What's new

Indoor 400w - by.Ogrodnik

Witam
To mój drugi indoorek :)
Tym razem pod 400w cooltube... moze na flo dokupie 250w jak bede mial $$$
Pow. 1m na 1.2m wys. 2m
Miałem problem z temp. w boxie i zamontowalem termowentylator :)
3 wentylatory komputerowe + 1 wlot pasywny w ktory teraz nawilzacz wdmuchuje pare wodną :)
1 wiatrak ktory dmucha na roslinki :)
Sciany obite kocami ratunkowymi
Temp. ok 25C
Wilgotnosc - ??
Na Wegu lampa chodzi 18/6
Mieszanka ziemi to - ziemia sklepowa + piasek + perylit + kurzak :D Na Flo do takiej samej mieszanki ziemi dodam jeszcze bat quano
Nawozy to narazie tylko biohomus, w najblizszym czasie bd mial pare nawozów z GHE, na FLO dokupie bat quano w proszku i w plynie do tego stymulator kwitnienia :)
Odmianki - Roluman SSH-ST x3
- Kalinka x1
- Sensi Skunk
- Hot Mix
- WW od FS x1
Jesli Growlog zawadza to go usuncie :p

Pestki po wsadzeniu :






ok. 10 dni od wyjscia :






Tutaj potoworki maja 19 dni... zostaly przesadzone do wiaderek :) Na flo znajde im jeszcze wieksze wiaderka :)














Ta Najmniejsza to WW ma ok 6 dni :)
Postaram sie wrzucac foty co tydzien i podpisac na fotach ktora to ktora odmianka :)
HC Dzieki za Pesteczki :)
pozdrawiam Ogrodnik
 
Last edited:

PioK

Member
zapowiada sie nastepny profesjonalny grow... sensi skunk ;] cos czuje ze on tu bedzie faworytem....

male pytanko ... kubeczkow bylo 37 a doniczek jest 20 ... co sie stalo z pozostalymi ?? jakies outdoory to byly ?


powodzenia
 
Last edited:
Elo
PioK no bylo 37 kubeczkach... zostalo 20... i 17 wysadzilem na out... w tym prawie same kalinki i pare sensi skunk... rosna juz sobie na polku :)
Jak podrosna to wrzuce i z pola foty :)
No dla mnie faworytem jest bardziej ten romulan x ssh-st :D <mniam>
Zobaczymy co to bedzie :)
I dzieki za słowa otuchy :D
pozdrawiam

P.S. Tak dla ciekawych to nastepny grow planuje pod 1000 Wat :) (400 + 600) lub jak dorwe sama 1000w :)
pozdro
 
Last edited:
D

dEv-9

Kozacka ilosc roslin w boxie, ja o 400w hps moge pomarzyc, nei mialbym gdzie wstawic takiego boxika. Elo chetnie popatrze jak watek sie bedzie rozwijal. :wave:
 

Yarcio

Member
Bedzie gruby grow :) Nie lepiej bylo zapodac 600W na taka powierzchnie? Albo od razu dac 250W HPS. A odmianki super :)
 
Yarcio niemialem kasy na lampe wogole... ta lampa jest za free od jednego z urzytkownikow tego forum :) Ktoremu jestem bardzo wdzieczny :)
No narazie wystarczy te 400w dokupie na flo 250w :)
A czy bedzie gruby to sie okarze :D
Pozdrawiam
 
eLo
No to zapodaje nowe foty :)
A wiec tak...
Dalej weg. 18/6... gdy przesadzalem to dalem za duzo kurzaka i zakwasilem im glebe co spowolnilo ich wzrost ale 2 dni temu dalem im Ph Up i nabralo wigoru :)
Do tego dalem alga i micro i grow...
Oto ich 26 dzien :)
25-30 kwietnia przelanczam na flo i jak bd mial to dokaldam 250w hps-a
pozdro :)






Jak widac tutaj jedna juz pokazala plec i ja powyginywalem troszke :)



 
G

Guest

Hehe Ogrodnik, zajebiste postępy :D Bardzo ładnie Ci rosną. Oby tak dalej :D
pozdro1410
 

cardiel

Member
No bardzo pieknie sie zapowiada ten grow :smile: Wpisuje sie coby nie zapomniez, ze mam tutaj zajzec

pozdro i powodzenia

C. :smile:
 

asambarama

New member
Mam takie pytanko. Czy Twój box wyłożony folią jest optymalną opcją czy np. nie lepiej dać białe ścianki które lepiej rozpraszają światło?
 

cardiel

Member
Bron boze przed FIMowaniem podczas kwitnienia. Zreszta i tak pewnie wiesz to Ogrodniku w przeciwienstwie do mnie j doswiadczonych growerow :smile:

jak beda nowe foty napewno zajze

POZDR :wave:
 
elo
no cardiel luzik :D przyciolem je przed wczoraj... ale tylko te najwieksze... i jedna ladnie powyginalem :) a na flo przelaczam dopiero ok 25 - 30... zobacze jeszcze keidy :) wiec niema obaw ze spowolni kwitnienia albo cos...
tak to sa koce ratunkowe nie mylar :)
nastepnym razem sie zaopatrze w mylar i wieksza lampe :) duzzoo... :d
pozdrawiam
wrzuce foty w pt. jak zwykle
 

Latest posts

Latest posts

Top