What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

LibertyMalawi & SpecqueenMalawi

Uzsidoboz

Well-known member
Túl sok a levél lekéne má szedni a picsába.
Ec: 1.8
Ph: 6.2
Rh: 86%
28C°
Fényerő 60%
Locsolás 8óránként 8p
IMG_20220904_121712.jpg
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Kösz!
Már kapcsoltam 2.án de lehet elsején ha megkínoznak se tudom :D
Ja hogy basztam közölni? Bocsánat
 

Uzsidoboz

Well-known member
80cm ha kirakom a szénszűrőt meg tudok 10cm lejebbengedni úgy 90
De majd max tördelem meg megy még fel ubiháló is kevés a hely felfelé mi?
A thailadyboyok között érzem teljesnek magam
 

Jonas420

Well-known member
jah azt majd úgy jársz mint én, hogy 1mm növényirésztartja a topot. Kötözni nem tudod? Mert azt már elkéne kezdeni.
Én húztam nagyon az időt, kb 7-8hét veg volt de sztem simán voltak 1.8 körül, alig győztem már a végén rángatni le a lámpáról.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Szerintem virágzik 3hete kapcsoltam.
F4: 1
CaN: 0.5
MgSo4: 0.3
Fény: 75%
Locsolás: 4ó/4p
A cant csökkentettem mert nyúlt a mg hiány rég elmúlt azt is visszavettem a fertin pedig emeltem
A liberty az nagyon tör előre baromi energikus minden nap tekerem csavarom de másnapra áll mint a cövek .
A specqueen meg ilyen kisujjnyi vastag szárakat növesztett nincs is megnyúlva remélem jó lessz mindkettőnek a tápoldat összetétel mert ahogy visszavettem a N elkezdett sárgúlni az ujj hajtások végei.

Hamarosan indul a másik box @what_can_there jóvoltából kaptam tesztelésre magokat hamarosan naplózom azt is .
IMG_20220917_120430.jpg
IMG_20220917_120401.jpg
IMG_20220917_120351.jpg
 

Jonas420

Well-known member
Ennemtom, de nem vennem vissza led alatt a can-t. Pontosabban az aranyt nem borogatnam. Aztan majd a mösterek majd monnyak ha huje vagyok.
 

Latest posts

Latest posts

Top