What's new

hobbiz hajdzsro

hobbi ur

Well-known member
Ja, van extra hatása, a pszichológiában el is nevezték ezt a hatást, placebo hatásnak.

egy stílusos Földes Úr válasz. :) na kicsapom őket, ma reggel találtam 2-3 helyen nagyon pici micit a dzsimmiben, úgyhogynem vacakolok tovább, raktam 2 képet albumba. a jilly szokás szerint nagyot szólt, le is nyomta a kis társát, jól látszik. ahogy darabolom dzsimmit, tökéletes, igazi NARANCSOSKUTYASZARSZAG lengi be a szobát, mit lehet ennél tökéletesebbet kívánni...
 

hobbi ur

Well-known member
700nyerssel mérlegelt a csili, ha kettő van belőle az már elfogadható lenne 250 alatt (hozzá kell tenni hogy oldalról kiegészítette a 140wos led)

a kqrc99 sokkal kisebb, de tömörebb szerkezetű, láthatóan nem indika sztájl, majd lássuk

ui: a jb olyan szépen gyantásodott, hogy egyik másik helyen majdnem penésznek nézte az öreg huggyos gringó. :D közel kellett tennem már vénülő szemeimhez, hogy meggyőződjek. hála Jehovának kb 4 apró helyen volt még csak kezdődő hüvelygomba, meg levelekbe kapott bele itt ott. mert nem akartam 24ben futtatni a kis kula csőventit, hogy spóroljak, csak vicceltem
 

hobbi ur

Well-known member
szomorú 460nyerssel zárt a kqc99, jó, tömör meg gyümölcsös de jó kibaszott velem a komám. mindig sejtettem viszont, hogy a jb fenó képes g/w közelében teljesíteni

ha tényleg 2 jb kerül be akkor most mosolyogtatóbb lenne a helyzet
 

hobbi ur

Well-known member
na a jb 170et adott, meg is lepett - meg nem is, én kijelentem hogy ez a fenó képes a g/w-ra, jó pár dolgot lehetne még finomítani a Hobbi Trógertech-en, és minden további gond nélkül hozná a témát.

hatásra igazi alattomos a jb
 

hobbi ur

Well-known member
5.-én rendben beindította hobbi a következő flót, aztán 2 nap múlva gyanakodott, ma hajnalra meg kiderült, hogy a nagy szerelésben úgy maradt 24re állítva a sárga fényű hps időzítője hehhhehe várhatom hogy virágra váltsanak. na sebaj, nem késlekedünk sokat, orvosoltam a problémát, kapcsoltam a kapcsolót. indítanék egy tippelős játékot, vajon 3ból mennyi lesz a jb? én úgy érzem csak 1 :( hehhhehehe bár lenne 2.
 

hobbi ur

Well-known member
kipattantak frankón a szabadba való magok, (tisztelet a nemesítőjüknek - hubaseeds), reméljük oké lesz minden. már be is mentek gilisztahumusz-natúrtőzeg keverékbe. magvitalitás kipipálva.
elég sok apró pókszabásút (gyanús hogy atkaleszármazottak?) láttam mászkálni a gilisztahum. tetején, ezért áztató jelleggel lepermeteztem akariciddel, majd látjuk.
 

hobbi ur

Well-known member
azóta megcukroztam a föld tetejét bazudinnal hehehe csak gondolom azt fődbe kellett volna keverni, mindegy, így meg remélem beleakad a pókláb. minden mag kintre indul.
 

hobbi ur

Well-known member
tettem képeket albumba, csak hogy ne menjen a hobbihajro napló veszendőbe :)

a 2ww szépen vegel, virágzóban meg úgy tűnik 1jb mutatkozik meg 2kqrc99, egyébként utóbbi is igen erősnek bizonyult, ez örvendetes, csak teremhetne úgy, mint jb
 

hobbi ur

Well-known member
annyit azért nem ér, bár nem értéktelen genetika működik benne... még van mit csiszolnyi a hozományán. van helyette más szagos-potens-bűtermő.


ezek a suttyó cbdnl-ek megpattantak, de basztak kinőni. hmmm szerezni kéne magbiológia tankönyvet aztán átbogarászni. érdekes probléma. nyilván valami génkompjúterprobléma, inkább mint motorikus, hiszen minden más beindult. miaszösz.
 

hobbi ur

Well-known member
fú az eltelt idő alatt desokmindentörtént. elszólított a kötelesség jó 1 hétre, drága asszonypajtásnak nekiszegeztem, hogy gondozni kell a kertet, kiakadt, de hát nem volt mit tenni, teljesen amatőr hozzá nem értőként tulajdonképpen nagyon ügyesen életben tartotta a kiskertet, egy apró bakit leszámítva: az ro vizektől jó távol tároltam 10l kb 20 fokos meggy alszeszt, valahogy ráakadt és beöntötte a veges részleg tankjába, eltelt így vagy 4-5 nap, ph-t nem nagyon tudta visszatornázni, eléggé bekarmosodtak a levelek, láthatóan legyengültek, mert valami baktériumos levélbetegség is beléjük kapott, mire előjöttem eléggé gombóc lett a torkomban, hajnalban érkezve azonnal lecseréltem a táposvizet frissre, mert borzasztó szesz-szag ülte meg a kisszobát, nagyon fáradt kómás voltam, arra már nem is gondoltam, hogy a kiszedjem a cserepekből a töveket, flassoljam, szóval lecseréltem a vizet, másnapra megint szesszag lett, meg habos elbaszott ph-jú tápoldat, a két ww már elkezdett kikészülni, mire odajutottam és szétszedtem, kinyomkodtam-öblítettem a szart is belőlük, megfújtam egy visszafogott dózisú champion-nal is őket, mára nézem, hogy a ph kb. 4-5 óra alatt elmászik, hiába no, betegek a kicsik, de a törődésre mintha elkezdene rügymozgolódás mutatkozni... aztán. havernál fel kellett számolni a kertet, ahova 1 éve az enyémet mentettük, én azóta be sem tettem oda a lábam, hát megbeszéltük, hogy megyünk és ami klónt tudunk, leszedjük, illetve ami olyan nagy anyanövény, azokat kitesszük virágzani, hát ilyet még nem nagyon láttam, a helységbe léve olyan érzés volt mint egy alien film, végstádium volt már, bazd meg a pókok (atkák) beszőtték az egész vegrészleget... mint egy horrorfilmben. na hozzáláttunk a genetika mentéshez, az már világos volt hogy kintre nem fog semmi virágozni menni... szóval szedtünk le klónokat a wr, dc, jb, kqrc99-ről, a ck-ról nem, aztán otthon lekezeltem őket, és beraktam a gyökerezőbe, de sajnos elfelejtettem megkérni a zasszonyt hogy azokra is nézzen rá, kimaradt, úgyhogy a 8 éve fenntartott genetika javarészt elveszett. :( végülis a wr-t sajnálom, mert elfogadhatóan termett, meg a dc-t, mert ilyen brutális kemény és különleges szagú kenderrel nem soxor akad össze az ember, hatása is kemény volt, szóval sajnálom, majdnem sikerült mindig történik valami.
 

hobbi ur

Well-known member
tegnap kiraktam a veges hidro tartálya mellé a két totálkáros ww-t, azt hiszem kijelenthetem, hogy az élettel össze nem egyeztethető sérülést szenvedett a két alany szállítórendszere (Győrfi Pál Úr szokta így mondani a tévében). Leszedtem a klónokat a 2 anyáról (jb, kqr) és a megkopasztott anyákat beraktam vegelni 0.5ös ec-n, hogy egy kicsit összekapják magukat aztán teremjenek. a két csontvázzal meg meglátom hogy mi lesz. minek iszik az ugye, aki nem bírja a meggyes alszeszt? egészen petyhüdtek lettek a 2 csontváz karjai, felpuhultak. nem csoda hogy nem szállítanak a szövetek. na ezé ne igyatok Ti se.
 

what_can_there

Well-known member
En nem iszom, de nalam is kiment par anya nemreg, szerencsere kettot tartottam mindegyikbol, kulonben nagy szivas lett volna. A melegek bekoszontevel addig csokkentettem nekik a fenyt, hogy kicsit besokkolodtak. Kitettem oket a foliaba, most szepen helyrejottek.
 
Last edited:
Top