What's new

Indoor 2009

prx

Member
Ja premalo hranil nevem no...gnojim 1x tedensko 110% dozo. Bom jutri probal dati kalcij posebi rastlini pa bom poročal če bo k sebi prišal
 

weedster

Active member
mhm kaki nut lockout :chin: meni bolj zgleda pomanjkanje magnezija je pa tui res da zgleda ko pomanjkanje kalcija. Če zalivaš z vodo iz mestnega vodovoda katera vsebuje veliko klora, ali preveč dušika ali kalcija deluje tako da pride do mg lock. prej ko daš kak dozo kalcija ti priporočam flush do te pa kaki foliar feed z kalcijom :yes:

:2cents: upam da boš rešil problem

peace :smoke:
 

prx

Member
Ja jaz zalivam mešano...enkrat je voda iz pipe, drugič je deževnica, tretjič je pa podtalnica ( štepih) :) Samo vsakrat gledam PH da je 6.6-6.8 :) no prej sem dal čist izi dozo kalcija...zdaj bomo pa vidli kaj bo. :) Čeprav že dela rjave vršakece :)
 

krk

Active member
Sa obzirom da je SLO u EU , da li mozda znas koje su kazne za uzgoj marihuane?? Kakav odnos ima SLO vlada prema marih. growers?
 

Medved

Member
ChunkBerry

picture.php


picture.php
 

shotalick

Member
punce so v 18. dnevu cveta. gnojim z HESI Bloom complex. polovično dozo zaenkrat. a bi blo narobe kej d normalno dozo dajm? so pa vse bagseed.




 

dutchtulip

New member
mene pa zanima, če bodo bilkice stare dobrih 10 dni zdržale 5 dni brez vode s tem, da jih mal več zalijem tako da bo v podstavku od korita tudi voda?
stvarca zgleda nekako takole:


 

prx

Member
Update :)

35dni cvetenja



Tukaj se vidi da je 2 bilke kalcij zjebal ( se počasi popravljajo ko sem dal malo dozo čistega kalcija)


Odločil sem se da nič več iz pipe vode uporabljati! Samo deževnico ( ni klora in teh pizdarij)

Drugače me pa zanima, če je dost da 1x tedensko gnojim? Imam lonce 11l, z vodo pa 4x tedensko zalivam ( v 1,5 dnevu isuši zemljo)
 

shotalick

Member
Update :)

35dni cvetenja



Tukaj se vidi da je 2 bilke kalcij zjebal ( se počasi popravljajo ko sem dal malo dozo čistega kalcija)


Odločil sem se da nič več iz pipe vode uporabljati! Samo deževnico ( ni klora in teh pizdarij)

Drugače me pa zanima, če je dost da 1x tedensko gnojim? Imam lonce 11l, z vodo pa 4x tedensko zalivam ( v 1,5 dnevu isuši zemljo)

prx..nice setup. jst sam bom gnojil 1x tedensko. probaj še ti. drgač pa kasno lampo maš? nism zasledu? lepe rože zgledajo.

lp
 

prx

Member
1x600W HPS + 1x 400W MH vse laufa preko cooltube:) + karbonski filter... itd:)

Čez 1 mesec bomo pa sekali...komi čakam:) za na morje bo

Drugače pa gnojim zdaj 1x tedensko, samo zanima me če bi blo pametno 2x tedensko po 75% doze :D al bom vse skupaj zakuril... če tko gledaš zalivam 4x tedensko samo z vodo
 

shotalick

Member
no..maš kr power :) .od lampe :) . ja jst zalivam 2x tedensko. 1x voda, 1x gnojila. zaenkrat dajm skos polovično dozo gnojila.. se ne upam več. pr kolkih dnevih si ti šaltal na to dozo. al že skos tako uporablaš? moje so v 18. dnevu. tut sam upam d bo za na morje :)..pa tut se k pridm iz morja :) . sicer bo pa do tkrt že kej novga :) . keep it update ;)

lp
 

Stevius

Member
1x600W HPS + 1x 400W MH vse laufa preko cooltube:) + karbonski filter... itd:)

Čez 1 mesec bomo pa sekali...komi čakam:) za na morje bo

Drugače pa gnojim zdaj 1x tedensko, samo zanima me če bi blo pametno 2x tedensko po 75% doze :D al bom vse skupaj zakuril... če tko gledaš zalivam 4x tedensko samo z vodo




No..... ko prides na morje mi sporoci...

Bomo sli malo po "razgledih" :D Jaz castim!

:joint:
 

prx

Member
Zato je pa bolša deževnica :) bilke so zdaj dobile prvič 150% dozo :) me zanima kako bojo to prenesle :) itak še 14dni do sekatve nekaterih rožic (chronic in dcxskunk)
 

lasko

Member
Ja weedster je pol boljši okus, pr nas rečemo NPK tejst. Sej nima dosti thcja ima pa dosti npkaja ahahahha
prx pusti rože zadnje 14 dni samo na vodi, pridelka ne bo nič manj, bo pa boljši okus. probaj pa boš vidu, pa še na gnojilih pršparaš :D
 
Top