What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

HASH +

Bongjour

New member
To może za zapodam trochę fotek z ekstrakcji Rosin Tech czyli BHO bez zabawy z gazem

picture.php


picture.php


picture.php


tu sample z innego razu

picture.php


picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Czuje sie tutaj jak J.Deep w fabryce czekolady hehe

Ja ze swoim BHO , tym razem postanowilem dowiedziec sie ile wychodzi mi tej bursztynowej mazi ...

picture.php

^ tak wyglada 6g

picture.php


i teraz nawet muminkow sie nie lekam ;)

ZZ
 

klint

Active member
Veteran
No Zielu smakowicie to wygl±da bracie :) ja dzi¶ siê zabra³em z bubble hasz. Wysz³o tego na oko z 5g ale oka¿e siê jak wyschnie i wrzucê na wagê...
picture.php

picture.php

picture.php
 

frether

Member
Veteran
Widok naszej planety Zz Nieba IC
picture.php

picture.php

Ulubiony widok...
picture.php

Pozdrawiam serdecznie :huggg: niech moc będzie z Wami :tiphat:
 
Last edited:
R

RandyLey

Ohh wygl±daj± jak s³odkie ciasteczka! Masz tak± praskê czy ugniata³e¶ foremk± do ciastek?
ciez

Widac ze to foremka taka z piaskownicy bo grzesiu ostatnio potomstwo wydaje to pozycza,
bongjour wszedzie sie musisz reklamowac?jak nie reklama fauny i flory to forum,czy wy przyszliscie za grzesiem tutaj wszyscy k?G nie mozesz ich wycofac?
 

Mysliwy

New member
Siemanko sorry ze bedzie trochę off top jestem akurat w Marrakeszu ogarnalem zajebista plastelinie pachnie bardzo fajnie. Taka z 5g bedZie. Jest szansa ze w dupie głęboko przewiozę bezprzypalu? Ktoś praktykował?
 

klint

Active member
Veteran
Witam wszystkich :)

Mia³em trochê materia³u wiec dzi¶ go przerobilem w bubblebagach. Ogólnie by³o z 600g materia³u i wysz³o nieca³e 20g haszu. Zawsze co¶ hehehe.
picture.php

picture.php

picture.php
 
Top