What's new

INDOOR - PYTANIA

ptrr

Member
żeby to miało jakiś sens to 600W starczy na doświetlenie ok 2m kw. (ok 90 000 lumenow)
no a ile zmiescisz tam automatow to już inna sprawa
 

Szatan

Member
żeby to miało jakiś sens to 600W starczy na doświetlenie ok 2m kw. (ok 90 000 lumenow)
no a ile zmiescisz tam automatow to już inna sprawa


w sumie to tam nie bedzie niewiele ponad 2 metry bo pod samym skosem nic nie bedzie rosło.
 

kmc21

Member
Szatan- moim skromnym zdaniem, bezsens jest dawać pod AF 11L, gdyż nie zdążą zapełnić całej doniczki bryłą korzeniową i w związku z tym szkoda miejsca i ziemi. Optymalnie na Twoim miejscu dałbym maksymalnie 7L.




PEACE
 

Szatan

Member
Szatan- moim skromnym zdaniem, bezsens jest dawać pod AF 11L, gdyż nie zdążą zapełnić całej doniczki bryłą korzeniową i w związku z tym szkoda miejsca i ziemi. Optymalnie na Twoim miejscu dałbym maksymalnie 7L.




PEACE

mówisz że 7 styknie? wyczyłąem ze 7 troche mało jak maja rosnać powyzej 100cm, ale się nie znam więc pytam. Doniczek jeszcze nie mam :) Ktoś inny może się wypowie co do doniczek. A ilość na merażi woltarz?
 
B

BajCus

Szatan- moim skromnym zdaniem, bezsens jest dawać pod AF 11L, gdyż nie zdążą zapełnić całej doniczki bryłą korzeniową i w związku z tym szkoda miejsca i ziemi. Optymalnie na Twoim miejscu dałbym maksymalnie 7L.




PEACE

kłamstwo. Na dowód WR w doniczkach coś koło 15l. Korzeń przerośnięty .

Ale tak ogólnie to odradzam sadzić AF indoor. Są odmiany które wyrobią się w tem sam czas, zjedzą mniej prądu i co najważniejsze będą mocniejsze.

picture.php
 
B

BajCus

Ktoś może wie jak nazywa się materiał, z którego szyją growboxy?
ewentualnie materiał wykorzystywany przy fotografii do odbicia? Np takie parasolki mają z lampkami :) szukałem szukałem i nic nie mogę znaleźć, tajnie strzeżone niczym receptura coca coli heh. ale może ktoś z was coś wie :)

Zrolowany szukaj poliestru 600D. Ok 15zł za mb
 

Szatan

Member
kłamstwo. Na dowód WR w doniczkach coś koło 15l. Korzeń przerośnięty .

Ale tak ogólnie to odradzam sadzić AF indoor. Są odmiany które wyrobią się w tem sam czas, zjedzą mniej prądu i co najważniejsze będą mocniejsze.

View Image

czyli co doniczki jednak 11L? bo sie zamotałem.
 

kozak666

New member
Witam!!!
Chciałem zapytać o sprawdzone stronki, z których można kupić pesteczki:) Przeglądałem mnóstwo stron i już zgłupiałem, wolę się poradzić bo dużo się teraz słyszy o shitbankach.
 

Mundek

Member
siemka,
zamieniłem stary ciężki balast na elektroniczny lumatek i nie startuje go timer( elektroniczny też).
polećcie coś niezawodnego, może być inne rozwiązanie( jakiś stycznik czy cuś , nie bardzo kumam ocb) , byle działało jak timer godzinowy , a nie jak odliczacz czasu do zera, no chyba ,że inaczej się nie da.
Najistotniejsza to niezawodność , cena też mogłaby być do sto zł :).
 
Top