What's new

JAK ZACZAC HODOWAC

Mr. Smee

Member
licz sobie minimum 5 litrów ziemi na jednego krzaczka! :wave:
a ten nóz wydaje sie oryginalny... :chin: w takim razie to strasznie tanio!!!! :eek:
 

GSK81

New member
doradzicie może bo wysłałem do SD zamówienie przed zmianą cen ale nie zamawiałem na stronie a jedynie wysłałem a było to 8 dni temu co teraz zrobić napewno wyśle maila tylko jak to zrobić żeby przysłali mi jakieś nasiona a żebym nie musiał słać dodatkowej kasy no i przede wszystkim nie stracił pieniędzy (zamawiałem swaziXskunk za 20$ z przesyłką teraz to kosztuje 26$ z czymś też z przesyłką) jak możecie zaproponujcie coś :confused:
 
D

dEv-9

Oni patrza na date stempla pocztowego, jak data na stemplu bedzie sprzed podwyzszenia cen to bedzie dobrze.

Nawet jesli bedzie dzien roznicy to i tak powinni ci wyslac nasionka bez dodatkowych kosztow, oni nie sepia na takich rzeczach.

Ide spac bo padam na ryjek. Dobrannoc. :wave:
 
D

dEv-9

Purple Tops za 36 USD z HQS fajnie sie prezentuje.


Dopisze cos, Najlepszego Dla zalozyciela tego tematu bo wedlug tego forum to on ma dzisiaj urodziny. :friends:

Sto kilogramowych zbiorow. :smile:
 

Warior

Member
Kiedy roslinka zaczyna produkowac THC niechodzi mi tu o zenskie (topy), czy meskie tylko jak rosnie w jakim wieku zaczyna sie produkowac THC :chin: !!! Peace :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top