What's new

Kérdezz-felelek

Solon

Well-known member
Amúgy drogosoktól mit vársz szèjjeldikházznak mindenkit ha èpp olyan a heppje de semmi személyes nyugi èn is megkapom másis A helyesírásom nekem is okádék de ez ilyen
Inkább #Maradjrottyon :D

Asszem ez tömörebb megfogalmazása a dolgoknak. Ide illik is az a közhely, hogy aki kurvának áll ne sírjon ha basszák.

Ja, a kérdésre a válasz, hogy amíg megjön a gyökereztető hormon a boltból, akkor öntsd ki az ázalékot és használd a gyökereztető hormont.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Incitem van itthon de már felhigítva ráborítottam a magoncokra
azt van valami mérték incithez vagy fogok egy kvs kanálnyit azt hozzávágom a locsolóvízhez?
 

Icr

New member
[No message]
 

Attachments

  • photo2038827.jpg
    photo2038827.jpg
    65 KB · Views: 12
  • photo2038828.jpg
    photo2038828.jpg
    73.7 KB · Views: 14

Solon

Well-known member
Incitem van itthon de már felhigítva ráborítottam a magoncokra
azt van valami mérték incithez vagy fogok egy kvs kanálnyit azt hozzávágom a locsolóvízhez?

Aha, kicsivel több kell, mint -1, azthiszem a pontos szám 0. Egészséges gyökérzetet akarsz? Műtrágya megfelelően felhasználva.
 

MeszarosLorinc

Active member
"Ja há kicsit paraszt vagyok, meg néha elszakad a cérna, van mentségem, drogfüggő vagyok és bűnöző!"
Ez egy egyes szám első személyben átvett origó idézet? Mert ha az akkor én is tudok egy frappáns, idevágó idézetet-bár nem origó-: "A stílus maga az ember."
 

bat939

Active member
Miből lehet még trágyalét készíteni csalánon és gyermekláncfűn kívül, ami minden kertben megtalálható?
Volt már olyan, aki csak természetes készítményekkel nevelte a növényeit? Tavaly is az volt a célom, hogy a lehető legtermészetesebb legyen a cumó, de aztán persze elkezdtem kapkodni, bepánikoltam egy kis sárgulástól és jöttek a műtrágyák..
 

JOINTOTT

New member
Há figyelj, én nem tudom milyen világban élsz, de egy ember miatt te egy közösségről vonsz le következtetéseket? Én egy darab tagja vagyok a közösségnek. Nem akarlak összezavarni, de itt jó páran a kenderfórum óta alkotjuk néha kisebb megszakításokkal a közösség szerves részét, elég sok segítséget nyújtva másoknak. Ja há kicsit paraszt vagyok, meg néha elszakad a cérna, van mentségem, drogfüggő vagyok és bűnöző! Neked mi a mentséged, hogy nem voltál aktív szerves része a közösségnek, mióta kinyírták a kenderfórumot? Mert érted, ez tök jó dolog, hogy így vélekedsz a segítség nyújtásról egy közösségben, mikor kéred kapjad meg, lehetőleg disztingvált formában, mikor adni kéne meg lelépsz. Azt nem tudom kihagyni, hogy az intelligenst azt két darab L betűvel írják.


Hogy a kérdésedre is választ kapj, ne csökkentsd le a hőmérsékletet 2-6 fok közé. Még ha be is lilulna tőle, mi a faszra mész vele, ha full szar lesz a termés minősége. 2-6 fok között nem igazán van érdemi virágnövekedés. Az eredeti dj short féle berry arról kapta a nevét, ahogy kinéz, nem csak kékes-lilás volt, maga a virágszerkezet nézett ki úgy, mint a kékáfonya, nagy dagadt calyx-ai voltak kis rövid pistill-ekkel, nagyon hasonlított az áfonyára. Csökkentheted az éjszakai hőmérsékletet értelmes keretek közé és, ami a legfontosabb, ne szedd le korán. Saccra, mikor szednéd, hagyd fent még 3 hétig. De így se lesz lila az összes feno. Azt se tudni nálad melyik van, milyen keresztezés stb… Mer érted, van belőle 200 féle, kitudja melyiknek mennyi köze van a BB-hez.


Tudod hidd el, hogy sajnálom utána kerestem alternatívát de nem találtam. Ne aggódj ezt meg szoktam, hogy piszkálnak a helyesírással, de ez is kurva rég volt🤣🤣
1 pillanatra még fiatalnak is éreztem magamat!!! köszönöm 🥰😘
Az évek alatt ki kopot tudásom ami csak lexikális volt csak sajna, de végre eljutottam amit akkartam anno is BERRY BOMBOKAT csinálhatok. Anno nagyon bele szerettem a berrybe utána rá találtam azon belül a BOMBOKRA. Nem is lett volna amugy más kérdésem, de te abba az egybe is bele kötöttél. De tudod leplet rá munkából
adódoan találkoztam sok parasztal.

köszönöm szépen a kielégítő választ!!❤❤❤
amugy október elején nőtt ki akkor led allatt 0°C hőmérsékletben is el volt palanta korszakában. A hüllő 100 wos fűtés a cseptálca alá csodákra képes.😉 amugy úgy tudom,hogy a -6°C is birja utána van #rotyon!!!
 

Széklet Nagyúr

Active member
Miből lehet még trágyalét készíteni csalánon és gyermekláncfűn kívül, ami minden kertben megtalálható?
Volt már olyan, aki csak természetes készítményekkel nevelte a növényeit? Tavaly is az volt a célom, hogy a lehető legtermészetesebb legyen a cumó, de aztán persze elkezdtem kapkodni, bepánikoltam egy kis sárgulástól és jöttek a műtrágyák..

TAKARMÁNYLUCERNA
Ha a kertben nem is találni ilyet a környéken valahol 100% hogy tenyészik.

Ez elméletileg mehet neki elejétől a végéig ( ugyanúgy kell előkészíteni mint a csalánázalékot ), amikor megindul a virágképződés akkor adhatsz még hozzá banánhély-ázalékot is PK búszternek ( 75% kálium+ 25%foszfor; meg egyebek ) vagy kb 3G áráért kapsz 5 liter plagron denevérguanót ( csalán vegre - virágzáskor meg szórsza tövébe guanót topfeednek ).
Meg azér keverjél a közegbe gilisztaszart vagy tehéntrágyát ( 10% arányba ) a baktérium élet miatt hogy legyen ami ezeket bedolgozza a növénynek.

CSÖCSÖK
 
Last edited:

f2obsession

Active member
Miből lehet még trágyalét készíteni csalánon és gyermekláncfűn kívül, ami minden kertben megtalálható?
Volt már olyan, aki csak természetes készítményekkel nevelte a növényeit? Tavaly is az volt a célom, hogy a lehető legtermészetesebb legyen a cumó, de aztán persze elkezdtem kapkodni, bepánikoltam egy kis sárgulástól és jöttek a műtrágyák..

Fekete nadálytő is nagyon jó (csalánnál jobb), de az mondjuk főleg enyhén mocsaras területeken lelhető fel, bár láttam már elgazosodott kertben is nagy mennyiségben nőni...
 

Hungrower123

Active member
Szep joestet uraim valaki latott mar ilyet? Gondolom en mint zoldfulu hogy ez csak a magnak a hártyája amit nem tud áttörni a gyökerecske de azert informalodok hatha valaki tudja ilyenkor mi a helyzet ( a feher helyett zold szinu):laughing:
 

Attachments

  • photo2040553.jpg
    photo2040553.jpg
    31 KB · Views: 15
  • photo2040554.jpg
    photo2040554.jpg
    47.6 KB · Views: 17

bat939

Active member
Széklet Nagyúr, f2obsession köszi!

Lucernát találtam, fekete nadálytőt még kutatom.
Ezen trágyalevek mellé gondoltam, beszerzek még valamit. Találtam is lombtrágyát, ami a leírás alapján egész jónak tűnik.
 

Attachments

  • photo2042398.jpg
    photo2042398.jpg
    83.4 KB · Views: 11
  • photo2042399.jpg
    photo2042399.jpg
    102.8 KB · Views: 12

Latest posts

Latest posts

Top