What's new

HASH +

gdzie taka tube odszukac?

Na ebay znajdziesz wraz z innymi akcesoriami do niej.

Zielona możesz mi podać mniej/więcej wymiary takiej tuby. Mam możliwość wykonania tego u kumpla wiec tylko fajnie gdybym znał wymiary. Głownie chodzi mi o średnice oraz o grubość ścianek. Z góry dzięki
 

frether

Member
Veteran
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Na ebay znajdziesz wraz z innymi akcesoriami do niej.

Zielona możesz mi podać mniej/więcej wymiary takiej tuby. Mam możliwość wykonania tego u kumpla wiec tylko fajnie gdybym znał wymiary. Głownie chodzi mi o średnice oraz o grubość ścianek. Z góry dzięki



Siema

Ta co pokazalem kilka dni temu kupilem na zjebaju to z hiszpani leci i ma 30 cm dlugosci i2cm srednicy idealnie przechodzi przez nia jedna butelka gazu , jeszcze nie zwarzylem ile sie misci suszu w tubie tej ale wychodzi z niej okolo 4g swiezego Bho a po kilku dniach mam 2g czystej zywicy , mam tez Różdżkr na 1m i tam idzie grubo 3-4 butelki gazu , ale wracajac do tej kupnej to posiada ona niby uszczelki ktore sa ok do momentu gdy postanowimu ciut mocniej ( NIGDY ZA MOCNO NIEUBIJAC SUSZU !!! ) nabic nasza mityczna rore , uszczelka popuscila bo w gruncie zeczy to ona o dupe rozbic jest i jak widzieliscie na fotce wczesniej sie ambaras narobil -trychlo mi bokiem rory , olejem z gazem wraz z odpadem po scianie hehe metod na uszczelnienie lepszych niz ta uszczelka jest mase a kazdy produkty potrzebny do rozwiazania tego problemu znajduje sie w kazdego w domu , ja postanowilem na szybko tasma obkleic ...

kolejnyraz wyszedl tak ...

picture.php


picture.php



gdy gaz paruje a woda staje sie zimna
picture.php


Smoczy Pysk
picture.php


ZZ
 
B

Bobby SixKiller

Ice hash torba robocza i 220 w składzie planty z pod chmurki
picture.php

 
B

Bobby SixKiller

Cześć ten haszyk powstał głównie z afgana x ak47 x es x shaman roślinka była bardzo żywiczna ale feno liściaste. Daje kopa lepszego niz mocarz hehe
 
D

DLOC

Bobby SixKiller ladne... A ja tak samo postanowilem jakis hassyk.Klupilem worki do extrakcji ziol czy innych polnych kwiatow hehe Mialy mikrony to mnie zachecily 220, 160, 73, 25.Male worki 1 gallon ale na moje potrzeby dlaczego nie.Zmontowalem z 5 l butki wiadro i poszlo jakos hehe.

picture.php


picture.php


picture.php


A wiec juz wiadomo ze to bedzie Bubble hasz metoda reczna,Troche towaru trzymalem glownie topy troche bardzo dobrych lisci z dwoch upraw in miedzy innymi c99 a pozniej to roZNie doszedl 8 ball kusz z tego sloiczka suszu wiele tematu z niego glownie troche chronica i z zeszlej uprawy/.

susz w sloiku glownie topy heehhee
picture.php


tutaj tez susz... ale byl on w lodowce i sam sie ususzyl a gora tylko zmrozila...
picture.php


DObrze ze wspomnialem o c99... wydziela sie zapach grejfrutow podczas operacji
 
D

DLOC

picture.php

picture.php


Jednak zbyt wiele urzondzen chcialoby sie uzyc a tak naprawde jedno mi spasowalo hehe.

Miedzy czasie.... jeden sloik po suszu chcialby sie pokazac Sam zrobilem husz sam zrobilem husz !! :D

picture.php


picture.php
 
D

DLOC

picture.php


A wiec czas pokazac jak to wszystko wyszlo podczas czepaniny przez dwie godziny czy wiecej ?? Nie przyznam sie do odpowiedzi hehehe

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Peace
 
D

DLOC

Panowie # pierwsza klasa wyszedl.Zaczynajac od czarnego i konczac na piaskowce.Ta pamietam haszyk znad morza pierwszy i mial taki smak jak ten czarny mocny.Cos wspanialego miec wlasny haszyk.


picture.php

picture.php

picture.php


picture.php
picture.php


Pozdro
 

klint

Active member
Veteran
Witam zaloge :) dawno mnie tu nie było co nie oznacza ze nic u mnie nie rośnie. Niebawem zarzuce fotkami. I pytanko mam przy okazji mianowicie może ktoś polecić jakiś Polski sklep z bubble bagami? Znalazlem na allegro ale jakos tak mi zalatuje made in china. Może ktoś już kupował i ma sprawdzony? Z góry dzięki i do niebawem Bracia i Siostry :)
 
Top