What's new

JAK ZACZAC HODOWAC

4che5ter20

New member
JAK ZACZC HODOWAC BO ILE BY NIEBYLO ZAWSZE JEST ZAMALO POMUZCIE DAJCIE WSKAZOWKI GDZIE KUPIC NASIONA DOBRE I jakie nawozy jaka ziemia?????????????? bo jarac sie hce chicago usa jol elo dla wszystkih
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no to zaczynamy chodowac. zanim nawet wezmiesz sie do tego to pszemysl wszystko.
chodowanie od nasiona moze zajmie 80-120 dni.
czy masz nato miejsce,warunki? czy stac cie na koszty?

jezeli tak to chodujemy. jestes z usa takze co do ziemi to mozesz kupic pro-mix w kazdym prawie ogrodniczym. dodaj dotego bat guano, albo fox farm mieszanka tak jak pisze, i podlewaj samo wodo. jak zrobisz tak to gwarantuje ci dobre zdrowe kwiatki.

swiatlo 400hps jest dobre na ponad jeden metr2 .takze ile kwiatkow tam wejdzie to zalezy jusz tylko od ciebie jak duze chcesz zeby byly.

jezeli jusz to masz to wzuc nasiona do ziemi na cm w wilgotnej ziemi. i daj je pod floros swiatlo,jazynowki,jakiej mocy jest niewazne , aby swicily. po paru tygodnaich daj je pod 400 i asz pszyjdzie czas na 12 godzin swiatla, 12 ciemna 100% ciemna.
no i po 45-80 dni kwiaty powinne dokwitnonc. proste chyba.
no ale jako pierwszy ras to sie duzo sam pszytym nauczysz.
i sposoby kture pasujo tobie bendziesz uzywal.
kupujcie nasiona od https://www.seedsdirect.to/?page=shop/breeders& nigdy niemialem problemu.

peace
 

4che5ter20

New member
oki wiec jak beda male to swietlowka ma byc wlaczona 24 na h??? i jak zmienie na hps to 12/12??? i po jakim czasie zmienic swiatlo po 2 tygodniach??
 

4che5ter20

New member
a nie dawac nasion najpierw na mokra wate????
bo tez slyszalem zeby na 24h wsadzic nasionko do wody utlenionej??
czy to prawda
i jak jest najlepiej?
 

4che5ter20

New member
jeszcze jedno a czy mocno wzrosnie mi rachunek za elektrycznosc jak bede mial 400watt 12/12 wlaczone wiecie moze jaki to koszt miesieczny w usa
 
?? forum to nie czat :D taka mala uwaga. Poza tym zmieniasz swiatlo na 12/12 kiedy pojawia sie kwiatki. Jesli chodzi o prad i koszt to zalezy ile kosztuje jedna kilowatogodzina ( kWh ). postaram sie poszukac programiku do obliczania kosztow. Dzis za bardzo nie mam time'u na to wiec pozdro. Jutro dam link.
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
4che5ter20 widze ze jestes cienszki gosc
jezeli chcesz pomocy? pokasz ze jo chcesz.
muwisz mi za moze do waty? czy ja cos o wacie pisalem?
widze ze jusz wiesz tylko tak jk bys sie tu wyglupial.

niewiem moze sie myle. ile masz lat?

peace
 
D

dEv-9

Stronki nie znam.

Z ta woda utleniona to bym nie experymentowal na twoim miejscu.

HPS niech chodzi 24h/dobe do poki urosna tak ze juz bedzie mozna dac 12h/dobe wtedy zaczna kwitnac i juz duzo w gore nie urosna. Zalezy to tez od odmiany.

W indoor srednio 24/0 sie trzyma miesiac.


Pozdrawiam. :canabis:
 

4che5ter20

New member
mam 27 lat i nie wyglupiam sie poprostu sie tym interesuje czytam jeszcze nie sadzilem i dlatego o rade prosze mam troche wiedzy ale tylko teoretycznej a w praktyce to tak jak pisze jeszcze nigdy nie sadzilem i chcialbym sie dowiedziec od fahowcow jol czekam wlasnie na moje pierwsze nasiona az przyjda i to bedzie PIERWSZY RAZ

dzieki zgury za link anubis player
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
fajnie

sorry 4che5ter20,

powolutku tu sie dowiesz duzo. tak naprawde to nigdy niepszestajesz sie uczyc.
zacznij chodowac , od tego sie zaczyna nauka. tylko praktyka cie nauczy.

lato idzie , gadaj tutaj z rodakami, cholernie dobze znajo sie jak na outdoor chodowac.
w domu w lato bendzie cienszko,chyba ze masz aircondition. ale wtedy electryca bendzie duzo.
400hps wypali ci moze niecale $30 na miesionc

peace
 

4che5ter20

New member
ja to niezabardzo mam jak na outdor bo faken metropolija wielka i ludu tyle wszedzie sie kreca a jak sie krecisz gdzie nikogo nie ma to zaraz psy sa{policja-HWDP} i zabardzo nie ma gdzie zostaje mi hata
 
:D masz szczescie :D Znalazlem moment ( dlugo nie szukalem ) http://members.lycos.co.uk/raniecc/
Stronka dziala , poczekaj chwile az mignie i pojawi sie strona z bialym tlem i kliknij na oplaty.exe

Na rachunku za prad powinies miec koszt 1 kWh ale nie jestem pewnien bo jak siedzialem w USA ( zdradze ze w najmniejszym stanie ) to nie mialem rachunku za prad w rece. 1 $ to ok 3 zl. u nas to kosztuje ok 30 gr za kWh. Zawsze bedziesz mial koszt w przyblizeniu zeby wiedziec czego sie spodziewac.
 

Mr. Smee

Member
Jestes z Chicago? Mieszkasz na Belmont street albo na Milwakee ave.? Na jackowie? Bo jesli tak, to tam chyba trudno chodowac. Chyba ze "indoor"!!! Ziemie kup "poting soil", ale uwazaj zeby PH mial okolo 6.6-6.8!!!! Dodaj perlitu, troche nawozu (tylko naturalny, naprzyklad spod krowy, i bardzo malo). Doniczki uzywaj minimum 1 gallon, ale raczej 2 gallony. Podlewaj czysta woda. Na kielkowanie w/g mnie jest najlepsza metoda tzw. "wet paper towel", czyli jesli nasiona wlozysz na 12-24 godzin do szklanki z woda a potem miedzy mokre reczniczki papierowa a calosc do zip-lock bagu. Potem w ciemne i cieple miejsce (np. na tyl monitora lub na modem). Kiedy wykielkuje (do tygodnia), to wsadz nasiona do ziemi na glebokosc 1-2 cm i podlej troche. Utrzymuj ziemie wilgotna (nie bloto!!!!) i za pare dni powinny wyrosnac male. Potem tylko podlewaj co 2 dni, a jak juz bedzie duze na 20 cm, to mozesz uzywac metode "pot lift" czyli kiedy donica jest lekka to trzeba podlac, a jak ciezka to nie trzeba podlewac. Reszte pózniej opowiemy... :biglaugh: :wink:
 

Mr. Smee

Member
tylko uwazaj, bo moze wyrosnac duzy krzak, a to niewygodne. Wegetuj przez 2 tygodnie i przelacz na 12/12. To mozesz kontrolowac wysokosc, chociaz niektóre odmiany, glównie sativa, rosna podczas flowering drugie tyle co podczas wegetacji!!!! :chin:
 

Latest posts

Latest posts

Top