What's new

haszyszowy growlog [hps150w]

teraz karłowaty sdognesia x arne, strasznie cieżka donice ma ? z wierzchu sucha, i nie zbita, jakies sugestie co jej jest ? dodam ze jest bardzo mocno oblany i zaczyna byc fioletowy

picture.php


picture.php


picture.php


sdognesia bardzo głodna

picture.php


picture.php
 

kmc21

Member
Ciekawie się zapowiada :) Przybliżysz mi info. na temat fotoperiodu na wegu. bo trochę tego nie trybie.

PEACE
 
druga sdognesia

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


te ograniczenia do 5 fotek mnie wykonczą !!!!

pozdrawiam ekipe IC !!



Edit:

Ciekawie się zapowiada Przybliżysz mi info. na temat fotoperiodu na wegu. bo trochę tego nie trybie.

PEACE

na wegu leciałem 12h słońca- 5,5h nocy - 1h słońca - 5,5h nocy
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
Ciezka donica tzn pelna wody, nawet jezeli z wierzchu sucho. Jezeli wszedzie ta sama ziemia a inne sa lekkie to przesusz troche te 1 plancine az bedzie miala te sama wage.
Jesli podlewasz ta sama iloscia wody to moze znaczyc ze ta planta ma bardziej gesto w donicy, np. za sprqwa gestego systemu korzeniowego. Albo bardziej ubiles jej glebe?

Ladnie wygladaja, najwyzsza pora je nakarmic :)

Pozdr :joint:
 
Ciezka donica tzn pelna wody, nawet jezeli z wierzchu sucho. Jezeli wszedzie ta sama ziemia a inne sa lekkie to przesusz troche te 1 plancine az bedzie miala te sama wage.
Jesli podlewasz ta sama iloscia wody to moze znaczyc ze ta planta ma bardziej gesto w donicy, np. za sprqwa gestego systemu korzeniowego. Albo bardziej ubiles jej glebe?

Ladnie wygladaja, najwyzsza pora je nakarmic :)

Pozdr :joint:

i tak własnie robilem tego malego planta nie podlewalem wcale albo leciutko, a donica ciezka, nie ubijalem jej wcale tak samo jak tamtych, ale teraz nie bede jej podlewac zobaczymy efekt.


pozdro!
 

drLSP

Member
Przy takiej donicy ziemia bardzo wolne schnie, dlatego jestem zwolennikiem stosowania mniejszych donic a jeśli już większe niż 5L to AirPoty.
Pamiętaj że korzenie potrzebują powietrza i cały czas mokra ziemia nie sprzyja ich rozwojowi. Wysusz ale nie przesusz...
Powodzenia!
 

drLSP

Member
Ładnie się szronią laski ale powiedziałbym że jaśnieją Ci liście.

Nie wiem jakich używasz nawozów ale podlej ciut więcej :)
//widze ze bio, no to tym bardziej dodaj im tych alg :p

Próbowałeś nawozy GreenPlanet, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości polecam MediOne i generelnie cały zestaw :)
Pozdro
 

w33dman

Member
@haszyszowiec, wcześniej jeszcze podpisywałeś fotki, czyżbyś się lekko zniechęcił? Topy napuchną jak trzeba, dodaj podpisy jeśli możesz bo zaczyna się robić kolorowo, za 3 tygodnie nie będziesz wiedział czym topy podpierać :)

@drLSP, ostatnio polecił mi tego producenta ironCELL, przyznam szczerze że zapoznałem się z ofertą i się przekonałem, MediOne na pewno kupię, Massive też dobre opinie ma, zresztą widać po Waszych grow że te nawozy dają radę :)

Czekam na następny raport :wave:

Peace.
 
@drLSP, mam cały zestaw bio plagron, i magiczny specyfik własnej roboty na całe flo od przyjaciela z hiszpani ;)

planty troche głodne i teraz dostana 100% dawki.

@W33dman, heh no troszkę mi sie nie chciało ale juz sie poprawiłem ;)

wielkie dzięki za komentarze i niech karma wam sprzyja !

peace !
 
Witam pora na na upa we wtorek minał 6 tyg flo myslę, że spokojnie sdognesie 3-4 tyg jeszcze potrzebują, arne dużo szybciej szyszeczki małe ale za to jakość będzie świetna

SDOGNESIA

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Top