What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

LibertyMalawi & SpecqueenMalawi

Uzsidoboz

Well-known member
Üdv.
Kaptam magokat ajándékba
ezúton is köszönöm @WHIPEDMEAT
3-3 db lett indítva ha a pénztárca engedi szedek klónokat is azt szelektálok késöbb.
A set up annyiban változik hogy áttköltözik a buli 1 sátorba többet sajnos nem tudom tudok e működtetni .

Sátor: Mars Hydro 100x100x180

100x100x180: https://www.mars-hydro.com/39x39x71-1680d-grow-tent


Világítás: Mars Hydro FC3000

FCE-3000: https://www.mars-hydro.com/fc-e3000-led-grow-light

Légteknika: 325m³ cső ventilátor hozzá CAN-Lite 425m³ , 5db 12cm pc venti belső légkeverésre

Közeg: Mosott kókuszháncs 70% perlit 30%

Automata RunToWaste etetek ez még kiforrja magát ez az első köröm automata öntözőrendszert használva.

Tápolás: Ferti4 +CaN+Keserűsó + H2O2
A hidrogénperokszidra meg az alga végett gondoltam.
35% -os elvileg úgy kaptam a fodrászomtól .
A víz az vagy a kutvizem lessz vagy pedig áttnyomom Ro szűrőn ha sikerül megvalósítani.
IMG_20220719_175647.jpg
IMG_20220719_175709.jpg
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
Üdv.
Kaptam tesztelésre magokat
ezúton is köszönöm @WHIPEDMEAT
3-3 db lett indítva ha a pénztárca engedi szedek klónokat is azt szelektálok késöbb.
A set up annyiban változik hogy áttköltözik a buli 1 sátorba többet sajnos nem tudom tudok e működtetni .

Sátor: Mars Hydro 100x100x180

Világítás: Mars Hydro FC3000

Légteknika: 325m³ cső ventilátor hozzá CAN-Lite 425m³ , 5db 12cm pc venti belső légkeverésre

Közeg: Mosott kókuszháncs 70% perlit 30%

Automata RunToWaste etetek ez még kiforrja magát ez az első köröm automata öntözőrendszert használva.

Tápolás: Ferti4 +CaN+Keserűsó + H2O2
A hidrogénperokszidra meg az alga végett gondoltam.
35% -os elvileg úgy kaptam a fodrászomtól .
A víz az vagy a kutvizem lessz vagy pedig áttnyomom Ro szűrőn ha sikerül megvalósítani.
Képek késöbb
Ejj ha, jól hangzik. Az eddigi naplóid is inspiráló hatásúak voltak, és azt gondolom tanulni is tudtam belőlük. Üdvözlöm az naplód, sok sikert!
 

Blekketekk

Active member
Te @Skinning légyszi tegyél má rendet a fejemben, a címben 2 strain szerepel, és azt írtad hogy 3-3 magot indítottál. De a sátorban 9 van… mit bambulok be? 😃
 

Uzsidoboz

Well-known member
Sok időt elvett az öntözés a szabadidőmből azért is döntöttem az automatika javára meg hát a hobbidra költessz :D
 

Jonas420

Well-known member
na ez jól hangzik, végre egy fasza napló. kíváncsi leszek mit mondasz az sqmw-re, nálam best. lhmw-ről megszedjél már majd klónt, szívesen letarhálnálak majd vele. :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
16.Nap
Volt gondom a kókusszal megint, és azt javítanom kellett aztán kiszedtem mind ujraültettem jelenleg ez a helyzet kapják össze maguk.

Baszki nem raktam perlitet a kókuszhoz , te füves fasz! :D
Be is rohadt szépen a gyökérzet , állt a vízben az egész közeg volt gyökérzet de rothadt.
Perlitet nem szabad kihagyni!

Világítás jól muzsikál 10% on hajtva
20/4h párásító megy 85% rh stabilan tartva 29C°
Kiiktattam a locsolót míg helyre nem jönnek szinte alig volt ép gyökérzetük kézzel locsoltam eddig
Táp: F4 0.8 CaN 0.6 MgSo4 0.2 levélpermetnek 1500 ppmWuxal másik oldat pedig CaN Keserűsó úgyszintén 1500ppm .

Lecsorgattam 220L RO vizet a kutamon keresztül táplálva így kaptam 40ppm tiszta vizet , aki kérdezné azéme több tápoldatot tudok nyomni alacsony Ec szintet tartva míg meg nem erősödnek aztán vezetékes víz.
Kicsit talán tovább fog tartani a veg de szerintem jó lessz.
csumi
IMG_20220805_181056.jpg
 

Salátafej

Active member
Nem vagyok képbe a viliddel, 30w fut perpill? Akkor többet ennyi echez ? Azt boncsák szerintem amit a növény nem... SZERINTEM
 
Top