What's new

INDOOR - PYTANIA

hinsuan

Member
indoor pytania

indoor pytania

witam chciałbym sie podzielic z wam tym adresem .
http://sea-land.en.made-in-china.com/contact-info.html

to jedyny producent paneli na świecie( nasze growshopy stąd to mają)
naklejaja naklejke penetrator i maja własna markę

na przesyłkę trzeba czekać dwa miesiące i zamówić pięć sztuk (oczywiście zapłaćić z góry) trOche się martwiłem ALE PRZYSZŁO!!!!

WARTO DODAC ŻE MAJĄ W SWOJEJ OFERCIE diody edixeon s (edison- opto OBECNIE NAJLEPSZE GROWLEDY) w cenie UWAGA 1$ ZA 10 SZTUK CZYLI ZBUDUJ SWÓJ PANEL 1000W ZA 100 DOLCÓW A NIE ZA 5000$ POKOPAŁO CO NIEKTÓRE SKLEPY POWODZENIA
 

57fun

Member
Cło 0%, LEDY nie są produkowane w Polsce i ogólnie elektronika ma 0% niektóre mają chyba 5%. Co najwyżej opłata celno skarbowa czyli 22% VAT od zakupu i opłata za oclenie pobierana przez agencję celną( TNT,DHL,...)
 

Nabuhodonozor

New member
siema!
mam pytanie do doświadczonych growerów. lece tabele canna koko z całym zestawem canna i obecnie jestem w momencie podawania PK 13/14 ( już siódmy dzień ) według tabeli podawanie pk jest przez tydzień. zastanawiam się czy przedłużenie podawania pk dało by lepsze rezultaty? lub jakaś inna opcja co do podawania pk?
 

outgrower

Member
Regulator obrotow raczej nie wchodzi w gre bo nie moge zmniejszyc wydajnosci wiatraka, ale te tlumiki akustyczne wygladaja niezle, chociaz 15 db mniej to nie az tak duzo w sumie. W kazdym razie dzieki, k+ dla was panowie.
 

outgrower

Member
Wszystko gra, niedawno go rozebralem i wyczyscilem. Chodzi dobrze tylko niestety glosno, wymieniam go i tak na mocniejszy niedlugo ale pewnie nowy bedzie porowonywalnie glosny jak nie glosniejszy wiec chyba kupie ten tlumik akustyczny.
pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
generalnie widze ten temat w indor pytania :D tam bys szybciej sie morze dowiedzial ze strona jest sprawdzona ludzie / znajomi tam kupowali rozne sparwy od pudelek na CD po LED i cale zestawy lazienkowe :D trzeba nawiazac kontakt z jak by to powiedziec biurem obslugi , dogadac dokladnie co i jak ...wszystko sie odbywa droga morska i e-meilowa :D

pozdro
 

Hera

Member
witam, mam cos nie tak z timerem tzn zamiast odmiezac czas blokuje go napyrzklad odlicza sekundy potem zatzyma na 10 minut potem nowu dzial potem na godzine itp ... mysle ze t ocos z lampa wymienialam ostatnio zaplonnik moze to cos z tym cos nei tak proad chodzi bo jak jest wylonczona lampa normlanie odlicza co to moze byc ? a moze sie zepsul ??
 

itcrowd

New member
Witam. Krotko :)

1. jaki filtr weglowy przy boxie 32m3?
2. Tutaj najbardziej dreczace mnie pytanie, hard rock buds. Mam za soba 2 razy i niestety 2 razy kozy byly puszyste. Od czego to zalezy? Mam ochote na soczyste i miesiste topy. Przyklad obrazkowy :)

puszysty:(niechciany)
https://www.icmag.com/gallery/data/500/22409PHTO0024-med.JPG

twardy:(chciany)
http://www.420magazine.com/gallery/data/502/IMG_07181.jpg

Nie wydaje mi sie zeby to byla wina odmiany, w takim razie jak osiagnac wymarzony cel jakim sa twarde topy?
 

Przem

Active member
Jak nisko roślin moge trzymać hps 600 wat w cooltube jeżeli 20 cm od szczytów jest temp 28 stopni czy promieniowanie lampy nie popali szczytów ???? Bądź zbyt duże natężenie światła nie bedzie miało negatywnego wpływu na rozwój plantów ????
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
moze sie przyda
3788246258Caligrower_HPS_chart.jpg
 

Mundek

Member
siema,
mam zamiar dokupić sobie 2 świetlówki kompaktowe do szafki (mam w niej 250w hps).
czy na wzrost wybrać 6500 K , czy 4100 K ?
czy jedną taką , a jedną taką?:)
 

Latest posts

Latest posts

Top