What's new

HIDRÓ TÁJGER

Status
Not open for further replies.

Coldplay001

Active member
hat sztem nyugodtan kapcsolhatsz. lehet mar igy is kinovi a satort a gecibe :D 80cm... az ezeknek a fajtaknak semmi... kb a flo felenel mar elfogy a 80 cm ha jol van tartva. :D de te tudod meddig birod kinozni es meddig tudod huzni az agakat. de a termeszet erejevel ugyse tudsz mit kezdeni, ugyis noni fog a kis geci :D aztan menjen am neki a brutal techno nah meg a death metal, egy kis kossuth radio na es hogy az ide k pop sztarokat se felejtsuk ki. had legyen FLESSELTETOS :D
 

Coldplay001

Active member
High

Extreme effect of psychedelic sativa: dense, stimulant and very long lasting. It may be devastating for beginners. Recommended only for the harder and most experienced sativa users.
 

Coldplay001

Active member
Growing Tips

It can be grown indoors with strong light intensity and with enough space for its development. We recommend to switch her into flowering after 15 days from seed, or starting from clones rooted for at least 7 days. We recommend 11 (light)/13 (darkness) photoperiod for the flowering indoors, in order to boost the flowering, and to avoid reflowerings or excessive stretching in early flowering.
 

Coldplay001

Active member
azert nem szarral gurigaziknak ace-ek... ez kurva eros sativa ha jol meg van csinalva sztem siman panikrohamokat okozhat.. ?????? nemegyszer olvastam h sokan "bediliztek" tole, szinte oruletbe kergetos a flesse. brutal cucc lehet kivancsi leszek milyen lesz.. majd irj rola mindenkepp. es baszd be sztem 11 orara ahogy irja is mert nagyon vitalis hidroba meg foleg. hany napos is?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
szerintem mégegy szintet topolni kéne rajta és ugy rakni flóóóóóvba



https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=152725&page=187


https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=8825215&postcount=1865


azé.. [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]3 months of growth. [/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]8 weeks to 11/13 outdoors.
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
attachment.php
 

Széklet Nagyúr

Active member
It may be devastating for beginners.

picture.php


Nagyjából 21 napos/3 hetes , de mint mondtam még egyszer legalább topolom majd, illetve suprcroppingolom ( elméletileg a kapcsolást követ? intenzív fejl?dési szakaszban is kordában tarthatom állandó tördeléssel ) nomeg megfelel?en lapos kanopéról úgyse fog magasbra n?ni mintha most kapcsolnék ( szerintem ) de még utána nézek aztán az alapján majd kitalálom.
 

Solon

Well-known member
Te rendes kipcsak vagy? Én kezdek hitetlen lenni. Egy rendes kipcsak kipcsapja t?b?l! :D


*Annak aki nem értené pestisracokat néztem 3 órán át. Aki ezt se érti, meger?szakoltak az ufókok. Aki ezt se érti, nem futja snickersre, ha meg ezt se érted, baszd meg magad köcsög ballibis... :D
 

Széklet Nagyúr

Active member
Te rendes kipcsak vagy? Én kezdek hitetlen lenni. Egy rendes kipcsak kipcsapja t?b?l! :D


*Annak aki nem értené pestisracokat néztem 3 órán át. Aki ezt se érti, meger?szakoltak az ufókok. Aki ezt se érti, nem futja snickersre, ha meg ezt se érted, baszd meg magad köcsög ballibis... :D

FF3E8D00095EA5749049F0649A44F6077D5DF2A1
 

Solon

Well-known member
Jah viccelek, 10 év propaganda után gyertek a megafon szakkörbe elmondani miért szar ez az egész, csak csomagoljuk úgy, hogy mégsem a mi hibánk. Fasznak fogyasztok politikát. Shame on me... A politika drog, a f? nem az , értem?!
 

Széklet Nagyúr

Active member
Egy héttel a legutóbbi nyiszálás után megtörtén a második topolás ( t?zegben ehhez legalább két hét kellett ), kívételesen meghagytam az alsó - els? topolásnál lévó - legyez?levél párost, majd a tervezett szisztematikus ritkításkor ugyis megszabadulok t?lük addig meg had termeljék a flamót, legalább könyebben felépül a növény a csonkításból ( legalábbis szerintem ).

Még egy topolás lesz aztán, miután visszanyeri az erejét a bébi megy virágzásba ( úgy saccolom az még kb 2-3 hét max )

skiiing.gif


picture.php


picture.php


Naggyából egy óra hosszú precíziós, csavarhúzóval elkövetett döfködés eredménye. Pedig aszonták nekem füvesek mind inkompetens, lusta tumorszer? létformák oszt nézzél oda E
 

Széklet Nagyúr

Active member
Kapott a néni egy lájtos lst-t, két közepénél összeragasztott korábbanalkalmazott acélkampó felhasználásával, a veder pereméjez sajnois ezúttal nem tudtam ?ket ragasztani, mivel a korábbi elképzeléssel ellentétben maradtam a merítgetésnél ( megugye miután találtam erre alkalmas vedret ).
A l?rét nagyjából három-négy naponta cserélem, elméletileg mehetne tovább is csak eddigre olyan possadék szaga lessz a keveréknek, hogy inkább kicserélem frissre a picsába.

Ec perpillanat valahol 1.6 környékén.

Pár nap aztán megkapja az utolsó topolását illetve szét elestézem valami vállalható formációra oszt csecs, lehet már csak egy hét oszt megy virágzásba HIJJJJJJjjjjj


:skiiing:

picture.php


picture.php
 

Széklet Nagyúr

Active member
A napokban tapasztalt h?mérséklet csökkenés miatt id?szer?nek találtam f?tésr?l gondoskodni, hogy biztosítva legyen a csibe által preferált ( lévén valami trópusi szatíva ) 26-27 fok ( lehet bírná a harmincat is, de ezzel inkább majd egy másik kötben kísérletezgetek )

:microwave:

picture.php



Els?nek ilyen hegeszt?pákákból tokányolt álványra tekert f?t?kábellal próbálkoztam ( praktikai okokból döntöttem az állvány mellett, mivel nem akartam kábelpkkal szarakodni az esedékes mártogatások, meg az ebb?l ered? cserépmozgatás során ), ami sajnos id?közben beadta az unalmast ( valószínüleg a legutóbbi leszereléskor sérülhetett meg RIP :( )




picture.php


Viszont a BlueDream-es körnél alkalmazott f?t?lámpa meg gond nélkül szuperál, úgyhogy egyenl?re azzal pirítom a picsáját.
Elméletileg csak veg szakaszra lesz szükség f?tésre, a helység meg annyira nem h?vös, hogy az virágzáshoz ne legyen elég ( talán a végére rá kell majd segíteni, de az még a jöv? zenéje )
 

Széklet Nagyúr

Active member
Minmális updét: A termosztát szondájának suerkesztettem tartót, így valamivel pofásabban néz ki a dolog.

Legutóbb az elestézés folyamán éppenhogy sikerült felsérteni a bal fels? sarokban tenyész?r versenyzó b?rrétegét ( szó szerint éppen hogy, de ez már elég volt ahhoz, hogy egy - a supercroppingnál tapasztalható - gubosodós-regenerálós buli induljon be és az a f?szár - minimálisan ugyan - visszamardjon a fejl?désben a többohez képeest.

picture.php


picture.php
 
Status
Not open for further replies.
Top