What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

Minek eszitek egymást?! Értelmetlen szitkozodasok mennek csak. Zk volt, nincs. Remeljuk senki nem kerul bajba. Az meg h egyesek itt trollkodnak es mindenféle jelzokkel illetik azokat akikről seggfogalmuk nincs h kicsoda az mindennek a teteje (vagy inkabb a legalja)
Ezt megszokhattad volna már tech. :) Épp ezért voltak elkülönítve a régi és új tagok ott. Majd kialakul itt is aki akar marad akinek nem tetszik elmegy. Trollokkal meg nem kell foglalkozni ha mást nem alkotnak...de majd kialakul úgyis minden. Az a kérdés csak inkább itt mihez kezdjük...
 

Medicropper117

Active member
Kicsit dobjuk fel a hangulatot. Ez egy wappa valahol a flo 4. napján

Csakhogy valami olyan is legyen itt amirol az oldal szól...mert jelenleg egy dühöngőnek képzelitek ahogy elnézem. A világ nem fekete és fehér. Nyugodjatok bele hogy ami tortent, megtortent....akarmi is tortent!
 

Solon

Well-known member
Drága nethuszár barátunk számodra milyen információt kell szolgáltatni? :moon:Ha neked nem felelnek meg a fentiek járj utánna...:laughing:

Csak azt szerettem volna megtudni, hogy végleg zárt be a zk, vagy még visszajön. Én nem láttam értelmesen leírva, csak a sértegetéseket, meg a szídalmazásokat, és a találgatásokat, rendes info nem volt a posztokban. Bocsánat hogy rákérdeztem és értetlenkedtem.

Peace. :joint:
 

Solon

Well-known member
Kicsit dobjuk fel a hangulatot. Ez egy wappa valahol a flo 4. napján
https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=66382&pictureid=1578781View Image
Csakhogy valami olyan is legyen itt amirol az oldal szól...mert jelenleg egy dühöngőnek képzelitek ahogy elnézem. A világ nem fekete és fehér. Nyugodjatok bele hogy ami tortent, megtortent....akarmi is tortent!

Fúúú ezek nagyon szépek testvérem! Milyen földben vannak? És milyen izzó van felettük?
 
Csak azt szerettem volna megtudni, hogy végleg zárt be a zk, vagy még visszajön. Én nem láttam értelmesen leírva, csak a sértegetéseket, meg a szídalmazásokat, és a találgatásokat, rendes info nem volt a posztokban. Bocsánat hogy rákérdeztem és értetlenkedtem.

Peace. :joint:

Leírtam amit tudok/tudunk elég tömören összeszedetten. Nem kitaláltam hanem ami eddig volt meg amit vad írt mailben is. Amikor én onnan leléptem akkor megírtam sadnak meg vadnak is hogy itt leszek legalább annyi volt sadban hogy ide átirányítsa az oldalt. Ezen túl mivel biztosan itt van és figyel írni úgyse fog szóval ezeknél pontosabb infó egyenlőre nincs max vadtól de azt megírom ide. :) ZK bezárt ide át lehet költözni ha elég aktívak ember/napló lesz lehet chatünk is aztán ennyi. El kell kezdeni megnyitni a témákat amit szeretnétek aztán újra kezdeni itt. Ez biztos nem fog bezárni. :)
 

kuvasz

New member
sziasztok.
sad jelenleg is online van az icmagon, de ne varjatok tole csodat, sztem megunta az egeszet. Minden uj regest figyelni(volt ra oka mivel minden ember geci ha ki van pattintva), minden igenyt kielegiteni stb. stb.... faraszto lehet, foleg ugy hogy o felelt mindenkiert jóforman mivel megnyitotta a zekat.
Az hogy valaki ebben az informacion alapulo tarsadalomba fizetett az egyetemre vagy minek csufoljam az csak magat okolhatja. Megerdemli. GK es masok is segitettek volna szivesen ha nincs az a fene nagy en vagyok csak a valaki mentalitas 1-2 embernel akik nem viselnek el mast ha nem olyanok mint ok. hudenagy.
Nem feltetlen sad hibaja, igaz hogy sosem volt olyan aki megmondta a tutit, inkabb csak kerulgeti a forro kasat, ha nem kerdezel bele akkor nem szol es levegonek nez. Ettol fuggetlenul nem patkany es nem is rossz ember. Ezek kemeny szavak embertarsaink fele.
Hogy ne csak friss hazudozokent alljatok belem hogy en meg kinek a faszabol ugrottam elo elmondom hogy talan en voltam az elso mod a zekan, de en is jottem el leghamarabb.
Nem akartam ezzel tobbet mondani attol hogy nem tudom mit akartam mondani. diplomatikusan a valasz: CSAK! salama laikum bajtarsaim!
 
C

chromegamix

Imáitok meghallgattatást nyertek! :D

Ne imádjatok pogány Chrome felhasználói neveket, EZ az eredeti Chrome Orizsinál!
:D nah
béláim a monsterban, mindenki forduljón króm felé, és mondjuk közösen az imát
 
sziasztok.
sad jelenleg is online van az icmagon, de ne varjatok tole csodat, sztem megunta az egeszet. Minden uj regest figyelni(volt ra oka mivel minden ember geci ha ki van pattintva), minden igenyt kielegiteni stb. stb.... faraszto lehet, foleg ugy hogy o felelt mindenkiert jóforman mivel megnyitotta a zekat.
Az hogy valaki ebben az informacion alapulo tarsadalomba fizetett az egyetemre vagy minek csufoljam az csak magat okolhatja. Megerdemli. GK es masok is segitettek volna szivesen ha nincs az a fene nagy en vagyok csak a valaki mentalitas 1-2 embernel akik nem viselnek el mast ha nem olyanok mint ok. hudenagy.
Nem feltetlen sad hibaja, igaz hogy sosem volt olyan aki megmondta a tutit, inkabb csak kerulgeti a forro kasat, ha nem kerdezel bele akkor nem szol es levegonek nez. Ettol fuggetlenul nem patkany es nem is rossz ember. Ezek kemeny szavak embertarsaink fele.
Hogy ne csak friss hazudozokent alljatok belem hogy en meg kinek a faszabol ugrottam elo elmondom hogy talan en voltam az elso mod a zekan, de en is jottem el leghamarabb.
Nem akartam ezzel tobbet mondani attol hogy nem tudom mit akartam mondani. diplomatikusan a valasz: CSAK! salama laikum bajtarsaim!

Egy dolgot felejtesz el bárki is vagy hogy én a sunyi viselkedés miatt írom és írtam amit nem a bezárásra! Vad is vessen magára hogy behúzta? Biztos ez a fenti okokra vezethető vissza amit írsz...el vagy kicsit tájolva. Az egészben az alattomos viselkedése a probléma mert ezt nem így kell intézni még ha be is húzza legalább írhatna annyit hogy na bocs de így nullás vagyok sry kiugrok ezzel ez van. Ez lenne a betyárbecsület még ha behúzza akkor is hisz akkor se tud mit tenni ellene senki de a lehetőséghez képest korrekt mégis. De szeritem ezzel le is zárhatnánk ezt a zk meg sad témát mert nem ezért van itt senki. ;) Menjen a termesztés segítünk akinek kell aztán ennyi a patkányok meg bevehetik a f*szom...ha tőled meg nem látunk érdemlegeset csak ilyen védőbeszédet nem itt a helyed.
 

Pioo

New member
Sziasztok!
Én is úgy gondolom hogy kidühöngtük magunkat elmondtunk mindent mehet a meló tovább! Én most nem kezdek új naplóba de képeket majd posztolok így lassan de biztosan kiderül ki is voltam zk-n! Chrome stílusa meg nem nehéz csak nézni kell a dr. house-t!:)
 

kuvasz

New member
Megfogtad a lényeget, védőbeszéd, kész vagy fújd ki magad :D
vad meg persze hogy magára vessen...magyarokba pénzt pumpáni alapból bukás.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ez faszság. vannak gerincesek, és gerinctelenek. mi az hogy magyarokba.. ennek annyi értelme volt amit mondtál, hogy semennyi. magára vessen vagy másra? ha át vagy baszva, akkor át vagy. ezt hogy lehet még másképpen nézni? magyarázd már el...
 

Medicropper117

Active member
Fúúú ezek nagyon szépek testvérem! Milyen földben vannak? És milyen izzó van felettük?

Először is, nem vagyunk testvérek.
Másodszor ez egy darab növény.
Harmadszor pedig, a gázkisülős égitestet nem csúfoljuk izzónak. Amugy 400w.
Végül de nem utolsó sorban, földben szórakozzon az aki ért hozzá, ez NFT hidró.

Kuvasz, en tudom ki vagy (asszem)....esetleg nem maradsz itt köztünk?
 

Medicropper117

Active member
Amugy mi is kell h legyen chat? Ilyen naplók meg topikok vagy mi?
Topikot annyit lehet csinalni mint a szemét. Ugyse értik=)) bár kicsi a világ lehet van egy magyar mod is. Jah tenyleg krom....fakitsal mar valamit. Itt nem para kitenni a cuccot a kirakatba. Lassuk a tudomanyt!
 

iwantmorebuds

Active member
Abbol a 4 tamogatasbol 3 en voltam mer akkor is bevoltan csapva es keptelen voltam egybe kuldeni, es nem egy akkora osszeg h barmit is megbanjak, az egyetemen nem sad segitett, valogatott csapat volt, es jo kezekbe volt az ember... Egyedul azt sajnalom h azok nem reszesultek a tamogatasbol akiknek sztem kellett volna, na de ezen mar tul vagyunk.

Porgessuk fel ezt az oldalt azt jovan :D
Csak linkel lehet ide kepet feltolteni vagy van mas modja is? :D telorol nem talalom :D
 

Latest posts

Latest posts

Top