What's new

homebox 600w+600w DRIP#5 (FMS)

newhousegreen

-.-
Veteran
ahoj ja bych se teda na ty rasy vyprd , nerikam ze jsou nadherny ale tak nejak se mi to s nimi vic libilo(manhauntt)..držim palce
 

d-k

Active member
Grizly:

Stačí lehce postříkat rozprašovačem, nemusíš prolévat, tudíž si myslím, že enzymům a etc. neuškodíš, tedy minimálně až nula nic :)

Jestli nebudou řasy dělat neplechu, asi netřeba řešit mno.

Btw jaké máš hodnoty EC v odpadu? Zajímalo by mne kolik slečny v takové velikosti sežerou z oněch 1,40. Díky.
 

tomas2pet

Member
Ale tu řasu ten Block Clean odstranil.:D sem ty řasy nikdy moc neřešil, ale stalo se mi, že se na nich vyskytla plíseň, pak přišel na řadu kartáček na zuby, a roztok sava.
 

Lump

Member
WOw no koukám že už mohlo být po konzertě :( Ještě že moudří groweři používají své zkušenosti :D .Každopádně holky vypadají hodně slušně ,vypadá to že dobře poletí po přepnutí si myslím.Hodně zdaru a ať tě nepotkají už žádné potíže.
 
G

grizly

ahoj ja bych se teda na ty rasy vyprd , nerikam ze jsou nadherny ale tak nejak se mi to s nimi vic libilo(manhauntt)..držim palce


Zdravim:wave:
Me se to prave libi vic kdyz je vse ciste:)
Ale prdim na ne...




d-k Grizly:

Stačí lehce postříkat rozprašovačem, nemusíš prolévat, tudíž si myslím, že enzymům a etc. neuškodíš, tedy minimálně až nula nic

Jestli nebudou řasy dělat neplechu, asi netřeba řešit mno.

Btw jaké máš hodnoty EC v odpadu? Zajímalo by mne kolik slečny v takové velikosti sežerou z oněch 1,40. Díky.


I kdyz to postrikam lehce nebude to delat dobrotu...precijenom peroxid je pekna sracka:D
Ale mohl bych zkusit jet jen zakladni hnojiva to bych peroxid mohl pouzit...
Jojo jak jsem psal vyse nebudu je resit...

Vstupni EC mam 0,6 a dnes jsem vytahl strikackou roztok primo od korenu a EC:0,8
A to uz bylo zalito s EC:1,5...
Dlabou uz pekne:D




Lump WOw no koukám že už mohlo být po konzertě :( Ještě že moudří groweři používají své zkušenosti .Každopádně holky vypadají hodně slušně ,vypadá to že dobře poletí po přepnutí si myslím.Hodně zdaru a ať tě nepotkají už žádné potíže.


hehe to mohlo...Dnes uz vypadaji zase uplne jinak:D
Prostor je tak si mohou delat co se jim zlibi...
Potize si myslim uz ted nebudou zadne doufejme:)




Jinak dnes 14.den od polozeni na rohoze prepnuto na kvet a prvne zalito hnojkama na kvet...:jump:
EC:1,5
 
G

grizly

7/12

7/12

Zdravim:wave:
Vcera probehl proplach a myslel jsem ze umru s chripkou 1,5hodiny behat s kyblema neni dobre:)
Tim jak se snizil prutok proplach bohuzel trva dyl...
Blue Kush co je uprostred musel byt zastipnut,zacal se drat moc nahoru tak aspon podporim bocni vetveni:plant grow:
Ten druhej BK muze rust az treba ke stropu:D
NLA+Sour Diesel jsem ani zastipovat nemusel taktak se drzej ostatnich...
NLA uz to zacina dohanet,ale pokud Sour Diesel se sebou neco nezacne delat asi bude mit problem:D
Super Silver Haze bohate staci zastrihnout jednou a dela neskutecne krovi...
Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #2 a Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3
se vetvej dobre sami od sebe a hlavne to jsou hrozny loudove co se ryhlosti rustu tyce...



Nevite nekdo do ktereho dne kvetu rostl CJ a BK?


Co se tyce Canna hnojiv lepe se s nima pracuje a na kytkach je poznat ze to lepe vstrebavaj...Zatim vidim jedinou nevyhodu ze kdyz chcete v sudu s roztokem zvednout EC,tak po pridani zakladnich slozek A/B se nehorazne snizi PH...
V rustu se tomu da vyhnout pridanim RHIZOTONIC ktery PH zvysuje,ale v kvetu je treba aby kytka vynalozila energii jinde nez k rozvoji korenu...
Na druhou stranu to cloveka nuti drzet EC nizsi:D


EC dnes zvyseno na 1,6 PH drzim na 5,8 a mene...vlhkost okolo 70%


Par snimku z dnesniho rana:

Leva strana:

picture.php


picture.php



Prava strana:

picture.php


picture.php
 

Elessar

Active member
Zdravím grizly:wave:

Caseyho jsem přepínal ve 30 cm, vytáhl se na 95cm. Roste to ty první dva týdny na květu velmi rapidně, pak další dva týdny pozvolna. Pak už přibývá jen pár cm.
Jestli Ti můžu z vlastní zkušenosti poradit, tak ho začni přivazovat mezi 4-5 týdnem na květu. když to uděláš dřív, tak to je možná ještě lepší. Jde o to, že Casey začne od 5tého týdne hodně nabírat na objemu a ty stonečky se začínají pod tíhou palic kácet, tak aby se Ti to nepoválelo..

Jinak , jak už jsem psal, jedu coco cannu a držel jsem se tabulky, Ec přesně podle návodu a ani nebylo potřeba zvyšovat. Braly si kolik potřebovaly.

Přeju jen to nejlepší do zdárného konce.

Good Luck
El
:tiphat:
 
G

grizly

Zdravím grizly:wave:

Caseyho jsem přepínal ve 30 cm, vytáhl se na 95cm. Roste to ty první dva týdny na květu velmi rapidně, pak další dva týdny pozvolna. Pak už přibývá jen pár cm.
Jestli Ti můžu z vlastní zkušenosti poradit, tak ho začni přivazovat mezi 4-5 týdnem na květu. když to uděláš dřív, tak to je možná ještě lepší. Jde o to, že Casey začne od 5tého týdne hodně nabírat na objemu a ty stonečky se začínají pod tíhou palic kácet, tak aby se Ti to nepoválelo..

Jinak , jak už jsem psal, jedu coco cannu a držel jsem se tabulky, Ec přesně podle návodu a ani nebylo potřeba zvyšovat. Braly si kolik potřebovaly.

Přeju jen to nejlepší do zdárného konce.

Good Luck
El
:tiphat:


Zdravim Eli:wave:
Mam pripravene joja takze by se kacet nemel...Vzdycky privazuju driv tak to bude ok...:)

Take se drzim tabulek od Canna jen davam mensi EC...
Dle tabulek je EC zbytecne vysoko...
Diky

:tiphat:
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Grizly:wave:

To vypada super, holky maji zdravi a pekny stretch ted' :)

Diky za infos Elessar na CJ:) U sebe, ja dam na Sour diesel 2 tydnu 18/6 a pak 12/12 a generalne SD skonci mezi 80 a 85cm, velky stretch, a taky pro matka kytky to je "nightmare":D

To voni jako big buds tu:tiphat:

:smoke:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
No nazdar grizly :D :tiphat:
Vypada to moc, moc dobře a ješte o něco lépe. :bump:
Jak ten čas rychle beží, ty jo už si na začátku květu, takže tu nebudu moc psát zbytečné kecy, ty si nechám až na pozdnejší květ. :D:D

Držím palce nech se daří podle představ. :yes:

:gday:
 
G

grizly

No nazdar grizly :D :tiphat:
Vypada to moc, moc dobře a ješte o něco lépe. :bump:
Jak ten čas rychle beží, ty jo už si na začátku květu, takže tu nebudu moc psát zbytečné kecy, ty si nechám až na pozdnejší květ. :D:D

Držím palce nech se daří podle představ. :yes:

:gday:


Zdravim:wave::joint:

Diky diky zatim se vse dari jeste lepe nez jsem si predstavoval :D :woohoo:
Delaj mi vetsi a vetsi radost! docela me prekvapuje jak uz to fest voni fakt krasa:)
S Casey Jonesem je fakt legrace ten jeho styl rustu je fakt uzasnej,ale uz by toho mohl nechat:D

Vsechno frci tak jak ma...Dlabou EC:1,7 a PH:5,8 to je jasne:D


Kusherella z dnesniho rana

picture.php




:tiphat:
 
G

grizly

15/12

15/12

EC-1,75
PH-5,8
teplota-26-29 pres den
-20-24 pres noc



Zdravim:wave:
Lampy uz jsou skoro na strope a zacinam se modlit aby to uz prestalo rust:D
Pokud nekdo pojedete v dripu geny:

Blue Kush (SFV OG Kush x Blue Satellite2.2) (1xzastip)
Casey Jones (Peri cut) (4xzastip)
Kusherella (4xzastip)

Je 14 dni na rustu moc...a to i po zastrizeni...:)

Zaveseno cca 20xjojo na CJ,KR

V patek je v planu proplach+zastrizeni pripadnejch spodku,ale zatim neni treba svetlo se dostava krasne i na spodni vetve...


Leva strana:

picture.php



prava strana:

picture.php




Kusherella

picture.php



Casey Jones (Peri cut)

picture.php



Blue Kush (SFV OG Kush x Blue Satellite2.2)

picture.php



ChemDogD/C99 - BigBud phen

picture.php



pohled do boxu :D

picture.php
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Zdravim Grizlyho
:tiphat:
Nedavno som cital thread ktory sa zaoberal,moznymi nasledkami/degradaciov genetiky..
Pokial ide o klon s klonu s klonu s klonu....Drzim niektore mama's uz mnoho rokov a
ich klony som isiel uz mnoho krat v priebehu doby..Obrovsky vplyv na vyslednu podobu rastlin,
ma prostredie a podmienky v ktorych rastol...Co moze vyvolat dojem zmien/degradacie genetiky...
Preto je mozne vyvodzovat niake zavery,iba po testovani..V absolutne,ale absolutne totoznych podmienkach a rovnakov metodov,dlzkov vegetacky...

Kolega ktory momentalne testuje jeden z mojich crossov,mal v roome aj Kusherellu..
Je to tiez podar,ktory pouziva rovnaky substrat,rovnaku hnojku,teplotu..atd..ako ja
No kocky sa pecu pod 250W,comu je samozrejme prisposobena aj ventilacia...
Kusherellu uz idem stvrte kolo,preto ma jej farbicky v jeho roome dost prekvapili..
KUSHERELLA
picture.php


Obrovsky vplyv ma aj metoda pestovania..V niektorych pripadoch je genetiku tazke aj rozpoznat..
Kusherella v jednom roome za uplne rovnakych podmienok,no na foto2 dlhsia vegetacka
a viac zastrihnuti..
KUSHERELLA & KUSHERELLA
picture.php
picture.php


Grizlyno nechcem ta strasit...No pokial tam nemas este 40cm volnych..Budes nuteny
lamat ci este raz zastrihnut..No z mojej skusenosti,to v tretom tyzdni u Caseyho 'rozbije'
strukturu a kompaktnost,predovsetkym vrcholovych buds..Co by bola obrovska skoda,
u takto krasnych kociek;)Caseyho stonky su velmi tenke a lamu sa aj sami..Mnoho krat
to zial konci definitivnym zlomenim..Bojim sa ze budes musiet odrezat nohy na stoloch:)
Nakolko Casey & Kusherella este tri tyzdne v tomto tempe porastu...

Skus zatial aspon na najdlhsich vetvach,pouzit kolienka a vytvorit 'S'
Ale bud zvlast opatrny a kolienko najprv trochu vyrovnaj,aby nebol jeho uhol tak velky..
Inak tenke stonky polames...Ty si s tym urcite poradis;)

Co nic nemeni na fakte,ze vyzeraju skvele a je to skutocna pastva pre nase oci...
:thank you:
"P"
 
G

grizly

Zdravim Grizlyho
:tiphat:
Nedavno som cital thread ktory sa zaoberal,moznymi nasledkami/degradaciov genetiky..
Pokial ide o klon s klonu s klonu s klonu....Drzim niektore mama's uz mnoho rokov a
ich klony som isiel uz mnoho krat v priebehu doby..Obrovsky vplyv na vyslednu podobu rastlin,
ma prostredie a podmienky v ktorych rastol...Co moze vyvolat dojem zmien/degradacie genetiky...
Preto je mozne vyvodzovat niake zavery,iba po testovani..V absolutne,ale absolutne totoznych podmienkach a rovnakov metodov,dlzkov vegetacky...

Kolega ktory momentalne testuje jeden z mojich crossov,mal v roome aj Kusherellu..
Je to tiez podar,ktory pouziva rovnaky substrat,rovnaku hnojku,teplotu..atd..ako ja
No kocky sa pecu pod 250W,comu je samozrejme prisposobena aj ventilacia...
Kusherellu uz idem stvrte kolo,preto ma jej farbicky v jeho roome dost prekvapili..
KUSHERELLA
picture.php


Obrovsky vplyv ma aj metoda pestovania..V niektorych pripadoch je genetiku tazke aj rozpoznat..
Kusherella v jednom roome za uplne rovnakych podmienok,no na foto2 dlhsia vegetacka
a viac zastrihnuti..
KUSHERELLA & KUSHERELLA
picture.php
picture.php


Grizlyno nechcem ta strasit...No pokial tam nemas este 40cm volnych..Budes nuteny
lamat ci este raz zastrihnut..No z mojej skusenosti,to v tretom tyzdni u Caseyho 'rozbije'
strukturu a kompaktnost,predovsetkym vrcholovych buds..Co by bola obrovska skoda,
u takto krasnych kociek;)Caseyho stonky su velmi tenke a lamu sa aj sami..Mnoho krat
to zial konci definitivnym zlomenim..Bojim sa ze budes musiet odrezat nohy na stoloch:)
Nakolko Casey & Kusherella este tri tyzdne v tomto tempe porastu...

Skus zatial aspon na najdlhsich vetvach,pouzit kolienka a vytvorit 'S'
Ale bud zvlast opatrny a kolienko najprv trochu vyrovnaj,aby nebol jeho uhol tak velky..
Inak tenke stonky polames...Ty si s tym urcite poradis;)

Co nic nemeni na fakte,ze vyzeraju skvele a je to skutocna pastva pre nase oci...
:thank you:
"P"




Zdravim Peri:wave:
Jojo prostredi ma silny vliv na vyslednou podobu rostlin...Mam moznost to sledovat u par znamich co vetsinou jedou uplne stejne geny co ja...
Staci mala zmena napr. v sile ventilace a kytka je ve finale jinaci,ale jen strukturou rostliny...co se tyce chuti a vune zmenu jsem nepoznal...

KUSHERELLA a do fialova hmm zajimave!
Myslim ze se mam na co tesit:D:canabis:


40cm se nad nima jeste urcite najde...:)
Zastipovat uz to urcite nebudu presne z toho duvodu co pises....
Par kolinek jsem tam dal,ale nema to smysl vetvicka se bud vubec neohne a kolinko zustane narovnane a nebo se vetvicka zlomi...

Netrpelive to denne sleduji a nastesti uz to prestava rust...:jump:
Vidim to tak ze udelaj max 20cm jeste coz je pohoda...:D

Bal jsem se o Sour Diesel IBL ze zaroste,ale za poslednich par dni se trochu vytahl tak na nem take neco bude...:smokeit:

ChemDOgD/C99 - C99 phen mi prijde takove nenazrane ma vyrazne svetlejsi barvu nez ostatni kytky to same plati u ChemDogD/C99 - BigBud phen...

SSH to je parada!krasne robustni stonky na ktere snad ani nebudu potrebovat joja...:)

Casey Jones (Peri cut)

picture.php


picture.php



ChemDOgD/C99 - C99 phen

picture.php



:tiphat:
 
G

grizly

27/12

27/12

Zdravim:wave:
Kytky+box a ostatni vybaveni jsem musel poschovavat kuli odectu vody a tepla...Hrozna to zalezitost,ale jednou za rok se to musi vydrzet...:)
Kazdej truhlik byl vyndan a na kazdou kytku byl dan 120l pytel kuli omezeni zapachu...
Kytky tak museli byt po dobu 48h.

foto z akce:

picture.php


picture.php



Dnes 27.den na kvetu dostavaj EC:2 PH:5,8
Pridano PK13/14
Kdyz uz byl box zbaleny dostal novou folii:D

Kusherella

picture.php


picture.php



Casey Jones (Peri cut)

picture.php


picture.php


picture.php



Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #2


picture.php


picture.php



Blue Kush (SFV OG Kush x Blue Satellite2.2)

picture.php


picture.php



ChemDOgD/C99 - C99 phen

picture.php


picture.php


ChemDogD/C99 - BigBud phen

picture.php


Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3

picture.php


picture.php



NLA

picture.php


Super Silver Haze (sensi23 phen)

picture.php
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Sia Gryzlino!!

Nedockavo sme vykukali:bigeye:
A ty si zatial bravurne zvladol aj stahovanie;)
Na kockach nevidno ani stopu..

Add nenazrane baby
Dalsie kolo som pozoroval,ze 'Cindy pheno' ChemdogD99
Je daleko narocnejsia na zalievku,ako zbytok spolocnosti..
Taha a cuca ako o zivot:)
Skus jej (aspon obcasne) medzi zalievkov,naordinovat extra davku..
Kludne aj rucne-strucne..urcite sa za to odmeni;)

Sledujeme,fandime,obdivujeme...:)
Nandej nam to!!
'P'
 
G

grizly

Sia Gryzlino!!

Nedockavo sme vykukali:bigeye:
A ty si zatial bravurne zvladol aj stahovanie;)
Na kockach nevidno ani stopu..

Add nenazrane baby
Dalsie kolo som pozoroval,ze 'Cindy pheno' ChemdogD99
Je daleko narocnejsia na zalievku,ako zbytok spolocnosti..
Taha a cuca ako o zivot:)
Skus jej (aspon obcasne) medzi zalievkov,naordinovat extra davku..
Kludne aj rucne-strucne..urcite sa za to odmeni;)

Sledujeme,fandime,obdivujeme...:)
Nandej nam to!!
'P'



Zdravim Peri:wave:
Dnes uz na kockach sice neni nic videt po 2dennim stresu,ale kdyz jsem pytle sundal 30% blizen zhnedlo...
Nastesti se vse rychle dalo doporadku...Priste uz to dam bez stresu:D

'Cindy pheno' ChemdogD99 je velice zajimava genetika jde hodne rychle na kvet a vypada to ze bude i docela brzo...I kdyz mam v planu nechat to vsechno cca 65dni budeli treba i vice...:)
Hlavne je dost nenazrana ted ve 27dni kvetu by mohla bastit klidne EC:2,2. BB pheno uz se krasne zazelenalo po zvednuti EC na 2...
Cindy pheno je porad lehce blede...

V dripu co se sani kytek tyce zalezi hodne na velikosti...Nejvic saje KU,BK,CJ tzn. leva strana pije podstatne vic...
Extra davku jim ordinuju cca 1x za 14dni nekdy i driv kdyz si reknou:D
To delam ze otocim kolinka nahoru a napustim plnej truhlik zalivky a pak vypustim....Nekdy je az k neuvereni kolik vody zustane v rohozich oproti napustenemu mnozstvi...
Momentalne se zaliva 7xdenne a ke konci to bude az 9x...


Jsem rad ze se tady k tomu aspon nekdo vyjadri...:D
Diky mej se!:tiphat:
 

Lump

Member
Zdravíčko medvěde,
Vidím že jsi odečet tepla zvládnul bravůně,jelikož s kytkama v napitých rohožích se velmi špatně dělá,klobouk dolů.U mě to cindy feno taky by sneslo více EC,musím ji každopádně přidat zálivku.Jde vidět že ta canna má cosi do sebe protože kytky vypadají krásně živené.Jak moc myslíš že to zasoluje rohože oproti aháčkům?

Už ted je to nádhera a myslím že to vypadá na nezkutečně velký výnos když už se ted podívám na holky.

NÁDHERAAAAA !!!
Držím pěsti a ty se taky drž :)
 
G

grizly

Zdravíčko medvěde,
Vidím že jsi odečet tepla zvládnul bravůně,jelikož s kytkama v napitých rohožích se velmi špatně dělá,klobouk dolů.U mě to cindy feno taky by sneslo více EC,musím ji každopádně přidat zálivku.Jde vidět že ta canna má cosi do sebe protože kytky vypadají krásně živené.Jak moc myslíš že to zasoluje rohože oproti aháčkům?

Už ted je to nádhera a myslím že to vypadá na nezkutečně velký výnos když už se ted podívám na holky.

NÁDHERAAAAA !!!
Držím pěsti a ty se taky drž :)

Zdravim:wave:
Jo manipulace neni nic moc,ale porad lepsi nez 35ks 11l kvetniku co jsem kdysi mival...:D
Takle sest rohozi to je krasa...:)
Canna zasoluje minimalne oproti AHckum...je to poznat na stenach sudu se zalivkou a na podlaze boxu taky zadny sracky nejsou...Kdyz jsem pouzival AH tak podlaha byla uplne cervena a zkrystalizovana sul nebo podobnej kentus...
AH uz bych nekoupil:D

Vynos asi nebude spatny ale vic me zajima kvalita...no jsem na to moc zvedavej zatim to vypada dobre...

Diky mej se:tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top