What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lithuanian growers

A sveikas bičiuli politike :) Na kaip ir gerai sekasi tik medaus daugiau nešt galėtų :)
Panašu kad dvi šeimos ok (prasipletė) , trečia reikia dar palaukt. Antrą kart nauja motinikę daviau. Daviau bukfasto antros kartos mamas, kiek mačiau tikrai ramios. Kas pas patį girdėt ir matyt ? Kada bus kanapių medus ? :)
 

Kyskis

Member
Kas čia per monstras išaugo iš green'o OD MIX? :D Antrą kartą aplankiau, kartą telaistytas, daugiau viskuom rūpinosi gamta... Ūgis apie 2m ;D
 

puteikis

New member
A sveikas bičiuli politike :) Na kaip ir gerai sekasi tik medaus daugiau nešt galėtų :)
Panašu kad dvi šeimos ok (prasipletė) , trečia reikia dar palaukt. Antrą kart nauja motinikę daviau. Daviau bukfasto antros kartos mamas, kiek mačiau tikrai ramios. Kas pas patį girdėt ir matyt ? Kada bus kanapių medus ? :)


Mazai medaus, vasaros vos savaite... siaip normaliai seimos
 

Kyskis

Member
Man cia visokiu nelaimiu, nezinau kur tiksliai kokios rusys.... Bet kelius augalus itariu pradejus zydet... Mano monstriukas apsikiausiavo visas, nesuprantu prikolo... Rode visus moteriskes pozymius, ugis ~2.5m, ar imanoma kad pavirto vyru? nes i hermi irgi nepanasu... :/ Rytoj galesiu padaryt daug foto, kaip tik esu veiksmo vietoje ir duodu bloom ir topmax ragaut, dangstymas kaip ir anksciau sakiau tikriausia atkris, nes nezinau kaip dvimetrinius dangstyt slaptai :D
 

puteikis

New member
Papasakok apie daugiaauksčius avilius. Kaip tau jie? Kurie mažiau parina ?:)

Nedideliam bityne manau ydomu ir su tais ir su tais. Bet kai dbr jau 20 seimu tai rinkciausi tik daugiaaukscius bedugnius. Kur kas paprasciau ir greiciau apsisuki su jais. Daugiau tai daug vardint technologija. Mokiausi is mano-bites.lt kas patiko kas ne. Paskui pagal save atsirenki gerus patarimus nuo blogu :)
 
Žinok nelabai aš tais forumais pasitikiu, ten apie 50% sapaliojimų visokių o žmogui nežinančiam kas tas yra realiai nėra jokio auginimo pradžiamokslio :) Nes pvz kažkaip šiais metais nesumasčiau kad reikia tas naujai sukurtas šeimas papildomai šert. Cukraus sirupas nelabai tinka, gerai kad senės buvo jau medaus prikaupusisos :) Rezultate bitininkas be medaus gali likt:tumbleweed:
Žinoma "kuzmičiu" iškepsiu, ragavę kas tokį apkepą iš medaus, riešutų, razinų na ir smulkintų MJ cukrinukų ? :)
 

growLT

New member
Dinafem white chees auto
72 d. nuo seklos
image.jpg


image.jpg
 

zalias

Active member
Labai grazu , tarp kitko labai noreciu tureti bent pora aviliu :)))) Tikiosiu kad pas visus viskas gerai ir mergaites jau zydi.
 
Jei planuoji bites, šeimas įsigyti dabar pats metas. Pavasarį niekas bičių neparduos. Šiem metam po medsukio, bitės ruošiamos žiemojimui (maitinimas, varozės kontrolė) na ir viskas ....pagrindiniai darbai iki medaus sukimo . Jei kas ydomu tikrai pasidalinsiu :)
 

cidA

Member
Viskas daugiau ar mažiau jau žydi. Pas mane visi strainai susimaišė, dar semi auto satori hibridų buvau pridiegęs, nuo sraigių apsisaugojau, bet užpuolė pelės. Dabar neaišku didžiojoj daugumoj kas kur kame, bet viskas žydi.

Bendras vaizdas, realiai čia 13 augalų, lst, supercrop.


Judam krutam


Čia lrr3 haze, matyt ph nepatiko, mažas užaugo


Dabar neturiu kush x haze foto, bet va ten tai super automatas :D vegetavo apie 2 mėnesius, dabar irgi pradėjo žydet.
 

cidA

Member
Zalias, ką patartum dėl veduoklių skabymo? Kiek daug ar po kiek ir kelintą žydėjimo savaitę genėt ar pradėt po truputį genėt?
 

zalias

Active member
Defola darau outdoore per pirmas 1-2 zydejimo sav. ir per paskutine nuimu visus lapus, man tai veikia geriausiai. Geltonus lapus nuimu bet kurio zydejimo metu.
 

zalias

Active member
Auto asorti :wave:
 

Attachments

  • IMG_9215.jpg
    IMG_9215.jpg
    48.8 KB · Views: 83
  • IMG_9217.jpg
    IMG_9217.jpg
    44 KB · Views: 86
  • IMG_9218.jpg
    IMG_9218.jpg
    51.1 KB · Views: 87
  • IMG_9225.jpg
    IMG_9225.jpg
    52.3 KB · Views: 85
  • IMG_9236.jpg
    IMG_9236.jpg
    49.1 KB · Views: 89
Top