What's new

HASH +

bogusik2

Member
hehehe Hodowca bardzo dziekuje :D:D no i od razu zajebistego haszu na roczek 2008 wszystkim życze :)
Yarcio jakos nie zajrzalem do tego tematu hyhy ;] a co do mocy to była super :D ale jezeli mam byc szczery paliłęm ostatnio ziolko... zacne...
BYŁO MOCNIEJSZE NIZ TEN LOLEK :D czysty topek i miłoscia growera w środeczku..
;] Najlepsze zyczenia dla wszydtkich fanów haszu :D pzdr
 

tritexo

Member
siemanko co do haszu tez lubie robic:) po sezonie out zamierzam przemielic pare krzaczkow na prastelinke:) hasz z maroca najlepszy hasz jaki kiedykolwiek paliłem:) pare fotek co zdazylem uchwycic
36097Obraz_368.jpg
36097Obraz_364.jpg
36097Obraz_359.jpg
:joint: :joint:
 

tritexo

Member
eldo jest to wodny odsaczony odrazu chusteczkami itd i utwardzany odrazu bo jak wyschnie to co pokazuje hodowca zostaje twarda bryla i nei da sie zabardzo tego skleic formoje takie kule utwardzam zostawiam na pare dni w drewnianym pudleku pozniej do lodowki i czasem prastelina wychodzi pzdr
 

Somelier

Active member
Hey ilife this looks grandiosely. To be visible after your pictures from know on Hasz. :bow:
 
Last edited:
G

Guest

fuck shit!!! bro why You do this to me...:p i'm impresive

PS Sorry for my english
 
S

Slabywh*j

Po pierwsze witam wszystkich, forum przeglądam od dłuższego czasu ale to mój pierwszy post tutaj więc jeszcze raz : witam. Oglądając to i inne fora o tematyce cannabisowej stwierdziłem że tutejsi użytkownicy mają największą wiedzę na temat mj jak i jej przetworów. Chciałbym abyście polecili mi dobre odmiany na hasz dochodzące pod polskim słońcem jak i dobre odmiany na hasz na indoor.
 

Cinnamon

Member
@Slabywh*j witaj :).

Na out polecam Maroca - dochodzi bez większych problemów jeśli tylko pogoda pozwoli.

Na in każda odmiana się nadaje - to Ty jesteś matką naturą itd. - z ciekawszych Hashplant zasługuje na uznanie :]


Peace iG... :kissass:
 

wojek

Member
Slabyw*hj fajny nick ja też bym polecał ci Maroca zajebista odmianka na hash a smakowo wyśmienity.
PZdr
 
G

Guest

great thanks too info. Willingly I will buy the entire set but let know where I will buy this machine. Alone are you dealing with it? in the time what write on PM. I think that you can count on Polish farmers
 

Latest posts

Latest posts

Top