What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

HASH +

bamse

Member
wczoraj troche sie pobawilem, uruchomilem stary sprzet aby troszke sobie polepic

sprzet sklada sie z dwoch wiader 10L, dwoch donic 8L z odcietymi spodami, mixera, kraty od grilla, sitek nylonowych 200, 160,125,70um, dodatkowo kostki z lodem, palenie, woda, tyle








125um


a tu wszystko ponizej 70um co zostalo z woda. opadlo wylalem ostroznie wiekszosc wody, a reszta wyparuje



niemam wiecej zdjec wynikow
a tu jeszcze przedtem to wszystko na sucho, na szybko przetarlem.



taki sprzed ma jednak wady
no i lepsze automatyczne mixowanie trzeba bedzie zbudowac
i nie mixer, nie polecam. za szybko sie kreci.
i te cale bubblebagi sobie zalatwie. tylkodrogie sa

pa :joint:
 
G

Guest

witam :wave: gdzie mozna kupic takie siatki nylonowe?? i czy sa łatwo dostepne??
jakie ceny bo wsumie wszystko bym zmajstrował łacznie z zeszyciem tego wic oszczedność by była spora :wave:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
swiezy hash z outdoorka jack herer.:yummy:

664IMG_0609.jpg


664IMG_0616.jpg


peace
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Hehe Hot i po co ty te zdj zamieszczasz, pewnie nawet nie wiesz jak po nich cisnienie w czlowieku skacze.... :>, pozdrawiam, super robota :lurk:
 
Mam dwa pytania jak najlepiej pali sie hasz i czy jest duzo mocniejszy/lepszy od normalnych buds ...
pytam poniewaz palilem juz dw arazy hasz i wydawal mi sie taki sam jak buds i w ogole byl inny niz ten jaki wam wychodzi ...
 
G

Guest

requiem, imo paliles hasz od dila, a zazwyczaj to jest gowno w porownaniu do haszu wlasnej roboty. Hasz jest mocniejszy od ziola :) i moim skromnym zdaniem najlepiej sie go pali w takich fajkach szklanych tzw. lyzkach ;) Pozdrawiam
 
G

Guest

Ja tam hasz najbardziej w jointach lubię...

Haszysz kupowany na ulicy często mieszany jest już przez producentów z ... parafiną ! Zawsze kupując haszysz podgrzejcie go lekko zapalniczką. Zapach parafiny poczujecie na pewno. Parafiny może być podobno aż do ok. 50 % w grudzie od dila.

Swego czasu, gdy we Francji mieszkałem, przez moje ręce przeszło kilka kilogramów haszyszu z Maroko i Algierii. Najlepszy jaki miałem pochodził z Reef Mountain w Maroko i w odróżnieniu od pozostałych nie miał koloru brązowego a jasnozielony. Kształtem swoim nie przypominał tzw. savonety czyli kostki mydła spłaszczonej o wymiarach ok. 15cmx7cmx2,5cm co dawało ok 250g a kostkę czekolady 125g. Dwie takie czekoladki przywiozłem do domu :D
 
Last edited:
Nio to musze teraz sowjego sam zrobic poczekam jak bede mial z swojego indorka buds ...
Kupie dobr worki i zrobie ciekawy jestem czy w ogole wyjdzie ...
Zobaczymy poczekamy

Podro600
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
wczoraj pozyczylem taka mala pralke do robienia hash. co jest super z nia to to ze jusz niemusisz mieszac w niebieskim worku wiertarka, teras wszystko wkladasz do siatki ktura dziala teras jak niebieski worek. tam to wkladzasz trawe, z lodem i woda, nastawiasz na 20-30 min. hash wychodzi duzo z malo roboty. taka pralka moze byc kazda. te pralki spszedaja po $200+,hehe
mozna kupiz duzo taniej,podobno te pralki w chinach mozna znalesc za niecale $40 jak niemowi sie ze sa do robienia hash. widze tutaj takie pralki o dwa razy wienksze i lepiej zbudowane za $150. pralka musi byc ladowana z gury. moze byc i ta wielka domowa.ale musi byc nieuzywana bo zacznesz znajdywac odpadki od ubrania w twoim hash,hehe
tu pare photos z mojej pszygody

664IMG_1819-med.jpg


664IMG_1822-med.jpg


664IMG_1824-med.jpg


664IMG_1839-med.jpg


664IMG_1835-med.jpg


peace
 
Top