What's new

Готови ли сме с разсада за сезон 2010?

El jardinero

Active member
А ми виж колега не мисля че са пораснали толкова бързо от течните торове, а от изгнилия тор който се е превърнал в торф където е вътре в кофите.
 

El jardinero

Active member
Събирам фекалий от лястовички за цъфтежа,дано помогне.Дайте съвет дали стават за торене !
 

Astral

Member
Искаш да кажеш че ползваш само изгнил оборски тор без никаква друга почва?Интересно звучи.Колко време му трябва за да угние добре и да няма риск от изгаряне?:thank you:Имам от къде да взема и мисля да наръся малко около корените другата седмица след обилните дъждове...дано всичко е наред на моята ливада,че тая седмица пропуснах визитацията,а торенето е наложащо!:plant grow:
Събирам фекалий от лястовички за цъфтежа,дано помогне.Дайте съвет дали стават за торене !
Не съм ползвал,но по принцип знам че птичата е добра.Предполагам знаеш,че прилеповата е за предпочитане в цъфтежа.
 

El jardinero

Active member
Astral не ти трябва изгоряла оборска тор а пръста под торта,пръста трябва да стои като торф(свежа и черна),там е силата.Аз гледам където има мн трева,махам я и отдоло е златото.И запомни силата е в почвата под изгорелият тор.Дано да съм ти помогнал.Утре ще направя снимка и ще ти покажа за какво иде на реч.
 

El jardinero

Active member
А като се замисля за мойта градинка до сега ph не съм мерил,обаче за цъфтежа ще го вкарам в норми това ph.
 

El jardinero

Active member
Да това използвам аз и за сега съм много доволен,хубаво е да се смеси с пясък или перлит,лично аз съм смесил с пясък понеже такова имах под ръка !
 

El jardinero

Active member
yoss33,Astral очаквам и вие да споделите вашият аутдоор,имам предвид снимков материал !
 

Astral

Member
El jardinero аз ще се включа със снимки чак края на седмицата.За разлика от теб моите булки са далеч и нямам възможност да ходя често.Визитацията обикновено е през почивките,а предната пропуснах поради дъждовното време.След изминалата дъждовна седмица ще мина да ги видя и торна и ще споделя!
Благодаря ти за инфото по горе,което е доста полезно!:thank you:

Берекет на всички с тазгодишния аут!:tiphat:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Браво, jardinero! Май не е на много слънчево място градината ти, но до есента храсталаците и добивите трябва да са огромни :) Аз утре вечер ще отида да полея и снимам децата.
 

El jardinero

Active member
Наистина,не е много слънчево мястото,но бива,мисля,че няма да имам грижа.
 
E

EverLast

https://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=65536
тук ще намериш отговор на всички твои въпроси относно органика. Поздравления за отличната работа.....ех пълни ми се душата......на онова другото място гледах само статии за зелената къща.............разнообразие му е майката!!!!
 

El jardinero

Active member
Друже много съм доволен от MARIA GREEN органичен испански тор,имам от него още доста,но по принцип го използвам за индоор.Приготвил съм за цъфтеж от него,надявам се да даде отлични резултати за аутдоор. Виж тук - http://www.mariagreen.es/home.htm .И на мене ми е писнало от Зелената къща,то бива хвалене,ама чак пък толкова.Онова другото място вече е пълна скука и умира според мен.Чао от мен и до следващият update,и благодарности за хубавите отзиви спрямо мойта градинка.
 
Top