie,hehe

jak cos potszebujesz anibus na nastepny sezon to daj mi znac

peace
 
Hej :wave: dzieki za wsparcie. Naprawde docieniam je.
Bylo fajnie ... Za rok napewno bedzie nastepna proba ( oby zrobil sie z tego las )
Juz nie bedzie kilkunastu roslinek tylko kilkadziesiat zeby chociaz kilka dalo rade.
 
G

Guest

Szkoda anubis. Wspulczuje Ci. Ja stracilem w tym roku wiekszosc swoich rosliny. Codziennie modle sie aby cos mi zostalo bo inaczej bede pozbawiony palenia do nastepnych zbiorow. Zycze Ci abys w nastepnym sezonie nie stracil zadnej rosliny i zebral z nich masaryczny plon:)
Pozdrawiam, Wujek
 

~jungle

Member
Anubis taki los polskiego rolnika. Niczego nie mozna byc pewnym. W nastepnym sezonie na pewno wyciagniesz wnioski z tego niepowodzenia, mysle, za kilkadziesiat roslin na parunastu spotach to takie minimum zeby byc pewnym, ze chociaz czesc przezyje do zbiorow :) Ktos odwiedza mojego spota, moge przyjsc za tydzien i tez nie zobaczyc rosliny. Amatorzy cudzych roslin to najwieksze cioty i frajerzy. Chcialbym kiedys ktoregos dopasc :)

pozdro i 3maj sie. zawsze pozostaje opcja z indoorem.
 
haha moze i szkoda ( a wlasciwie tak ) choc jest to nauczka zeby miec wiecej i lepiej planowac. Najwyrazniej sa za ciency, slabi zeby zrobic cos ( w tym wypadku wyhodowac ) i zeruja na nieszczesciu innych.
Oby wasze zbiory byly obfite. THX
Pilnujcie ich :joint:
 

WeedTime

Member
przykro to slyszec anubis, sproboj cos indoor - teraz najlepszy czas zeby zaczac, oczywiscie jak masz taka mozliwosc.

powodzenia !
 

Latest posts

Latest posts

Top