What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

iwantmorebuds

Active member
Jo a kerdesem amint feltette idejet multa mert egybol atdobott oda ahol lehet csatolni :D oke ha valaki mas is ilyen vak akkor GO ADVANCED
 

what_can_there

Well-known member
Sziasztok vadkender vagyok, mar masodszor. :) Remelhetoleg ez alkalommal nem bannoltatom magam 3 hsz. utan.

Az elozo forumrol nincs uj informaciom, 2016. marcius 19-en 1,01 BTC-t tartalmazott Sadmin tarcaja, ennyi lett befizetve elore, hogy augusztusig kihuzzuk a helyen. Masnap, marc. 20-an Sadmin atkuldte nekem az admin fiokhoz a jelszot es hetfo reggelre eltunt a forum. Itt tartunk most, varjuk, hogy Sadmin eletjelet adjon, vagy a forum ujra elerheto legyen.

A naplomat befejezem, de nem itt, hanem egy masik helyen, a kalap alatt. Zoldkertesz neven regisztraltam, hetvegen jovok a szuretes frissitessel es remelhetoleg uj naploval is (northern lights). Igyekszem ezt a helyet is figyelemmel kiserni, hamarosan teszek fel kepeket regi kertekrol, sajat keresztezesekrol.
 
Amugy mi is kell h legyen chat? Ilyen naplók meg topikok vagy mi?
Topikot annyit lehet csinalni mint a szemét. Ugyse értik=)) bár kicsi a világ lehet van egy magyar mod is. Jah tenyleg krom....fakitsal mar valamit. Itt nem para kitenni a cuccot a kirakatba. Lassuk a tudomanyt!

Igen, azt a választ kaptam hogyha van elég aktív ember akkor kaphatunk. Google fordító is létezik már van egy érzésem hogy tudják használni. :) Saját érdekünk is hogy érdemleges tartalom legyen nekünk. 50 hsz (bárhol, bármikor) után lehetséges a pü és chat is akkor...gondolom ez a chat dolog se most következik még be de hát jobb hely híjján úgyis itt mozgunk majd szóval össze fog jönni. :)
 

what_can_there

Well-known member
Igen, azt a választ kaptam hogyha van elég aktív ember akkor kaphatunk. Google fordító is létezik már van egy érzésem hogy tudják használni. :) Saját érdekünk is hogy érdemleges tartalom legyen nekünk. 50 hsz (bárhol, bármikor) után lehetséges a pü és chat is akkor...gondolom ez a chat dolog se most következik még be de hát jobb hely híjján úgyis itt mozgunk majd szóval össze fog jönni. :)

50 hsz az nem sok, huzzunk bele. :biggrin:
 
Megfogtad a lényeget, védőbeszéd, kész vagy fújd ki magad :D
vad meg persze hogy magára vessen...magyarokba pénzt pumpáni alapból bukás.
Na még nézd le a magyarokat te kutya...legalább a neved jó választás volt illik a személyiségedhez. Talán még sad is lehetsz...de komolyan takarodj inkább a helyedre. :)
 

iwantmorebuds

Active member
Oldalon kivulrol is el lehet erni az oldalt, egy admin felulettel kell rendelkezzen,
Ha ahhoz kaptal jelszot akkor lenyegeben megkaptad az oldalt az adatbazissal egyutt
 

what_can_there

Well-known member
En inkabb a foldbe vetek, ha lehet. Szar emberek mindenhol vannak, otthon is meg kulfoldon is, ez nem ujsag. Sadminrol eddig csupa jot hallottam, ugyhogy meg ne temessuk. :)
 

what_can_there

Well-known member
Ok, de akkor meg a linket nem mentettem le. Amugy Sadmin iranyitotta ide az oldalt nem en, szoval tud rola, hogy itt vagyunk.
 

DonJoo

Member
:peacock: Egyenlőre nagyon hülye vagyok ehhez az oldalhoz ( tudom magas labda,lecsapom,nem csak ahhoz) Valamiért csak úgy találok ide,hogy a keresőbe beírom: magyar,magyarok,hungary vgy ilyesmi,Torrol (telorol)nem engedi használni a jobbfelső oldali keresőt.Alul a thread keresőből találok ide vissza :D Rá kell feküdnöm az angolra,hogy ne legyek ilyen suta :D Imádlak titeket,minden majmot a fórumról :tiphat:
 
Ok, de akkor meg a linket nem mentettem le. Amugy Sadmin iranyitotta ide az oldalt nem en, szoval tud rola, hogy itt vagyunk.
Persze hogy tud róla amikor leléptem akkor oda köptem neki hogy inkább itt leszek. Úgy látszik megtetszett neki az ötlet hogy a közösség itt élhet tovább ő meg 1 btc-vel kártalanította magát ez eddigiekért ennyi. :) Nekem sem volt saddal bajom azelőtt hogy sunyi módon vette el a jogokat aztán bannolt...te hát ne várj sok jót ő belefáradt a mi pénzünkön nem akarta tovább vinni az oldalt mi nem is kértünk volna érte semmit csak hogy menjen. Mindegy így már értelmet nyert az egész mondhatnám hogy akkor felém korrekt volt ezzel de mondom inkább hagyjuk. Ha itt lebeszéled az adminokkal biztonságosan tudod nemzetközileg is hirdetni a termékeid. ;)
 

iwantmorebuds

Active member
:peacock: Egyenlőre nagyon hülye vagyok ehhez az oldalhoz ( tudom magas labda,lecsapom,nem csak ahhoz) Valamiért csak úgy találok ide,hogy a keresőbe beírom: magyar,magyarok,hungary vgy ilyesmi,Torrol (telorol)nem engedi használni a jobbfelső oldali keresőt.Alul a thread keresőből találok ide vissza :D Rá kell feküdnöm az angolra,hogy ne legyek ilyen suta :D Imádlak titeket,minden majmot a fórumról :tiphat:


Don te allat irja az elerest felul az elso sorba Forum/International Forum/Hungary :laughing:
 
:peacock: Egyenlőre nagyon hülye vagyok ehhez az oldalhoz ( tudom magas labda,lecsapom,nem csak ahhoz) Valamiért csak úgy találok ide,hogy a keresőbe beírom: magyar,magyarok,hungary vgy ilyesmi,Torrol (telorol)nem engedi használni a jobbfelső oldali keresőt.Alul a thread keresőből találok ide vissza :D Rá kell feküdnöm az angolra,hogy ne legyek ilyen suta :D Imádlak titeket,minden majmot a fórumról :tiphat:
Itt nagyon sok anyagot találsz rengeteg naplót szóval tanulhatsz kérdezni meg tudsz itt magyarul vagy segítünk (f)ordítani. :D Torból amúgy engedélyezd az oldalt a script whitelist-en és akkor a keresés funkció is menni fog.
 

iwantmorebuds

Active member

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    17.3 KB · Views: 33

DonJoo

Member
:laughing::woohoo:Jaam már mondtad Gondos :) de hiába csinálom,kiprobáltam,'oszt semmi'. Szerintem szar ehhez a telefonom.Jooooolvan elbalfaszodok én ;) Azért észben tartom,hogy alapvetően segítőkész kis brigád vagyunk.Nem esek kétségbe,ha kérdezni kell :D
 
Jaam már mondtad Gondos :) de hiába csinálom,kiprobáltam,'oszt semmi'. Szerintem szar ehhez a telefonom.Jooooolvan elbalfaszodok én Azért észben tartom,hogy alapvetően segítőkész kis brigád vagyunk.Nem esek kétségbe,ha kérdezni kell :D
Azért túlzásba se vidd. :scripture: Majd szedek tagdíjakat aztán lelépek lol na persze csak viccelek én az ingyenes narkó helpdesk fan vagyok :bump::thank you:
 
Top