What's new

HASH +

Azzzzzz

Member
Veteran
Esco: jak dla mnie to sa do odbytu, uzywalem 100 den i wyszedl strasznie zanieczyszczony material.
 

bogusik2

Member
Azzz no np. z bubble to nie ma porównania :) ale jest jaki jest.. a jest dobry :)
Mozna polatac psychodelicznie, mało roboty i ta przyjemnosc przy zgarnianiu kifu mm :D
Ja ostatnio szukałem prostej i szybkiej metody dyskretnego spożycia haszu..
Pomyslalem ze gdyby go nie gniesc w kulki tylko zwinac z małego lolka byłoby ciekawie :)... no i jest hehe



Co do spożywania :D hehehe mozecie sobie wyobrazić...
Przesiewany haszyk był przez rajstope wiec jest troche zanieczyszczony - na tyle zeby sie dobrze palic i dac skrecić w małego loleczka :)
Przy lekkim upychaniu go zapałką pod koniec trorzy sie fajny rulonik.. starcza na 2 osoby spokojnie :) Jutro z Shamanem wyprobojemy jednego :p
Pali sie wolno.. w zasadzie tli dajac mily acz ostry dym.. i duzo smoły i gorących olejków do tego co jest między ustami a płomieniem :) hehe pzdr

 
Last edited:

bobinoon

Member
Jak z paleniem tego, bogusik ?
Kręciłem kiedyś jointy z miału ( nie z kifu ) i w ogóle nie dało się tego palić, co chwile przygasało.
 

bogusik2

Member
Bobinoon pala sie super :) bo to nie miał, który zapycha przepływ powietza tylko pol topiaca se żywiczka :) bardzo sie kopcą i sa bardzo wydajne - POLECAM :)
Niektorzy niedlugo beda mogli napisac o nich kilka slow :) w końcu co najlepsze to nie tylk odla siebie ale tez dla przyjaciol :)
Ja lubie tez palic normalne lolki z "namaszczeniem" haszyszowym hehe :) pzdr

12128atrichas.JPG


12128atrichas_1_.JPG


12128atrichas_2_.JPG
 

isk

New member
powiem ci boguś że mało ludzi miało przyjemność palić coś takiego,niestety ja sie do nich nie zaliczam... ciakawe z ilu gram takie pyszności?
 
O

oddworldDormé

ja miałem okazje palic chyba z pół tego turlaka
12128hasz_2_.JPG

dopsze bogus mowie ? haha
powiem wam ze to dziadowstwo masakra było niby takie zanieczyszczone ale i tak lufki do konca nie dopaliłem .. wiecie nagła ciezkosc i zachwianie rownowagi kłopot z oddechem a po 10 min deszcz psychodeliczny
moze nie taka zrobotyzowana bania jak po THCpierniku :D ale było gummmowooo ! *wruzki grzybki mchy i porosty
:bashhead: stoooned every one every day

 

bogusik2

Member
Isk nie licze nigdy :) Po prostu robie hasz a z resztek sobie krece loleczki :)
Hasz mam jak chce sie oddalic od rzeczywistosci a loleczki juz nie takie mocne na dzien, wieczów i ogólnie ciaglosc palenia hehe :)
Po to jest IC zeby w końcu cała polska mogła palic jak jeden mąż :D hehe
OWD' mowisz zajebiscie dobrzze :D hehehe ale wżucilem tylko 1/4 ^ ^
Polecam eksperymentowac każdemu :) każdy w koncu ma w domu jakies poczochy.. a juz z 3-5g mozna sobie zrobić domowca na sprobowanie zeby sie opłacało do tego zabierać :) pzdr
 

bogusik2

Member
hehe lovik duzo tego juz byłom ale skoro chcesz to zrobie jakas :)
Na razie proboje czegos nowego :D mianiwocie od zacnego forumowicza otrzymałem simpelek przecudownego olejku haszyszowego.. a raczej złotego smaru, który tnie ostrzej niz kawałki noża w krotych został zamknięty :p Słowa uznania dla producenta :) P.S. jak dla mnie smaku nie miał,, nakleił sie na jedynke i ta moglem go zżuwac jakis czas hehehe :>
W kuleczke, roluj w wałeczek i przyklej do loleczka rozgrzanego mach ciach jush :D pzdr

12128lolek_iso.JPG


12128lolek_iso_1_-med.JPG


12128lolek_iso_2_.JPG


12128lolek_iso_3_.JPG


12128lolek_iso_4_.JPG
 

bogusik2

Member
Lovik a wiec tak.. najlepszy hasz rajstopny wg mnie robi sie tak..

Wszystko co jest potrzebne do haszowego party..
Przygotowany prawie do końca loleczek, urzadzenie wytrząsające, rajstopka, 10g LebxWyd i piekna fotka bubblehaszu by Hodowca :)

12128hash_party.JPG


Popatrzcie na strukture pokrywki - bedzie duzo miejsca tam gdzie bedzie trząsł sie zmielony towar a mało tam gdzie bedziemy doszukiwac sie produktu ktory chcielismy uzyskac.. Rajstopa nie jest trez za bardzo napieta - ta metoda da nam bardzo mocny i dosyc czysty haszyk :)

12128hash_party_1_.JPG


Potrzeba tez podstawy do dobrego haszyku :) w tym przypadku piękny i równowazący wszystko GF z kloników spod cfl :)

12128hash_party_2_.JPG


Tu zaczyna sie magia :) czarne drobinki to żywica zdarta z gringera hehe :)

12128hash_party_3_.JPG


Szalejemy coraz bardziej :D

12128hash_oil_party.JPG


12128hash_party_4_.JPG


Hehehe i mamy świeteczny cukiereczek w panierce :D Na olejek naklejamy solidna warstwe kifu :D

12128hash_party_5_.JPG


Kiedy lolek zbliża sie ku końcowi, dajemy mu zgasnać, slinimy go i panierujemy... pieczemy do samego końca jakies 15 min albo az film sie nie urwie hehehe :D pzdr

12128hash_party_6_.JPG
 

bogusik2

Member
I to jest to panowie! Prawdziwi mistworze siedza cicho i co jakis czas daja nam zasmakowac swojej wielkosci :D Bamse :respect: ...jest za co :) pzdr
 

Yarcio

Member
Bogusik siedzi nie odpisuje bo jeszcze siedzi w fotelu polamany, po taki blant to kilku gosci upierdzielilby jak swinie, a co dopiero jego jednego :D
 

Latest posts

Latest posts

Top