What's new

Indoor 400w - by.Ogrodnik

Ikser

Member
No Chłopie.. Dawno tu nie zagladalem, Przegladam tak wyrywczo ciekawsze watki, bo nie uda mi sie przewertowac wszystkiego od ostatniej obecnosci kiedy miałem okazje poczytac to forum.
Musze przyznac, ze tak na szybkosci obejrzane przeze mnie te twoje foty, to zajebisty grow. Zazdroszcze, bo sam nie moge juz tego robic, ale patrzec na nie, to czysta przyjemnosc.. Nie zapeszajac powodzenia i Jezeli moge cos zasugerowac... na wegu jak gasisz lampy na noc zraszaj je ze spryskiwacza na dobranoc.. Ja uzywalem Plagron Pyth-Amin, ale mozesz tez spryskiwac odstala woda. Czsami uzywalem demineralizowanej, bo kranowka pozostawia zacieki na kocu i robia sie osady wapienne ograniczajace jego skutecznosc(na cooltube tez pozostawi biale kropki). Nie ma tego problemu przy bialych matowych scianach..

Teraz pestki:
Romulan.....Bez dwoch zdan;-) Rozumiem, ze to Super silver haze w crossie z ST??
Swiad tak szybko mknie do przodu a ja nie jestem juz w temacie.. Co to jest ten ST?
Pamietam jak dawnych czasach degustowalem sie od Dobrego czlowieka :Romp19xDc.. Nieziemskie niezapomniane do tej pory chwile.. Takze romulan bedzie napewno ciekawy, chociaz w polaczeniu z SSH bedzie przyspieszal bicie serca, bedzie tez dluzej kwitnac i podobno delikatne zakwaszenie gleby podczas flo daje sativka ciekawy efekt w koncowym paleniu..
Sensi skunk bedzie napewno silnym paleniem i obficie plonujacym,ale jak masz WW i ładnie je poprowadzisz to bedziesz dlugo wspominal,ze miales takiego Stoned tripa.. WW jest bardzo delikatna podczas grow, jest podatna na zmiany w glebie, wiec uwazaj. Wiesz.. Im wiecej bierzesz odmian, tym wiecej stawiasz przed soba wymagan.
Kazda odmiana inaczej reaguje, ale po to w koncu czlowiek sie uczy:)..
Sorry,za zawalanie tematu nakimi wymiocinami:).. Do zobaczenia na MMM wszystkim POZDRO!!! HAPPY GROWING!!
 
ELo Ikser
No to jest romulan x super silver haze x ST?
niewiem wlasnie co to jest to ST... trzeba sie HC zapytac :)
A oto kolejnca dawka fotek :)
Oto 32 dzien wega...
w niedziele przelacze na flo...
dzis dostaly ostatnia dawke grow-a, micro, i algi :)
Okazalo sie ze juz 4 krzaczki pokazaly plec :) jedna juz kwitnie pelna para :|
Ostatnio je torche przyciałem dlatego na flo dam dopiero w niedziele lub poniedziałek...
komentarze i sugestie mile widziane :p
pozdro

P.S - ten najwyzszy w boxie to romulan... okazalo sie ze to kobitka :D :jump:











Straszny gąszcz sie tam narobil :D :bashhead:
 
Last edited:
G

Guest



:wave:

Piekny widok! zazdroszcze przestrzeni!:D pozatym tak jak mowisz daj im troche odpoczac po fimie uffff bedzie sie dzialo hehehe!!
pozdr
 
Last edited:
ladnie ladnie ci to idzie :pP
mam pytanie mozna wystawiac zdjecia swoich kwiatkow normalnie na internecie "tutaj"
czy ktos sie moze przywalic ??
sorki ogrodnik ze zasmiecam threda :)) ale to 1 male pytanko :))
 

tomato

Member
Veteran
Ogrodnik-PL16 said:
No to jest romulan x super silver haze x ST?
niewiem wlasnie co to jest to ST...
ogrodnik, ten cross od HC to jest romulan zapylony dwoma facetami - super silver haze albo sweet tooth. wiec nie wiadomo na co sie trafi hehe
powodzenia :wave:
 
AHa
No dzieki tomato ze mnie oświeciłes :) hehe
ja licze tylko na to zeby kopalo na strone saitvki bo za indyjkami nie przepadam :) hehe
Meryjanepl to chyba logiczne skoro duzo ludzi tu wrzuca fotki swoich "kwiatków" :)
pozdrawiam
 
Elo
Dzieki akap13
Wczoraj przelaczylem na flo :p
Z dnia na dzien sie robi wiekszy gąszcz... niema nawet jak podlac taki scisk sie zrobil :D hehe
Wrzuce foty jak co piatek :p
pozdro
 
eLO:p
Krzaczki na 5 dniu flo
zostaly same zenskie reszta zenskich na poleczyli 5 i z 6 meskich zrobiona makumba wczoraj ;) hehe
Podlalem je bloom-em niedawno i tak oto sobie rosna :)
niedlugo kupie stymulator i ripen na koniec i przesadze do wiader :)
oto one





Romulan x ssh-st






Niewiadoma sativka juz kwitnie ostro :)




 

bolk

Member
Respekt naprawdę ładnie idzie :)
Powoli zaczynam ci zazdrościć możliwości wystawienia boxa z 400W żarówką, mam taką która dwa lata już u mnie na szafie leży i nie ma okazji jej gdziekolwiek zamontować - brak warunków :/
Będę z ciekawości obserwował twój grow powodzenia życzę i jak najlepszych zbiorów :)
 
C

Ca2

Ta sativka szybko zareagowała na flow... może coś ciekawego z niej będzie.
 
Ca2 ta sativka juz zaczela kwitnac na 18/6 :| i to ostro juz kwitla...
moze zrobie rewega z niej jak bd cos ciekawego i porozdaje klony jak ktos bd chcial
pozdro
 
C

Ca2

Kurde...sativa z AF to była by rewolucja przemysłu konopnego ;D Później pobawić sie w genetyka i zrobic Sativy o mocy Haze z AF po 6-8 tygodniach vega.... dobrze, że za marzenia nie zabijają ;D
 

GRaSs

Member
a najwieksza beka w tym ze to pestka wygrzebana z palenia :D HEHE ;] juz sie okazala UNIKATOWA ;]

3mam kciuki dalej ayy :joint: :rasta: peace
 
Last edited:

bogusik2

Member
Hehehe ogrodni zajebista uprawa... WZORCOWA :D zadnych niedoborow, nawet malej plamki na listku - az geba sie usmiecha! :D
Nie moge sie doczekac zeby zatopic kly w tych topach mmmm ^_^ pzdr
 

Latest posts

Latest posts

Top