What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Anabolictesto

Active member
És a virágzás második hetében lévő növényekkel mit csináljak ?azoknak a gyökrei is korompenészes igazad van hogy a helyel van gond van egy másik sátram máshol és ott semmi probléma de az anyák klónok és 9 növény egy szobában van valahogyan legalább a klónokat tudnám kezelni és mehet a másik helyre mert ha ki kell dobnom szopacs van
 

kisgyerekke

Active member
Mi kell ahhoz jelenleg Magyarországon, hogy cbd olajat gyárcsak, ill olyan terméket, amibe cbd kivonat van? Valaki tud ebben segíteni? (Nyilván teljesen legális formára, kereskedelmi forgalomban kapható termékre gondolok itt :D)
 

Solon

Well-known member
Én komolyan nem értem. Fogd meg a telefont és hívd fel az arrow-ot. Szerinted itt ki tud ezügyben neked segíteni?
 

JOINTOTT

New member
Berry fajtáknál a végén a sötétbe,hogy tegye a dolgát milyen hideget csinálnátok? 2°C -6°C között volt már valakinek tapasztalata?
 

Solon

Well-known member
Tudom, most elbaszom a kedvét sok embernek. Tudom nem így kéne ezt lereagálni... De a fasz kivan a retardáltakkal.

Mivel van tapasztalata kinek? Mi a faszról vakerálsz? Te retardált vagy, esetleg fogyatékos? Milyen sötétben? Olyanban amiben te vagy? Abban ki kő dobni a gecibe és abbahagyni mindent.
 

bat939

Active member
Tudom, most elbaszom a kedvét sok embernek. Tudom nem így kéne ezt lereagálni... De a fasz kivan a retardáltakkal.

Mivel van tapasztalata kinek? Mi a faszról vakerálsz? Te retardált vagy, esetleg fogyatékos? Milyen sötétben? Olyanban amiben te vagy? Abban ki kő dobni a gecibe és abbahagyni mindent.

:muahaha:
 

Salátafej

Active member
Ez kivételesen jó volt Gabóbá xD

Szerintem a berry alatt a kékülést lilulást érti azt ihlet ő. ( gondolom)
Valahun olvastam én is, hogy alacsonyabb hömérsékleten "jobban" vagy akkor adja ki a színt a történet
- nem gondolom, hogy extrém hidegre lenne szükség. 18-22C
 

Solon

Well-known member
6 fok az bázis hőmérséklet alatt van. Ne akarjunk már bázis hőmérséklet alatt kendert termeszteni.
 

Salátafej

Active member
Megvan :D
Az alacsonyabb hőmérséklet előcsalogatja a kékes, lilás árnyalatokat. Ha bent növeszted, és szeretnéd, hogy növényeid elszíneződjenek, engedj be egy kis hideg levegőt a virágzási ciklus végén.

 

Icr

New member
Sziasztok
Most kapcsoltam át a növényeket kB 3 napja 12-12re es az lenne a kérdésem hogy azokat a tenyérnyi leveleket a növény aljáról érdemes ilyenkor le szedni vagy nem fontos? Csak azert kérdezem hogy nem veszik el a tápanyagot a viragtol? Egyébként egészsegesek semmi elszakadás nincs. Köszi a választ
 

JOINTOTT

New member
Tudom, most elbaszom a kedvét sok embernek. Tudom nem így kéne ezt lereagálni... De a fasz kivan a retardáltakkal.

Mivel van tapasztalata kinek? Mi a faszról vakerálsz? Te retardált vagy, esetleg fogyatékos? Milyen sötétben? Olyanban amiben te vagy? Abban ki kő dobni a gecibe és abbahagyni mindent.

Szép Napot először is ideges ÚR!
Gondolom otthon baszogatnak, hogy igy viselkedsz nem meneslleg nyelvtan tanár vagy?? Mert akkor tőlem állna a sérod az bisztos, fel voltam mentve nyelvtanból teljesen. Amugy meg miért is vagyok az? Fejtsd ki bővebben kérlek!! Érdekes más értette!! köszönöm az inteligens választ!!!
Úgy gondoltam van ez olyan jó közösség mint anno a kenderforum.org de te ezt a 4. posztomnál elkaszáltad! Így nyelvtanilag helyes most?
 

sucminee

Active member
Nem igazán kellene ezt tovább eszkalálni. Lehetett volna másképp válaszolni ez igaz, de amikor sokadjára kérdezik meg a "hülyeséget" amire egy kis olvasás után maga a kérdező is kigondolhatná a választ és ezt olyan formában teszik amire az anyanyelvünk megerőszakolása kifejezés is gyenge akkor bizony lehet az ilyenekre számítani. Ne legyél túl szenzitív, főleg ne egy internetes fórumon! Ez pedig egy különösen vadnyugati hely amire rájöhettél magad is, ha eleget olvastál, igaz ez a külföldi aloldalakra is. Véleményem szerint azt, hogy az ilyen "finom" tapasztalatokat megosszák veled pedig ki kell érdemelni (mellékesen a lilulás is le van írva többször több helyen). Kezdésnek nem feltenni "hülye" kérdést mert akkor gondolatban visszaminősít mindenki egy kezdőnek vagy alább és akkor elküldenek a sunyiba, hogy minek akarsz te ilyet amikor valószínű az alapok sincsenek meg. Lehet nem a legjobb, de ez van.
 
Last edited:

JOINTOTT

New member
Nem igazán kellene ezt tovább eszkalálni. Lehetett volna másképp válaszolni ez igaz, de amikor sokadjára kérdezik meg a "hülyeséget" amire egy kis olvasás után maga a kérdező is kigondolhatná a választ és ezt olyan formában teszik amire az anyanyelvünk megerőszakolása kifejezés is gyenge akkor bizony lehet az ilyenekre számítani. Ne legyél túl szenzitív, főleg ne egy internetes fórumon! Ez pedig egy különösen vadnyugati hely amire rájöhettél magad is, ha eleget olvastál, igaz ez a külföldi aloldalakra is. Véleményem szerint azt, hogy az ilyen "finom" tapasztalatokat megosszák veled pedig ki kell érdemelni (mellékesen a lilulás is le van írva többször több helyen). Kezdésnek nem feltenni "hülye" kérdést mert akkor gondolatban visszaminősít mindenki egy kezdőnek vagy alább és akkor elküldenek a sunyiba, hogy minek akarsz te ilyet amikor valószínű az alapok sincsenek meg. Lehet nem a legjobb, de ez van.

3 napja keresem mint hülye a széna kazalba sehol se találtam, hogy mennyi az a megfelelő hőfok nem is találtam semmi berry topikot ahol lenne erre megfelelő válasz. Mellesleg ki érdekemelni ezt nem értem, akkor minek fórumozunk? Nem azért, hogy egymást segítsünk a névtelenségből?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Amúgy drogosoktól mit vársz szèjjeldikházznak mindenkit ha èpp olyan a heppje de semmi személyes nyugi èn is megkapom másis A helyesírásom nekem is okádék de ez ilyen
Inkább #Maradjrottyon :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
De most èn is kèrdeznék hátha előcsalom az odujából Solont
Meddig áztassam a fűzfaágat vízben hogy használni tudjam illetve hogy magoncnak mehet e ültetès után
 

sucminee

Active member
3 napja keresem mint hülye a széna kazalba sehol se találtam, hogy mennyi az a megfelelő hőfok nem is találtam semmi berry topikot ahol lenne erre megfelelő válasz. Mellesleg ki érdekemelni ezt nem értem, akkor minek fórumozunk? Nem azért, hogy egymást segítsünk a névtelenségből?

Igazad van, de mégsem így működik. Elméletileg<->gyakorlatilag, de ez az én véleményem csak. Nem lesz külön olyan, hogy a berry fajtának hány fokon kell "élnie", de ha körbenézel a neten, talán itt ebben a topikban is linkeltek nagytőszámú kísérletekről amelyben a növények, talán külön cannabis volt már nem tudom, növekedését vizsgálták különböző hőmérsékleten. Ez nagyjából áll a berryre is. Keress ilyet és próbáld meg vonatkoztatni a te saját igényeidhez. Az itteni "profik" sem a tudással születtek, kiművelték magukat. Elméletben könnyebb/jobb(biztos? ha nem tanulod meg hogy tanulj mikor fogsz tudni saját magadon segíteni ha épp nicns profi a közelben) lenne ha a "szádba öntenék" ezt a már általuk megszerzett tudást hogy neked ne kelljen redundánsan időt fordítani erre, de nem fogják, ez a gyakorlat csak ha érdemes vagy rá. Szopatni is ajánlott kipróbált kurvához mész, nemde?!
 

Solon

Well-known member
Szép Napot először is ideges ÚR!
Gondolom otthon baszogatnak, hogy igy viselkedsz nem meneslleg nyelvtan tanár vagy?? Mert akkor tőlem állna a sérod az bisztos, fel voltam mentve nyelvtanból teljesen. Amugy meg miért is vagyok az? Fejtsd ki bővebben kérlek!! Érdekes más értette!! köszönöm az inteligens választ!!!
Úgy gondoltam van ez olyan jó közösség mint anno a kenderforum.org de te ezt a 4. posztomnál elkaszáltad! Így nyelvtanilag helyes most?

Há figyelj, én nem tudom milyen világban élsz, de egy ember miatt te egy közösségről vonsz le következtetéseket? Én egy darab tagja vagyok a közösségnek. Nem akarlak összezavarni, de itt jó páran a kenderfórum óta alkotjuk néha kisebb megszakításokkal a közösség szerves részét, elég sok segítséget nyújtva másoknak. Ja há kicsit paraszt vagyok, meg néha elszakad a cérna, van mentségem, drogfüggő vagyok és bűnöző! Neked mi a mentséged, hogy nem voltál aktív szerves része a közösségnek, mióta kinyírták a kenderfórumot? Mert érted, ez tök jó dolog, hogy így vélekedsz a segítség nyújtásról egy közösségben, mikor kéred kapjad meg, lehetőleg disztingvált formában, mikor adni kéne meg lelépsz. Azt nem tudom kihagyni, hogy az intelligenst azt két darab L betűvel írják.


Hogy a kérdésedre is választ kapj, ne csökkentsd le a hőmérsékletet 2-6 fok közé. Még ha be is lilulna tőle, mi a faszra mész vele, ha full szar lesz a termés minősége. 2-6 fok között nem igazán van érdemi virágnövekedés. Az eredeti dj short féle berry arról kapta a nevét, ahogy kinéz, nem csak kékes-lilás volt, maga a virágszerkezet nézett ki úgy, mint a kékáfonya, nagy dagadt calyx-ai voltak kis rövid pistill-ekkel, nagyon hasonlított az áfonyára. Csökkentheted az éjszakai hőmérsékletet értelmes keretek közé és, ami a legfontosabb, ne szedd le korán. Saccra, mikor szednéd, hagyd fent még 3 hétig. De így se lesz lila az összes feno. Azt se tudni nálad melyik van, milyen keresztezés stb… Mer érted, van belőle 200 féle, kitudja melyiknek mennyi köze van a BB-hez.
 

Latest posts

Latest posts

Top