What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jajdova indoor zahradka - 600W, organika

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
čaues
tak zkusim vytvořit tohle vlákno a v něm postupně mapovat můj nynější počin... kdyby vás cokoliv zajímalo hned se ptejte a hlavně a za každou radu budu vděčnej:comfort:

Setup: Box: 240x120x200
Odtah: Ruck 160l+ pacháč okolo 800 m3
Přítah: pasiv, 4 otvory 160mm
Osvětlení: 600w( přepínatelnej 400-600w)
Ofuk: jeden stolní ventilátor+ klipsnák
Květníky: Teku 11l
Substrát: BioBizz Light-mix
Hnojiva: Plagron Alga grow/bloom, vita race, green sensation
Prevence: atami Bio defence

Osazenstvo zasazeno 27.1.
4*Amnesia Haze (Core cut)
6* Super Silver Haze (Sensi cut)

Vegetativní fáze probíhá pod 400w, po 3 dnech aplikován postřik vita race a po dalších 4 dnech aplikován preventivní postřik bio-defence.

Celek
 
Last edited by a moderator:

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Aktuálnější foto, kde už sou SSH zastřiženy, abych zredukoval jejich výšku a vyplnil prostor, u AH se mi zástřih nesvědčil, takže nebudu pokoušet.

Celek
picture.php


SSH
picture.php


AH
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
cus tu larry OG tam nech..jsem daval akorat nakorenenej rizek mezi 3tydenni ssh a hned prepl a po tydnu je vyssi nez ty ssh :D
pod ledkou bys ho mel vyssi 4X nez ten zbytek nakterej teprve ceka..
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
sensi: čaues , už mě to taky napadlo , ale obávám se, že by neměl dostatek místa, navíc pod tou ledkou bych rád zkusil scrog, takže určo bych ještě jednou zastříhl a když bych ho zastříhl těsně po přepnutí, tak by to nemusel bejt až takovej střelec a bylo by i o pár větviček na vypletení víc.. no, joště uvidíme

Teplota:
Den: 27 °C
Noc: 21 °C
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
taky sem se konečně rozhoupal k otestování ledky a tak sem dneska přesadil 6 klonů.. (2* Scotts´ og, 1* Warda´reek´n Og, 3*Larry Og ) +sem dohodil už zastříhlého larryho..
Samostatný vlákno na ledku zakládat nebudu..., takže čas od času sem nahodim nějaký foto..
Set up: DS90, led 300w, rk125L staženej na polovic výkonu, klipsnák...
celek

mrňousci

Zastříhlej Larry OG
 

Kaya-man

Member
Zdar, mohl bys přeci jen něco blíže o tý ledce?

Kvalita fotek vpoho, jen ta velikost :D nějaká menší by nebyla? :D

At se daří! Na AH i SSH mám jen ty nejlepší vzpomínky. Ah dělala dlouhatánský spodní větve že byly kytky širší jak vyšší i když vysoký byly až až :D
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Zdar, mohl bys přeci jen něco blíže o tý ledce?

Kvalita fotek vpoho, jen ta velikost :D nějaká menší by nebyla? :D

At se daří! Na AH i SSH mám jen ty nejlepší vzpomínky. Ah dělala dlouhatánský spodní větve že byly kytky širší jak vyšší i když vysoký byly až až :D
...na AH nedám dopustit:peacock:to je moje srdcovka.-) akorát se mi poněkud rozjely,teď maj přes půl metru a tak na mě pomalu dolíhá pocit , že bych měl přehodit vejhybku :tiphat:...
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ahoj,
ted jsem měl tyhle OG věci spolu v jednom kole a moje doporučení je Larryho štípat a štípat. Táhne se mrzák jeden o čtvrtku až třetinu víc než Warda'reek'n og a Scott OG.
Každopádně Larry OG je best! :D
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Ahoj,
ted jsem měl tyhle OG věci spolu v jednom kole a moje doporučení je Larryho štípat a štípat. Táhne se mrzák jeden o čtvrtku až třetinu víc než Warda'reek'n og a Scott OG.
Každopádně Larry OG je best! :D
jak si řekl, tak sem udělal:)...
Log
picture.php
picture.php
 

fusherrr

Member
cus, vypadaji krasne, a tesim se na LOG v plne palbe..

jel sem Scotts OG a musim Ti rict ze me tak dlouho nic nerozsekalo.. kazdopadne hodne stesti a tesim se na dalsi fotozz
 

fusherrr

Member
6svopkzx9


nejde mi editovat sry to je muj scotak dostal sem 2 semena darem..
a jedno vzeslo..skoda ze sem nezamatkoval
 

Latest posts

Latest posts

Top