What's new

Jajdova indoor zahradka - 600W, organika

benjichaouat1

Active member
Veteran
Dobrou show predvadis, kazdou fotku hltam, jak malej.
K te GTH1 a 8, nemohl jsi je zamenit, protoze u me vypadaji opacne, GTH1-3 nadherny celistvy palice a u te 8 jsou to spis takovy bambule par cm od sebe a i se vic tahne, presne, jak ta tvoje jednicka, GTH1 u me se drzi vic pri zemi a taky se tolik nerozvetvyla.... Jsem ale teprv v 45 dnu, tak se to muze zmenit.
Paradni to mas, skoda, ze nemuzu dat vice kacek najednou.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Ooo, díky za chválu skoro se červenám, hehe. GTH 1ku sem s 8kou nezaměnil určitě... avšak zrovna před malou chvilku sem řešil zda li mám GTH1 pheno 3 nebo 5., takže to zjistim až to uschne.-). Nicméně GTH1 je opravdu úchvatná, bohužel sem to nedokázal vyfotit, tak aby vypadali jak pohým okem... Ta opravdu teče a co sem zkoušel zlomenou paldu, tak high totálně energické, elektrizující, jednim slovem šleha...sem seděl a musel šoupat nohama

ECSD *81dní
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
První den nového kola.
Set up stejnej, jen pacháč budu muset pořídit novej, takže jestli někdo ví jak na repas, tak ho nechám zadax, tak kdyžtak PM..

Osazenstvo: 2 x Amnesia Haze
2 x ECSD
2 x UK Cheese
1 x Blue Meanie
1 x Critical Mass (Bilbo cut)
1 x WD 40
1 x Lee Roy Og (2)
 
Last edited by a moderator:

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
mně to chutná jako citrusově parfémovaná borovice.. tak něco.. hashy borovicové.. ale ne upe ostrá borovice ale taková vonavková :D tenhle phenotyp je bez toho limetkového aspektu v chuti..

dal bych jí tak 77-84 plus.. možná i víc, víc je líp :D

:tiphat:
Takže jestli to dobře chápu tak lrog1 má ten citrusovej buket a lrog2 jde víc do borovice:dance013:? Jestli ano tak to si mě opravdu potěšil!!:tiphat:
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Amber glass ECSD
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

*zatim ten nejlepší, voní jak ta chvilka po tom co otevřeš sklenici dobře uleželého ístkousta....
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Tak a tady par starších fotek z tohoto kola.
picture.php

Dvě kytky ESCD
picture.php

Vpravo dole BM nad ní CM vlevo dole WD40 nad ní LROG1
picture.php

v levo dva UKcheese v pravo dvě Amnesie
picture.php

ECSD mamina
picture.php

Dneska zjištěn problem, na nejspodnějším patře u třech rostlin sem objevil nějakej pohyb..., nejspíš svilušky , mrdky jedny! Tak sem hned spodní patra odstranil a za tmy dostanou kůru spruzitem.
 
Top