What's new

haszyszowy growlog [hps150w]

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
witam pora na aktualizacje ; ) czemu musze pisać posta pod postem ? : (


zdj sa z 12.04 czyli 7.5 tyg flo ; )

1 sdognesia x arne (karzeł) poszedł pod noż z czw na pt.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

w33dman

Member
Siemasz, krzaczki super Sdognesia na + ale cross z Arne nie jest zbyt produktywny, nadrobi to na pewno jakością, co do liści to ja bym się nie przejmował, w końcu już bliżej niż dalej, daj roślinom pociągnąć coś z tych liści pod koniec ;)

Wszyscy czekają na harvest razem z tobą ;) Btw. ja bym tego Arne pociągnął na outdoor, myślę że dał by dużo twardych jak skała szczytów ;)

Peace. :wave:
 
Siemasz, krzaczki super Sdognesia na + ale cross z Arne nie jest zbyt produktywny, nadrobi to na pewno jakością, co do liści to ja bym się nie przejmował, w końcu już bliżej niż dalej, daj roślinom pociągnąć coś z tych liści pod koniec

Wszyscy czekają na harvest razem z tobą Btw. ja bym tego Arne pociągnął na outdoor, myślę że dał by dużo twardych jak skała szczytów

Peace.




trafiles ziomek idelanie ;)

cross z arne został mi dany jako przyszły test na out ; ) miałem sprawdzić jak szybko kwitnie itp : ) teraz bede to siał na dworzu !


i jeszcze raz wielkie dzieki za prezencik ;) służy !

picture.php


picture.php
 
W

warr25

szybki cross z arne i o to chodziło !!!



napisz czy ci smakował ten strain :biggrin::smoweed:
 
jak zawsze mam dla was troche fotek ale ograniczenia są okrutne :(


tutaj fotki z 26.04 czyli mineło 9 tyg flo oba planty spokojnie jeszcze tyg postoją ; )

cały czas lecą na wodze

Sdognesia

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


I druga Sdognesia

picture.php
 

w33dman

Member
Siema, pięknie to wygląda, co tu pisać, zajebiste krzaczki, obsypane jak mniemam zajebiście mocną żywicą :wave: Peace.
 
Witam ekipe pora na upa i troche fotek

No wiec tak jutro zacznie sie 11 tyg flo o ile ich nie skosze

Ostatni raz zostały podlane 6 dni temu ponieważ nie bylo mnie 5 dni Obie panie pachna pieknie i maja szyszki twarde jak kamienie !

Sdognesia ona chyba dzisiaj dostnie w lep pieknie wyciągnęła wszystko z lisci bardzo sie ciesze ze oba planty całkowicie bio.

picture.php


picture.php


tutaj po goleniu

picture.php


picture.php


picture.php
 
Top