What's new

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Valami lesz... Azokat a gyatra teljesen elszaradt keveleket szedd le nyugodtan meg jobb kesz az osszkep.
Figyeld szepen mennyire nyulnak/csavarodnak a levelek az elejen meg jatszanod kell a lampaval mire megszokja.
 

hungrowboy

Member
jah javul is, tartsd a folyamatosságot az öntözésben és akkor jó lesz

Remelem most mar ! Tegnap kaptak fel litert / noveny
Most meg nedves a kozeg szele teljesen. Tehat holnap gondolnam a kpvetkezo adagot! Ha esetleg lekokadnak, akkor naponta kapjak igy jo egyenlore nem?
 

iwantmorebuds

Active member
Rendben van koszi sracok :D vagjam le a leveleket olloval? Hol ami mar kicsit sarga azt is? Es a Szara tovenel?
Nem! Ami kicsit sarga az meg rendbe johet. Arra gondolok ami log es szaradt szottyadt, kapufa, hozzaersz es leesik

Remelem most mar ! Tegnap kaptak fel litert / noveny
Most meg nedves a kozeg szele teljesen. Tehat holnap gondolnam a kpvetkezo adagot! Ha esetleg lekokadnak, akkor naponta kapjak igy jo egyenlore nem?

Vegulis csak en meg medicropper irta le mit csinaljal... Nincs szobamerleg otthon ugye? Ez a baj? Akkor emeld meg lol. Az h ilyennek latszik meg olyannak nem mesz semmire. Fizikailag gyozodj meg rola.
Edit: vagy vard meg soult minnya elmondja hogy csinald :D
 

Medicropper117

Active member
Supercropp és levelezés kint gyakorolhato. Nekem sem ment amig megfogadtam valaki tanácsát és kimentem gyakorolni. Azota mikor csinalom a scroppot már a másik ágat keresem a szememmel;)
Nah nem azert mert akkora kiraly vagyok...hanem mert olyan egyszeru:laughing:
 

hungrowboy

Member
Nem! Ami kicsit sarga az meg rendbe johet. Arra gondolok ami log es szaradt szottyadt, kapufa, hozzaersz es leesik



Vegulis csak en meg medicropper irta le mit csinaljal... Nincs szobamerleg otthon ugye? Ez a baj? Akkor emeld meg lol. Az h ilyennek latszik meg olyannak nem mesz semmire. Fizikailag gyozodj meg rola.
Edit: vagy vard meg soult minnya elmondja hogy csinald :D

Emelgetesbol a jo isten nem mondja meg , van merleg le is mertem ha fel kiloval jonnyebb lesz akkor locsoljak ra vagy mi?
 

hungrowboy

Member
Supercropp és levelezés kint gyakorolhato. Nekem sem ment amig megfogadtam valaki tanácsát és kimentem gyakorolni. Azota mikor csinalom a scroppot már a másik ágat keresem a szememmel;)
Nah nem azert mert akkora kiraly vagyok...hanem mert olyan egyszeru:laughing:

Sajnos nem igazan ertem mire erted ezt, vagy hogy a supercropp mit jelent? Sorry sorry
 

iwantmorebuds

Active member
Emelgetesbol a jo isten nem mondja meg , van merleg le is mertem ha fel kiloval jonnyebb lesz akkor locsoljak ra vagy mi?

Hat akkor en joisten felett allok :D mielott locsoltal szarazon is lekelett volna merni. Ezt leirtam amugy.


Sajnos nem igazan ertem mire erted ezt, vagy hogy a supercropp mit jelent? Sorry sorry
Mielott benyogod ezt a mondatot nem lenne egyszerubb ha felmennel a youtubra es az ilyen idigen szot beirod plusz utanna irod h cannabis es lass csodat, megkimeled magad az oltasoktol es hulyeneknezestol, de ennek minimum magadtol mennie kellene minthogy leirjuk neked mindig h jah ez a szo ezt jelenti. Igen egyszerubb lett volna leirnom h mit jelent de valamit csinalja mar. Vagy atmenjek megontozni is neha? :D
 

vazsi

Member
Hat akkor en joisten felett allok :D mielott locsoltal szarazon is lekelett volna merni. Ezt leirtam amugy.



Mielott benyogod ezt a mondatot nem lenne egyszerubb ha felmennel a youtubra es az ilyen idigen szot beirod plusz utanna irod h cannabis es lass csodat, megkimeled magad az oltasoktol es hulyeneknezestol, de ennek minimum magadtol mennie kellene minthogy leirjuk neked mindig h jah ez a szo ezt jelenti. Igen egyszerubb lett volna leirnom h mit jelent de valamit csinalja mar. Vagy atmenjek megontozni is neha? :D
:)))))))))))))))))
 

hungrowboy

Member
Hat akkor en joisten felett allok :D mielott locsoltal szarazon is lekelett volna merni. Ezt leirtam amugy.



Mielott benyogod ezt a mondatot nem lenne egyszerubb ha felmennel a youtubra es az ilyen idigen szot beirod plusz utanna irod h cannabis es lass csodat, megkimeled magad az oltasoktol es hulyeneknezestol, de ennek minimum magadtol mennie kellene minthogy leirjuk neked mindig h jah ez a szo ezt jelenti. Igen egyszerubb lett volna leirnom h mit jelent de valamit csinalja mar. Vagy atmenjek megontozni is neha? :D


Nemreg koltoztem meg nincs netem csak telon a youtube lesziv mindent.. azt nem szeretnem leginkabb ezazboka hogy nem nezek millio videot es kerdezek ennyit.
 

iwantmorebuds

Active member
Ertem, jah nem tmobilenal 2190 a korlatlan bongeszo hasznalat egy honapra telon. Jah hat akkor ne youtubba ird hanem googleba nem nagy valtozas sot ha ezt irod:
Cannabis supercropping tutorial
Valoszinuleg teljesen kepbe kerulsz
 

hungrowboy

Member
Ertem, jah nem tmobilenal 2190 a korlatlan bongeszo hasznalat egy honapra telon. Jah hat akkor ne youtubba ird hanem googleba nem nagy valtozas sot ha ezt irod:
Cannabis supercropping tutorial
Valoszinuleg teljesen kepbe kerulsz

Remek de nem tmobilos vagyok :D de a bongeszo hasznalat ott se vonatkozik a youtubera :D
 

GK_420

Active member
vazsi keményen tolod a hasznos infókat...:D
A kifogás keresés jobban megy mint az infó keresés az már biztos. De röviden...a google keresője se használ el több mobilnetet 5 perc alatt mint hogy itt pötyögsz meg képeket nézegetsz folyamatosan. Most remélem a cserepek súlyát meg is jegyezted a mérésem túl aztán ha már okos voltál minek mérni elötte...hát vársz és nem öntözöl amíg nem lesznek meg a kókadás jelei aztán akkor mérsz és öntözöl újra már súly alapján. Ez csak fog menni...az hogy se toppolást se supercroppot se semmit nem tudsz az már fáj!

De húzzalak a f.....na szóval izé :D fogd magad és olvass mert ez katasztrófa. Állj le a fórumról is inkább a mobilneteddel és pörögj rá exkalapalattra de nagyon...
http://www.exkalapalatt.com/2015/06/22/trening/
 
Status
Not open for further replies.
Top