What's new

Indoor képek gyűjteménye

EEEeee

Member
Két DP WW auto 1-2 hetesek kb, Dinafem Haze XXL auto(47 napos) a cserépben toppolva túltápból wellnesszel a sarokban, regenerálódik:



A pohárkákban megintcsak DPWW autok és egy Dinafem WW XXL auto törekedik felfelé. 10-et raktam múlthéten utolsó magokat, ha a mostani 5-6 növi kint nem élte túl az előző 3 napi esőmennyiséget még akkor is akad mit loocsolgatni. Imádom ha jó a tavasz és keveset kell locsolni/azis inkább tpozás/, de annyit essen mint manapság az már azért kicsit sok.
 

Attachments

  • 20170514_172751_1_cleaned.jpg
    20170514_172751_1_cleaned.jpg
    89.1 KB · Views: 21

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
a zinternetrű loptam csak, vicces jelenség egyébként, hogy mindkettőben kijött egy indica domináns veg típus, és egy hibrid verzió kb 50/50 nek tünik
 

Medicropper117

Active member
Két DP WW auto 1-2 hetesek kb, Dinafem Haze XXL auto(47 napos) a cserépben toppolva túltápból wellnesszel a sarokban, regenerálódik:

[URL=https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=412103&thumb=1]View Image[/url]

A pohárkákban megintcsak DPWW autok és egy Dinafem WW XXL auto törekedik felfelé. 10-et raktam múlthéten utolsó magokat, ha a mostani 5-6 növi kint nem élte túl az előző 3 napi esőmennyiséget még akkor is akad mit loocsolgatni. Imádom ha jó a tavasz és keveset kell locsolni/azis inkább tpozás/, de annyit essen mint manapság az már azért kicsit sok.

Minek fojtogatod azokat a szerencsétleneket. Inkább nyírd ki most. Hat nem latod h nincs rendben. Ezek szerint nem. Akkor szólok. A közeg nem megfelelő vagy ultraszáraz vagy a ph nem jó. Vagy ez így mind együtt. Lyuk van a poharak alján elég?
 

EEEeee

Member
Minek fojtogatod azokat a szerencsétleneket. Inkább nyírd ki most. Hat nem latod h nincs rendben. Ezek szerint nem. Akkor szólok. A közeg nem megfelelő vagy ultraszáraz vagy a ph nem jó. Vagy ez így mind együtt. Lyuk van a poharak alján elég?

Mondasz valamit, ez a három picit megkésett a kirakással, ma/holnap megy ki a két poharas(csigaölőt kell még beszereznem mert 1et már lerágtak a mocskok).

Közeg sima virágföld és 10% előző évi homok/virágföld keverék, a poharakhoz ha nem alul felül nyúlok minimális erő kifejtésre málik/mozog. Kirakáskor kb vattacukorként kel bánni vele le ne fejtsem a gyökérzet körülről.

A közeg teteje mint látszik is hamar ki tud száradni, de locsolva vannak kellő mennyisséggel, ahogy szárad úgy megy a locs rájuk, max 10 órákra vannak itthagyva(meló végett), de ha itthon vagyok/voltam folyamat 1-2 óránként rájuk mozizok, nem sok esélye van kiszáradni mint olyan.

A közeg Ph-járól lövésem nincs(de majd csinálok egy flussh-t valamelyiken és drain ph-t végülis tudok nézni de eleddig pont nem is érdekelt de majd ma valamikor). A locsolás csapvíz(ph:6.3-6.5 -----> esetleg ez lehet már alacsony?)/esővízel.

A poharakon nincs luk a már fentebb említett folyamatos nedvesség ellenőrzés végett.

A képeken tényleg nem néz ki biztatónak a közeg ezt elismerem, némelyik még be is mohásodott. Ilyet idén csinált közeg nálam először itt a ablakban. Érdekes mitől lehet amúgy, meg ez a teteje is jobban hajlamosabb a kiszáradásra, de nem mindegyik pohárban/cserépben.

A ezutáni magokhoz majd hozok haza homokot is kezdő közeghez, ezeknél most a konkrét homok kimaradt. Már csak a cserepeset tervezem majd átültetni ő marad ablakos bonszájkának, a többi az megy kifele, kint majd szépen beindulnak. ahogy szokták.

UI: nameg kapják a szobaventilátorból a szellőt 0-24-ben.
szerkesztve by me: 2017.05.17. 08:11
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Két DP WW auto 1-2 hetesek kb, Dinafem Haze XXL auto(47 napos) a cserépben toppolva túltápból wellnesszel a sarokban, regenerálódik:

[URL=https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=412103&thumb=1]View Image[/url]

A pohárkákban megintcsak DPWW autok és egy Dinafem WW XXL auto törekedik felfelé. 10-et raktam múlthéten utolsó magokat, ha a mostani 5-6 növi kint nem élte túl az előző 3 napi esőmennyiséget még akkor is akad mit loocsolgatni. Imádom ha jó a tavasz és keveset kell locsolni/azis inkább tpozás/, de annyit essen mint manapság az már azért kicsit sok.

47 napooos? Nem irtal el valamit?
 

EEEeee

Member
47 napooos? Nem irtal el valamit?

Öhh egy pillanatig sem, fel van vésve kőtáblákra is minden infó minden csajsziról/magról, csak a hogy meg mint kedvéért.

De várj lebontom, 2017.03.29 földberakva/elindítva, 7-10 nap mire kijöttek, majd 2 hét mire benőtte a pohárát és elkezdett virágzani. Ekkor kapott toppolást utána 2 hétig kb meg se moccant, lábadozott a ültetésből/toppolásból. Azóta már szép szárat hízott magának és megindult a levélfejlődés is, csak ugyemég mindig virágzik. Mindegy lesz amilyen lesz, kis bonszájnak elfog menni ablakdíszként.


eeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Brain.storm

Member
Szensziszícc Hesplent báj hanfundhanf
Tenkjúverinájsz... Százhúszeuro avidedercsi
(azazegyisbiztosfiúlesz...) Rohadjonmegazösszesbefőttjük.
picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Szensziszícc Hesplent báj hanfundhanf
Tenkjúverinájsz... Százhúszeuro avidedercsi
(azazegyisbiztosfiúlesz...) Rohadjonmegazösszesbefőttjük.
View Image

Újraküldik tesó nyugi ;) lessz itt még karácsony! Ez a hashplant?

Edit:Jólvan mostmár látom hogy az,csak futólag olvastam el elősször xD
 
Last edited:

Medicropper117

Active member
Hát ez kemény. Főleg, hogy az elejétől szopatnak. Sensinek írj, ne nekik.

Sensi meg majd visszaküldi az eredeti eladóhoz mivel onnan hogy ők eladják kb már semmit nem tudnak kezdeni vele.
Szerintem
Sweet Seeds - Cram Caramel
10 induló abban a reményben hogy tudok eltenni anyát belőle. Klónokat már legyaktam.
Az auto verzióját már szívtam. Az odabasz, remélem a fotós is adja majd (kellene neki)
 

Attachments

  • 517167022.363129public.jpg
    517167022.363129public.jpg
    164.5 KB · Views: 19
M

Mackosajt

Sensi meg majd visszaküldi az eredeti eladóhoz mivel onnan hogy ők eladják kb már semmit nem tudnak kezdeni vele.
Szerintem
Sweet Seeds - Cram Caramel
10 induló abban a reményben hogy tudok eltenni anyát belőle. Klónokat már legyaktam.
Az auto verzióját már szívtam. Az odabasz, remélem a fotós is adja majd (kellene neki)
Látom, nem bírtad sokáig új kert nélkül :tiphat::blowbubbles:
 

Medicropper117

Active member
Persze hogy nem...fogy a skunk:D Vc-nk már az ízét is elfeledtem szinte:D
Amugy a fast verziot akartam de ugy be voltam tépve hogy megrendeltem a rossz oldalon...lol
Kerestem hogy hol olcsobb es az egyik normal fotos megnyitva maradt...a gyors allitolag 7 het...szoval 8,5 de igeretes. Szemezek azzal még azért. Bár van 20 klónom jelenleg szóval a köv. viragzas elo lesz keszitve...pörgetni kell nah...a fű úgy szép ha sok van;)
 
Top