What's new

Lithuanian growers

Kyskis

Member
Aplankysiu ateinantį savaitgalį viską ;) Prieš savaitę pastebėjau, kad kažko EarlySoul labai sunkiai auga, nors ir vazonėliuose jos buvo mažesnės nei visos kitos nors salygos vienodos... :/
Žalias, kaip manai vien tik su biobizz bloom ir topmax įmanoma būtų MobyDick, Black Sugar, C99xW.W išaukt žydėjimą? Dangstymui jos bus per didelės, planuoju liepos pradžioj jau kažką daryt, MobyDick manau sieks kokį 2,5m aukštį tada... Visos gražuolės tiesioginės saulės turi kažkur tik pusė dienos, valandomis tiksliai nepasakysiu....
 

Kyskis

Member
Chebra, truputi pasimečiau... Čia raudonai pažymėta žydėjimo pradžia, ar čia tiesiog rodo lytį? Dėl lyties galvoju tie stiebeliai, kurie pažymėti melyna spalva. Čia Moby Dick pusantro mėnesio amžiaus kažkur. Manau nelaikas dar jam būtų žydėt, nedaviau nei žydėjimo trąšų, nieko ;D

XzZHb1t.png
 

growLT

New member
Ne ne. Cia tau tik lyti parode. Kiek auginau tai visalaika lyti parodidavo po menesio ar daugiau.
Tavo mobi dikas autofloveris? :)
 

Kyskis

Member
Ne, tiesiog Moby Dick (fem). :) Bet tai blem, pirmą kartą taip įdomiai matau, aš galvodavau, kad tos kur pažymėtos melynai rodo lyti pradžioje, o ten kur raudona išleistos piestelės baltos... :)
 

Kyskis

Member
Lietuvoje :) Balandžio 1d sudėti daiginti buvo, iš green'o freebių buvo jis. Ech, rmt gal čia tik lyti iki galo parodė... Taip apsidžiaugęs buvau, kad pradeda žydėt, nes jis tokioj tankmėj auga, ten tiesioginės saulės tik vakare gauna kelias valandas. ;) O ar spės, tai nežinau, nes dangstyt kaip ir sakiau galimybės neturėsiu ;/ Todėl ir klausiau, ar įmanoma su trašomis iššaukt žydėjimą. ;)
 

growLT

New member
pas mane irgi yra augaliuku kur reiketu dankstyti, kad pilnai suzydetu iki blogu oru, tai pat nesenai lyti parode, as meginsiu jau zydejimo trasom pratinti, dabar lauksiu kada nustos lyti, bet iki lietaus nustojimo dar toli grazu pagal gismeteo reiks laukti liepos men. nes per daug dregmes jiems bus. Tai pat neturiu galimybes dankstyti ir meginsiu su trasomis pazaisti ziuresiu kas bus ;)
 

growLT

New member
kai as 2013m auginau, vienam augalui irgi mazai gaudavo saules, kokias 4, 5 h, ir ka, jis pradejo zydeti jau birzeli, ir iki liepos 15d. Aisku nebuvo didelis,gal streso gavo, bet manau kad mazai saules gaudavo ir pradejo zydet. rusies pav. net nezinau :D
 

Kyskis

Member
Prieš tai auginau tik indoor'e, tai su lauku kažkaip dar daug kas man neaišku... Ir turiu gan nemažai augaliuku, ~15 moteriškių ;D Viena autodwarfė jau į pabaigą žydėjime, bet labai mažiukė ;/ per anksti pradėjau augint, mažai saulės tai didelė neužaugo... Trąšas turiu biobizo grow, fishmix, bloom ir topmax... su bloom ir topmax tikiuosi kažkaip tą žydėjimą išaukt 2-3 sav begy...
 

Kyskis

Member
Skaičiausi, bet pagrinde naudojamas dangstymas... O apie bandymą išaukti trąšomis, tai tik kalbama, bet apie rezultatus nieko taip ir neradau :/ Labai sunku jau tame forume susigaudyt, balaganas truputuką... :)
 

Kyskis

Member
P.S pusė mano sodo suniokojo kruša ir audra, kažin ar kaikurie augaliukai atsigaus... Labiausiai gaila auto kush haze, o jie nukentėjo baisiausiai nes buvo galima sakyt ant atviro lauko... vieninteliai automatai buvo ;/
 
Top