What's new

Jajdova indoor zahradka - 600W, organika

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
A sorry, bobe sem to pobral.
No zkusil bych nejak poresit vetrani.
Ja mam 600 a 750w , nejdu nad 26°C.
V boxu bude vzd vetsi teplota nez kdyz to das volne do cimry a odtahujes z cele cimry.
Zas je skoda se vzdavat sestikoule.
Nepremyslel si o ledkach ? 400w uz jde poridit za celkem dobry penize , nebo si to poskladej sam a usetris.
Hele ventilaci uz lip nevychytam.... Pak ten stan budu mit az na vlastni crossy, coz by melo vyjit tak nejak na prelom podzim-zima... To uz bude pocasi chladnejsi a bude to ok... Druhej box se i zamerne snazim drzet okolo 27 tam svitim noc a nebyl by problem drzet to na 22. Kolik stupnu mas v noci kdyz za svetla se pod takovou watazi nedostanes pres 26??
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ja si myslím :D že když si někdo nezjistí informace dopředu, což lze naprosto jednoduše, tak to není zkušenost, ale blbost, která se mimochodem projevila vyhozením těch samic a neodzkoušením těchto ve formě klonu. čímž vlastně a právě nemá ten někdo tu zkušenost, a neví jestli by teda vyhodili koule z klonu nebo ne. takhle bych to interpretoval. ta ecsdog vypadá hezky.
 

Pemek

Active member
Hele ventilaci uz lip nevychytam.... Pak ten stan budu mit az na vlastni crossy, coz by melo vyjit tak nejak na prelom podzim-zima... To uz bude pocasi chladnejsi a bude to ok... Druhej box se i zamerne snazim drzet okolo 27 tam svitim noc a nebyl by problem drzet to na 22. Kolik stupnu mas v noci kdyz za svetla se pod takovou watazi nedostanes pres 26??
Ted na pohodu prave , svitim prez noc a pri vyplych svetlech ze zacatku bylo 17 tak sem pritapel , ted je tech 19 az 21°.
Odtah jede na 20% je to na cidlo teploty nastaveny na 25°. Pak se zapne naplno.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
ja si myslím :D že když si někdo nezjistí informace dopředu, což lze naprosto jednoduše, tak to není zkušenost, ale blbost, která se mimochodem projevila vyhozením těch samic a neodzkoušením těchto ve formě klonu. čímž vlastně a právě nemá ten někdo tu zkušenost, a neví jestli by teda vyhodili koule z klonu nebo ne. takhle bych to interpretoval. ta ecsdog vypadá hezky.
Ja to beru jako zkusenost, prave jako myghtika, nikdy sem pri rozjizdeni semen nemel problem s hermacema a podle toho, o co si se tu prel s myghtikou, tak ecsd sem jel nekolikrat z klonu a nikdy nehermil na druhou stranu chemsour z klonu hermil jako krava a ne zlehka jak si psal.
A rozhodne nebudu drzet v roundu neco co se projevilo jako hermac a davat to do dalsiho kola, abych zjistil jestli to teda hermac je a musel ho v lepsim pripade nahrazovat... Rovnou sem do toho sel s tim, ze co bude hermac, jde bez milosti do kose... Kdyby to hodilo banany vsechno, tak bez sebemensi litosti vsechno vyhazim.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mně chemsour nehermil, takže to bude rukama :D nestresuj je a nebudeš na nich mít koule.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
mně chemsour nehermil, takže to bude rukama :D nestresuj je a nebudeš na nich mít koule.
Presne nejakou tomuhle podobnou odpoved sem cekal, takze k tomu, ja sem nikdy chemsoura nejel ac sem tu moznost mel vcelku dlouho dobu , protoze ho sensi zamatkoval a prave sensimu hermil...Proto ho vyradil. Vzhledem k tomu, ze to byla jedina rostlina v roundu co mu opakovane hermila, tak to asi stresem nebylo, ikdyz podle toho, ze tobe nehermil, tak asi jo.
Ale kdo jinej by mel mit hermace bez bananu nez ty.. :D :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak já chápu, že sensi23 je pro tebe autorita :D potřebuješ aby tě někdo vedl ehmm. ale pokud vím, on dýzl nepěstí.. asi to má důvod. já s dýzlem nemám žádný problém, je to moje oblíbené pálo. taky sem toho dost posral, ale přistupovat k něčemu, že to vím dopředu, že to bude hermit i z klonu aniž bych to doopravdy věděl, se snažím takovému přístupu vyhnout. vsadím se, že i ecsd, nyní řezan kdysi rostlina ze semen :D hermilo ze semene, a kdybys to seletoval ty, tak ecsd světlo světa nespatří. jen taková hypotetická úvaha :D
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
tak já chápu, že sensi23 je pro tebe autorita potřebuješ aby tě někdo vedl ehmm. ale pokud vím, on dýzl nepěstí.. asi to má důvod. já s dýzlem nemám žádný problém, je to moje oblíbené pálo. taky sem toho dost posral, ale přistupovat k něčemu, že to vím dopředu, že to bude hermit i z klonu aniž bych to doopravdy věděl, se snažím takovému přístupu vyhnout. vsadím se, že i ecsd, nyní řezan kdysi rostlina ze semen hermilo ze semene, a kdybys to seletoval ty, tak ecsd světlo světa nespatří. jen taková hypotetická úvaha
Na to se ti muzu jen vysmat.
Takze mahahahahakala checht :biggrin::biggrin::biggrin: :biggrin::moon:
 
G

green johny

mě teda ecsd nijak dvakrát nenadchnul co se týče high , ale chutovka to je :) takže bych to nebral tak vážně :D
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Par fotek z matkarnicky
picture.php

picture.php
picture.php

Box
Foceno dva dny zpet, narust k dnesnimu dni je neuveritelnej, zitra nahodim nejakej aktual ale zatim to vypada, ze to zbori stan...
picture.php
picture.php

Zitra nafotim box ve kterem se pomalu zacina blizit finale a rozepisu se k jednotlivejm fenotypum.
 

sensi23

Active member
Veteran
Konecne neco zazivneho.Pekna prace.
Edit uz se na to vyserte..je to nuda..reste si to pres pm nebo email nebo si dejte sraz a roztrhejte obcanky...anebo si dejte poradnyho jointa...
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Edit uz se na to vyserte..je to nuda..reste si to pres pm nebo email nebo si dejte sraz a roztrhejte obcanky...anebo si dejte poradnyho jointa...

chápu že ste kámoši a jajda to má z tvé strany ošéfované, ,ale každý by měl rozhodně vědět, co je to zač. zmrd kterej se přetvařuje za účelem vylákání semen, a pak hezky otočí. takové chování tu nebylo pravidlem pokud vím. ale je to tvůj kámoš takže asi ok? hezky.
 

sensi23

Active member
Veteran
chápu že ste kámoši a jajda to má z tvé strany ošéfované, ,ale každý by měl rozhodně vědět, co je to zač. zmrd kterej se přetvařuje za účelem vylákání semen, a pak hezky otočí. takové chování tu nebylo pravidlem pokud vím. ale je to tvůj kámoš takže asi ok? hezky.
Myslim ze uz jsi mel dosti prostoru na to se vyjadrit a ze si to vsichni mohli precist a udelat si svuj obrazek o Vas obou..Nicmene je to tu forum o pesteni a ne o nenavisti..to muzes jit na hooligans.com ..je to uz nuda.. Tohle je thread o PESTOVANI a fakt uz je to trapny :comfort::moon:
Pokud vim tak neotocil,jen ho nasrali hermace..smutne na tom je,ze jsem mu nabidl absolutni skvosty z me lednice a on radeji zvolil neco od mistnich ES (Tak jsi asi nakonec byl vetsi autorita nez ja :D )A pritom je to uplne jedno..me chutnaj hybridy tobe zase diesel a tamtomu zase white widow..jeden ma rad organiku,druhej mineral a treti agrofert..ve finale bysme meli byt jedna tolerantni skupina protoze nas spojuje jedno THC :D
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
v tomhle threadu ukazuje kytky ze semen co sem mu poslal, s tím, že se tvářil jako kamarád, a já mu to věřil protože se tady ohání pořád tebou, ale pak jak už je měl, nepotřeboval už skrývat svou ubohost, takže si to budu komentovat dokud je tady bude postovat a pokoušet se popisovat a jestli to přijde někomu trapný je mi fuk, protože ja považuju tuhle tvoji servilnost k tomuto týpkovi za velmi trapnou. takže borec má slabé kytky, leze mu na to všechno a eště to pěstí tak, že mu to vyhodí koule. ale bacha, aby mu to někdo zkritizoval, to je netolerantní.. on to samozřejmě může to svést na genetiku. mě s blbcema nespojuje nic doufám..
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
v tomhle threadu ukazuje kytky ze semen co sem mu poslal, s tím, že se tvářil jako kamarád, a já mu to věřil protože se tady ohání pořád tebou, ale pak jak už je měl, nepotřeboval už skrývat svou ubohost, takže si to budu komentovat dokud je tady bude postovat a pokoušet se popisovat a jestli to přijde někomu trapný je mi fuk, protože ja považuju tuhle tvoji servilnost k tomuto týpkovi za velmi trapnou. takže borec má slabé kytky, leze mu na to všechno a eště to pěstí tak, že mu to vyhodí koule. ale bacha, aby mu to někdo zkritizoval, to je netolerantní.. on to samozřejmě může to svést na genetiku. mě s blbcema nespojuje nic doufám..

Jen bych k tomu chtel dodat, ze te stale beru jako platneho a znaleho clena tohodle fora, ktery ma opravdu siroke spektrum znalosti/ zkusenosti, jen nechapu tvoje narazky na moje snazeni...
To co sem ti chtel sdelit si nepochopil. Napisu ti to naposled a pak ti na to uz reagovat nebudu...
Me kritika nevadi, kdyz je opravnena/ konstruktivni, umim si ze sebe udelat prdel a nikdy sem se neprezentoval jako vseznalek... K tvym rostlinam, nezavidim ti je, kdyz nektere (crossy ecsd) vypadaj chutne, tak bych je rad testnul a ne to sklidil za tebe, sativa lover nejsem a stejne sem ti vzdy karmoval tvoje pix, ikdyz me bangi haze je uplne volna a to jen proto, ze ocenuji tvou snahu a fakt zda li se mi libi stavba kvetu nebo ne jde v podstate stranou at ses to ty nebo kdokoliv jiny, proste pekna kytka.
Za semena od tebe, rovnez i od mightyky sem rad a vdecnej, v tuhle chvili bych poopravil sensiho kterej tu napsal, ze sem nastvanej skrze hermace.
NEJSEM!! Stalo se, at uz to bylo genetikou nebo rukama. To uz nezjistim, ty sis na to uz nazor udelal, tam to pro me konci. A ted konecne proc sme se dostali az sem. Ja sem ti napsal, ze ses egomasturbant, ale rozhodne ne pro tvoje fotky co sem vkladas, ale skrze tvuj styl, jakym jednas s lidmi. Kdybys dokazal jen poradit a nemusel k tomu pripojit milion dalsich negativnich poznamek, inviktivu, posmechu, atd nebo prekroutit realitu viz ,, jak chutna sssdh a kdyz te dva umlatej, ze to tak nechutnalo, tak sup zpatky do prvni skatule a hned jim bouchnout, ze to vypestovali na pitchu, mimochodem ta reakce, kde si psal, ze trikrat odjede genetiku a nepochopi, ze to je 13ti tydenni genetika, sem nereagoval, ale trikrat to nikdo nejel a kosa padla v 77. dnu.... To bylo cely, co sem ti tim chtel rict. Jestli si to neunesl a na svou obranu presel do pomluvy, slovickareni, vulgarit a prekrucovani reality je mi vcelku jedno, ja se z toho nebo z tebe rozhodne nezblaznim. A zaverem, jestli te ty seminka od tebe tak tlacej v hlave, napis a nebudu to ani matkovat... Dneska sem je chtel dat do hliny k zamatkovani + si napis jestli chces poslat klon s korenem od kazdeho ecsd x og/ lucy. Kdyztak je tu mam zejzra ti je muzu poslat/ dovezt. Zij v miru, PEACE
 

Nadrzajda

Member
Ja jsem zas nacek :)

Jaxem pochopil vyvoj cele sarvatky, tak vznikla na zaklade toho, ze Jajda ucinil rozhodnuti vyhodit neco, co mu zhermilo. Chapu ze si Maha postesk, ze skoncily spatne treba i dobre geny, ale zaroven je to prece jen Jajdovo preferencni kriterium, tak se mi nelibi jakym smerem to pokracovalo. To je jasny, ze to mohlo byt faktory ktere nastavil Jajda. Taky verim tomu, ze nekdy jsou proste rostliny nachylnejsi na jen nepatrne stresy a zhermnej, vzdyt to da rozum. Bud udal dobre a nebo prisel o mrdu, ale to uz se svet nikda nedozvi. Jdem dal. Ja treba tedka taky udal hermy, ale vim ze na tom mam lvi podil - brutal vlhkost v kvetu a navic velke vykyvy teplot a kuli teplu i blizkost lamp u palic . . . . geny nechavam :)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ne ale jajdo nemůžeš analyzovat mou osobnost skrze internet, je to blbost, ale přistoupil sem na to, že to teoreticky lze :D a taky sem tě zanalyzoval, abych ti splatil tvým způsobem. dobře dejme tomu, že to jsou jeho kritéria. nicméně zase musím říct, že lze si zjistit informace o genetice před pěstováním té genetiky a tyto kritéria tomu přizpůsobit atd.. protože pokud vím, jajda to bude držet jako klon, jestli teda to bude držet, já doufám že ne... ale to co se mi vůvec ale vůbec nelíbilo byla jajdova těžká přetvářka, kdy když chtěl semena, reagoval na můj fuck off týkající jeho požadavku :D na metodu výběru samce. :D nějak, až ty semena měl, vyplynulo co si vlastně o mně myslí.. klidně může, mě je to upe fuk. ale pozvažuju to za zákeřné podrazácké jednání. taky sem myslel, že sme tu všichni v pohodě, ale zjevně tu pod povrchem něco bublá LOL a normálně bych mu to neposlal, kdyby nebyl jako kamarád sensiho, takže ti děkuju sensi a máš to u mě..
 
Top