What's new

Jak to,ve skutečnosti,bylo...

Jak to,ve skutečnosti,bylo...

  • zemědělec(člověk)

    Votes: 20 74.1%
  • genetický inženýr(bůh?)

    Votes: 7 25.9%

  • Total voters
    27
1

1000ARMSofKALI

novoroční...lup
picture.php


picture.php


to su ja při poznávání cesty neolitického člověka
picture.php


kali
 

newhousegreen

-.-
Veteran
byli tu dneska u mě dva "zfetovanci"..každej jedno LSD a zábava byla:D

příště zkusim taky.})šest naráz ale fakt ne,nemohli ani ubalit chudáci:D

pár hub..snad bude:)
B+
picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran

Attachments

  • maria+sabina.png
    maria+sabina.png
    222.2 KB · Views: 18
1

1000ARMSofKALI

to je jedn z nejznámějších šamanů v USA, ptze holky co s nim tripovaly, tak potom z nich teda byly hustý holky...těžko pochopitelný ony zpívají na konci toho songu...

hehe
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Kali:nevim co na to říct,..hodim dolu ukázku,pro mě,zneužívání esoterickejch symbolů..

..sám si postnul "sebe" na cestě neolitického člověka-všimni si těch vlasů-blacksun.)
imho..ten obrázek se mi moc nezdá..lebky,mačeta,krev atd..


tady houbičky:)(nebo co to je..)

pán co promítá ovšem věří,v pohromu..proč..?

http://the-rabbits-hole.com/?p=22
 

Attachments

  • 2010-02-11_2041.png
    2010-02-11_2041.png
    112.9 KB · Views: 16
  • 2010-02-11_2043.png
    2010-02-11_2043.png
    112.8 KB · Views: 22

newhousegreen

-.-
Veteran
zneužité symboly..Google(Gotfather of global life experience)
 

Attachments

  • city_blacksun.jpg
    city_blacksun.jpg
    19.1 KB · Views: 18
  • Black_Sun_Stout.jpg
    Black_Sun_Stout.jpg
    33.9 KB · Views: 14
  • Black+Sun+-+Paralyser.jpg
    Black+Sun+-+Paralyser.jpg
    17.8 KB · Views: 20
  • Black+Sun+BLSU.jpg
    Black+Sun+BLSU.jpg
    17.3 KB · Views: 18
1

1000ARMSofKALI

Kali:nevim co na to říct,..hodim dolu ukázku,pro mě,zneužívání esoterickejch symbolů..

..sám si postnul "sebe" na cestě neolitického člověka-všimni si těch vlasů-blacksun.)
imho..ten obrázek se mi moc nezdá..lebky,mačeta,krev atd..

no ty woe NHG! jsem nevěděl, že jsi takový fanatik, jinak bych tu nepostoval a ani nebudu...když si přečtu své předchozí posty tak ani jeden nebyl myšlen smrtelně vážně jak to čteš ty, kdybys chtěl tak si zjistíš co je ten chlápek zač...

já jsem se ti snažil něco naznačit...ale vidim že nemáš kapacitu..

co se ti nezdá? nemáš rád lebky atd...co tim chceš říct? já nemám rád mrkev...jestli někdo věří, že význam symbolů se nemění po tisíciletí, tak je prostě blázens! význam a smysl čehokoliv se mění tak často, jak já měním trenky...

kali:biggrin:

p.s. jeslti se ti to nelíbí požádej moda o smazání mých postů taky, ptze znesvěcují tvé pravdy:biggrin: já se zlobit nebudu...
 

newhousegreen

-.-
Veteran
no ty woe NHG! jsem nevěděl, že jsi takový fanatik, jinak bych tu nepostoval a ani nebudu...když si přečtu své předchozí posty tak ani jeden nebyl myšlen smrtelně vážně jak to čteš ty, kdybys chtěl tak si zjistíš co je ten chlápek zač...

jasný že vim co je zač.)..respektive jsem udělal to cos popsal.
...maria sabina je šaman(ka),¨)

http://www.youtube.com/watch?v=WEGeVUkrPRo



já jsem se ti snažil něco naznačit...ale vidim že nemáš kapacitu, a když neviš co říct..tak raději nic neříkej ne?!?

dobře no,nevim jak to říct..nebyl jsem si,a ani teď nejsem uplně jistej jakej asi zastáváš názor,neber to zle prosim.

co se ti nezdá? nemáš rád lebky atd...co tim chceš říct? já nemám rád mrkev...je vidět že o neolitu víš prd a z netu se to nedovíš samozřejmě a ni z knih, které ty můžeš číst...jestli někdo věří, že význam symbolů se nemění po tisíciletí, tak je prostě blázens! význam a smysl čehokoliv se mění tak často, jak já měním trenky...

O neolitu toho vim pramálo,to je fakt:)
..
Symboly si každý může přece přebprat jak chce?

kali:biggrin:

p.s. jeslti se ti to nelíbí požádej moda o smazání mých postů taky, ptze znesvěcují tvé pravdy:biggrin: já se zlobit nebudu...

:biggrin:

všechno je to smrtelně vážný,)..http://www.youtube.com/watch?v=vLZ1Eva3PP8
http://www.youtube.com/watch?v=yiMsvhEajVE&feature=related
 

newhousegreen

-.-
Veteran
:thank you:(http://www.vzdalenesvety.cz/index.php/paleo/9-dinosauria/26-paradox)


"Jsou záhady a záhady. Tuctová záhada spočívá v nerozhodnutém dilematu mezi dvěma vysvětleními, z nichž jedno je fantastické a druhé banální. Ne, že by takové záhady nebyly zajímavé, ale osobně jsem nejvíc fascinován takovými záhadami, které nabízejí pouze fascinující a netriviální vysvětlení."

wiki-:Samo slovo tucet je zajímavé svou mezinárodní etymologií. Do češtiny bylo přejato ze středověké němčiny, kde mělo podobu totzan, totzen (dnes Dutzend). Němčina je ovšem přejala ze starofrancouzského dozeine (dnes douzaine), odvozeniny z číslovky douze („dvanáct“), odpovídající původnímu latinskému duodecim („dvanáct“, složeno z duo a decem, tedy „dva“ a „deset“).

"Klasickým příkladem je problematika mimozemské inteligence ztělesněná úderným heslem Fermiho paradoxu: Existují-li jiné civilizace, kde tedy k čertu jsou??? Ano, zde není triviálního řešení. Všechna možná vysvětlení, proč jsme ještě žádnou jinou civilizaci nezaznamenali, jsou sama o sobě pozoruhodná. A jsme-li v kosmu sami, to by teprve bylo doopravdy divné."

pozadí jejich stránky ..vévodí Saturn.
wiki-:Ze Země se jeví rozdělené na šest prstenců, fotografie sond Voyager 1 a dalších ovšem ukázaly, že jich jsou tisíce. Vznik Saturnových prstenců není příliš jasný. Někteří se domnívají, že jde o zbytky po vzniku Saturnu, a jiní zas tvrdí, že to jsou zbytky měsíců, které obíhaly příliš blízko a rozpadly se.


"Ve stínu kosmického, prostorového Fermiho paradoxu však stále zůstává jeho časová verze. Vznikají-li na oživených planetách technologické civilizace, kde tedy k čertu jsou pozůstatky civilizací, které vznikly na Zemi před námi?"


wiki-:Mohyla (taktéž tumulus nebo kurhan) je uměle navršený násep z kamení a/nebo hlíny obvykle nad jedním či více hroby. Tento způsob pohřbívání se objevoval od pravěku v různých kulturách po celém světě, je známý i z raného středověku a někde přetrvával ještě dlouho do pozdního středověku.


"Země v minulých geologických epochách je pro nás pořádně cizí planetou: měla jiné klima, jinou atmosféru, jiné uspořádání pevnin, jiné ekologické vazby. Jaký lepší model jiné planety máme, než všechny bizarní podoby, které vystřídala ta naše vlastní? Přesto - žádná civilizace se tu nikdy nezrodila, nebo o sobě nedala přes propast času vědět. Je zvláštní, že na rozdíl od otázky inteligencí mezi hvězdami tento problém nevyvolává vzrušené diskuse a nikdo se mu systematicky nevěnuje. Přitom jakákoli odpověď na "časový Fermiho paradox" nutně musí silně ovlivnit, ne-li přímo rozřešit i hádanku prostorového Fermiho paradoxu."

Inkové-:wiki:-Velmi, velmi dávno se u jezera Titicaca objevil vysoký vousatý muž s berlou v ruce. Vydal se na ostrov Titicaca uprostřed jezera a tam přikázal slunci, měsíci a hvězdám aby vyšly a ony vyšly. Pak z hlíny vymodeloval muže a ženy a vytvořil tak praotce a pramatky všech kmenů v Andách. Každému páru pak dal jazyk kterým budou mluvit, písně které budou zpívat, semena která budou sít a tance které budou tančit. Poté do nich vdechl život a přikázal jim, aby vstoupili do podzemí a vyšli z něj každý ve své domovině. A oni vyšli z pramenů, ze stromů a z jeskyní. Ona místa se nazývají ,,pakarina“ místa úsvitu.

"Klasická zlidovělá verze událostí praví, že vývoj života spěl od jednoduchého ke složitějšímu. Postupně vznikaly organismy složitější, efektivnější, inteligentnější, zkrátka čím dál tím lepší, ať už tím myslíme cokoli. Teprve když převládli dostatečně vyspělí savci, byl umožněn rozvoj mozku, který vyvrcholil u primátů. Člověk pak jako první překročil pomyslný práh pozitivní zpětné vazby a jeho inteligence začala exponenciálně narůstat – stal se sapientním, civilizovaným a technizovaným druhem. Před námi tu prostě chyběly organismy dost vyspělé na to, aby mohly nastoupit na tutéž cestu a začít přemítat o vlastní inteligenci."

Vlásečnice-wiki:-Celkem jich je v lidském těle asi 40 miliard s celkovou funkční plochou zhruba 1000 m2. Pokud je látková přeměna nízká, část kapilár není využita. Např. ve svalech je v klidu většina kapilár uzavřena, ale při práci se otevírají, aby byly krví dodány látky potřebné pro svalovou činnost a odstraněny zplodiny látkového metabolismu.


"To je samozřejmě vysvětlení. Pohled na historii Země jako na přímý pochod od nedokonalé bakterie až k člověku, koruně Stvoření, tedy pardon, Evoluce, už ale poněkud vyšel z módy. Dnešní věda na nějaké evoluční trendy, směřující k systematickému zlepšování organismů (např. na to, že během fanerozoika se průběžně zvyšuje inteligence živočichů) nebo nedejbože cíl evoluce (směřování ke vzniku sapientů) příliš nevěří. Ale většinou se sapientace považuje za přinejmenším výhodnou adaptaci, která umožňuje nevídaný evoluční úspěch. Proč je ale potom vzácná? Navíc si musíme uvědomit dvě zásadní skutečnosti.
"

Bakterie:-wiki:- jsou nejrozšířenější skupinou organismů na světě.[11] Celkově se odhaduje, že na Zemi žije asi 5×1030 (jedinců) bakterií. Celkový počet druhů se dá jen tušit, odhady sahají od 10(na)7 k 10(na)9 druhů.[12][13] Bakterie je možné nalézt v půdě, vodě, ovzduší i jakožto symbionty uvnitř a na povrchu mnohobuněčných organismů. V jednom gramu půdy žije asi 40 miliónů bakterií, v jednom mililitru sladké vody je jich přibližně milion.[14] Jsou však známy i druhy, které se specializují na prostředí, kde by ostatní organismy mohly přežívat jen stěží (vroucí voda v sopečných jezerech, nejvyšší vrstvy atmosféry a podobně). Některé druhy bakterií jsou dle výzkumů schopny přežít i ve vesmíru, tedy ve vakuu a o teplotě −270 °C.

"Zaprvé, na dnešní Zemi je řada bytostí, které mají k sapientaci tak trochu nakročeno – mají vyspělý mozek, sociální organizaci, zárodky řeči a vytváření nástrojů… Dobře, šimpanze a jiné lidoopy lze vnímat jako postranní a trochu opožděné větve téhož výhonku, na jehož špičce se nachází Homo sapiens. Existenci vysoce inteligentních papoušků šedých, vran novokaledonských, kytovců, opic, slonů, hlavonožců a dalších forem života takto odbýt nelze. Jsou to nezávisle vzniklé druhy, které můžeme označit za „presapienty“, potenciální předchůdce sapientních druhů. Ovšem, ne všichni zástupci jsou „stejně blízko“ konečné metě, ne všichni mají ideální fyzické předpoklady, ale během geologicky krátké doby, řekněme desítek miliónů let, by celá řada z nich byla sapientace potenciálně schopna."

šimpanz:-wiki-:přestože se šimpanzi většinou chovají mírně a ohleduplně, jsou to velmi silní živočichové, kteří občas mohou někoho poranit. Dospělý samec šimpanze má mnohem větší sílu než dospělý muž. K tomu je vybaven širokým hrudníkem a mimořádně svalnatými pažemi. Samci šimpanzů často vyhledávají souboje nebo teritoriální potyčky. S lehkostí zvedají a házejí velké kameny nebo kmeny. Někdy vytvoří přepadovou skupinu, která uloví a roztrhá na kusy zvíře, například opici, nebo uspořádají hon na sousední, nepřátelskou skupinu. Většina šimpanzích tlup má asi 20 až 50 členů s jedním nebo dvěma velkými, vedoucími samci, několika mladými samci a samicemi s mláďaty.

"Druhý fakt je rovněž zarážející: Prozatím vše nasvědčuje tomu, že lidstvo je na této planetě svého druhu nejen jediné, ale také první. Tato zdánlivě samozřejmá skutečnost vlastně vůbec samozřejmá není – zamyslíme-li se[/I] nad domnělou výhodností inteligence a jejím nijak ojedinělým výskytem v dnešní přírodě, bleskovou evolucí člověka k jeho dnešní podobě a délkou existence života na Zemi. Je to stejně, možná ještě více podivné než nepřítomnost mimozemšťanů na naší obloze."


"Všechno začalo v roce 1974 kdy byl založen „Projekt Arecibo“. Ten teprve v roce 1984 přešel v známější „SETI“.

Mísa radiového teleskopu v Arecibo byla svého času největší na světě. Díky tomuto zařízení byl například v roce 1974 objeven první pulsar, sám o sobě vedl k důležitému potvrzení Einsteinovi teorie obecné relativity a přivedl k Nobelově ceně pro astronomy Russella Hulse a Josepha Taylora v roce 1993.
Ovšem jeden z nejvíce zajímavých experimentů na tomto zařízení byl proveden v roce 1974. Šlo o tří terawattový přenos „postavy lidské bytosti“ a přidružených informací směrem do kulové hvězdokupy „M13“. Ta se skládá zhruba z 300 000 hvězd a nachází se v souhvězdí Hercula. Autorem obsahu této „depeše“ byl Frank Drake za velké spolupráce Carla Sagana. Přenos byl uskutečněn 16. listopadu 1974. Zpráva byla odeslána v binární formě. Prázdná místa reprezentují „0“ a zaplněné bloky pak „1“."

zdroj(poněkud pochybný)
popis[EN]
Chibolton radio-telescope(14.8.2001)
picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
už to sem chci napsat delší dobu..Je to docela děs si to tady po sobě číst:D

To je tak když se člověk bere moc vážně.

Tim nechci říct,že všechno co jsem napsal jsou podle mě bludy,spíš ten přístup..(

peace:)
 
F

FIREofKALI

už to sem chci napsat delší dobu..Je to docela děs si to tady po sobě číst:D

To je tak když se člověk bere moc vážně.

hehe no, já jsem se to snažil odlehčit... ale tys byl nějakej fanatickej nebo co...:laughing:
 
Top