What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

LED-ul si prietenii lui, nutrientii

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
:friends:
Scuze de intarziere!
Aproximativ 600g sub 400W. Revin cu detalii dupa ce le gust pe toate pentru ca nu am avut timp :D
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Am revenit cu un scurt review mediocru !

Purple punch - nu are nicio legatura cu ce am facut in trecut. Din 5 seminte au germinat 4. Una a fost buna si celelalte 3 mediocrii, aratau diferit una fata de cealalta de ziceai ca-s unicat.. (doua din ele aveau culoarea rosie)

Lemon tree - a fost cea mai placuta si puternica din toate, frumoasa ca aspect, buna la gust. Imi place !

Weeding cake - frumoasa ca astept, buna, nu a dezamagit nici in runda 2.

Blue gelato 41 - foarte aromata frumoasa ca aspect.. buna de fumat :D

Cookie kush - urata ca aspect dar buna, zgarie pe gat deci beach!!

Semintele de la barneys nu se indreapta intr-o directie buna deci nu mai recomand aceste seminte instabile si departe de adevar. Pa!
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Am avut o experienta placuta cu Wedding Cake, sper sa am mai mult noroc cu fenotipurile de Purple Bud decat tine cu Purple Punch. Imi place moavele. :wtf:
Si faptul ca am cele mai multe seminte de la Barney' Farm nu e prea linistitor acum, dupa concluzia ta... :biggrin:
Cheese e in plina desfasurare in out-ul tarziu, mai am Triple Cheese, Peyote Critical, Pinapple Chunk si Orange Sherbert. Toate barney, tine-mi pumnii. :dance013:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Sper sa nu ai norocul meu. Nu toate sunt rele dar prima data cand am facut pp am ramas foarte surprins de calitatea buzilor. Acum nu pot sa mai spun asta din pacate..
Nu e singurul sortiment care a iesit cu handicap de camp :moon:

Afara poate se comporta mai bine.
Astept sa vad ce poti recomanda, cheese, triple cheese si pinapple chunk nu le-am facut si sunt curios.
Orange sherbert face buzii mari nu foarte compacti (a fost buna), peyote critical este puternic si diferit de multe soiuri incercate pana acum.
Spor la treaba!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Purple punch 3 din 4:
20210915_180852.jpg
 
Top